x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Lekeli Ciltler İçin Güneş Ürünleri

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 63 ürün bulunmaktadır.

Güneş koruyucu ürünler, güneşin zararlı etkilerinin arttığı bu günün dünyasında oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu ürünler, gereken kullanım talimatlarına uydulduğu ve düzenli kullandığı takdirde lekeleri açmayı ve yeni lekeleri önlemeyi hedefliyor. Özellikle Lekelenme karşıtı güneş kremi ürünler, yüksek korumasının yanı sıra lekelerin azalarak bitmesini sağlayacak bir formüle sahiptir. Dolayısıyla, standart güneş koruyuculardan çok daha hızlı sonuç verir ve güneşin verdiği zarardan ötürü cildinizin kaybettiği elastikiyeti geri kazandırır.

Lekelenme karşıtı güneş kremi, aynı zamanda leke önleyici krem olma özelliği de taşır. Bu ürünler içerdikleri E vitamini ile olası lekeleri açmaya yarar. Ayrıca, yeni lekeleri ve güneşten kaynaklı kırışıklıkları önlemeye de yardımcı olur. Koruyuculuğunu ultraviyole ışınların engellenmesini sağlayan bir takım etkin maddelerden alır. Bu özelliklerin yanında lekelenmeye yatkın ciltler için bakım niteliğinde olduğundan cilde elastikiyet, nem ve eşit bir ton sağlamak için bazı vitamin, mineral ve lifleri içerir.

Lekelenen ciltler için güneş kremi seçenekleri, cilt yüzeyinde bir bariyer oluşturarak güneşten maksimum korunma sağlıyor. Maksimum koruma için güneş kreminizi kullanırken yapmanız gereken birkaç adım mevcuttur. İlk olarak ürünü temiz cilde masaj yaparcasına ovalayarak sürmek ve yalnızca gündüzleri kullanmak gerekiyor. Güneşle çıplak temastan en az 30 dakika önce ürünün cilde uygulanmış olması gerekiyor. Eğer yüzünüzde nemlendirici ve güneş kremi dışında bir ürün yoksa ve ürünün zamanla terleme gibi durumlar sonucu azaldığını düşünüyorsanız ürünü tazeleyebilirsiniz. Lekelenmeye yatkın ciltler için güneş kremi çeşitlerini makyaj ürünlerinin altına baz olarak da uygulayabilirsiniz.

Lekeleri Yok Etmeye Yarayan Güneş Koruyucular

Güneş koruyucuların lekeleri geçirmeye olan etkisi, kullanıcılar tarafından da doğrulanmış olan bir durumdur. Lekeleri azaltmak ve engellemek için kullanılan güneş koruyucular, içerikleri sayesinde istenilen dokuyu ve koruyuculuğu sağlarken cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir cilde yardımcı olur. Leke azaltıcı olarak sizlerle buluşan bu ürünler, beklenen leke geçirme etkisini maksimumda tutmak için ultraviyole ışınlarını emen kalın bir tabaka oluşturur. Bununla birlikte hem güneş koruyucu sürülmüş cilde makyaj yapma gereksinimi duyulabileceğinden hem de kalın bir tabakanın yüzde kalması rahatsızlık uyandıracağından bu tabaka cilt tarafından hızlıca emilir. Bu sebeple de ürünler, yüzde ağırlığa sebep olmaz. Böylece güneş koruyucu ve leke giderici kremler uygulama ve kullanımda kolaylık sağlar.

Lekeli Ciltler İçin Güneş Bakımının Önemi

Lekeli ciltler, genellikle güneşin etkisiyle oluşan pigmentasyon artışından etkilenir. Bu durumu önlemenin ve mevcut lekeleri azaltmanın etkili bir yolu, lekeli ciltler için özel olarak formüle edilmiş güneş bakım ürünleri kullanmaktır. Bu ürünler, genellikle yüksek SPF (Güneş Koruma Faktörü) içerir ve cildi güneşin zararlı UV ışınlarından korumaya yardımcı olur.

Lekeli Ciltler İçin Seçenekler:

Incia Lekeli Ciltler Güneş Kremi SPF 50+: Incia'nın lekeli ciltler için özel olarak geliştirdiği bu güneş kremi, yüksek koruma faktörü ile güneşin zararlı etkilerine karşı etkili bir kalkan sağlar. Aynı zamanda cildi nemlendirir ve leke görünümünü azaltmaya yardımcı olabilir.

Dermoskin Lekeli Ciltler İçin Güneş Bakım Losyonu: Dermoskin'in lekeli ciltler için tasarladığı bu güneş bakım losyonu, UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. Cilt tonunu eşitlemeye ve lekeleri hafifletmeye yardımcı olabilir.

Solante Lekeli Ciltler İçin Güneş Koruma Spreyi SPF 30: Solante'nin hafif formülü, lekeli ciltler için günlük kullanıma uygundur. SPF 30 koruma faktörüyle güneşin zararlı etkilerinden korunmanın yanı sıra cildi besler ve yeniler.

Lekeli Ciltler İçin Güneş Bakımı Nasıl Yapılır?

Lekeli ciltler için güneş bakımı yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli adım vardır. Öncelikle, güneşe çıkmadan önce lekeli ciltler için özel olarak formüle edilmiş bir güneş kremi kullanmak önemlidir. Ayrıca, güneşin en yoğun olduğu saatlerde dışarı çıkmaktan kaçınmak ve gölgede kalmak leke oluşumunu önlemeye yardımcı olabilir.

Lekeleri Hem Örten Hem Yok eden Güneş Koruyucu 

Güneş lekeleri, pürüzsüz ve taze görünen bir cilt için istenmeyen renk değişimleridir. Güneş lekelerinin oluşumu ultraviyole ışınlardan kaynaklanır. Bu durum cildinizde bu ışınların kalıcı bir hasar olduğuna işaret eder. Güneş lekeleri, farklı renklerde farklı büyüklüklerde olabilir. Çoğunlukla istenmeyen bir görüntü oluşturduğundan çeşitli kozmetik ürünlerle lekelerin kapatılması yaygındır. Bu ürünler, leke geçiren, lekeyi engelleyen ve lekeleri kapatan seçeneklerle sizlere sunulur. 

Yüksek Koruma ile Hızlı Sonuç Almanız Mümkün

Güneş koruyucuların lekelenmeyi azaltıcı özelliğe sahip olmasının temel kaynağı, yüksek koruma faktörü ile cildi tamamen kaplamasıdır. Ultraviyole ışınlarının zararlı etkilerinden cildinizi ve yüzünüzü koruyan güneş koruyucular, ürünler cilt sağlığınızın korunmasına da katkı sağlar. İçeriklerinde genellikle E vitamini, su bazlı nemlendirici gibi bileşenler bulunur. Bazı ürünlerde de sıkılaşma özellikleri olan ve yaşlanma etkilerini geciktiren içeriklerle formülize edilmiştir. Değişik cilt tipler için değişik seçenekler de sunan bu ürünler arasından ihtiyacınıza en uygun olanı bulmanız kolay olur. Bu ürünlerden birini kullanarak daha sağlıklı olması ve daha pürüzsüz görünmesi için cildinize destek olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.