x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

 

La Roche Posay

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 132 ürün bulunmaktadır.

La Roche Posay güvenilirliği ve ürünlerinin doğal içeriğiyle uzun zamandır cilt bakımında kişilerin en büyük destekçileri arasında yerini almıştır. La Roche Posay ürünleri farklı cilt tipleri göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Karma, kuru ve normal cilt tiplerinin karşılaştığı sorunları ortadan kaldırmaya çalışmaktadır. Cilt tipleri birbirinden farklılık göstermektedir. Doku ve gözeneklerin sıkılığı, yapısı ve şekli kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. La Roche Posay kişilerin farklı cilt yapılarını dikkate alarak tamamen doğal içeriği ile bakım ve onarım işlemlerini üstlenmektedir. Gün içerisinde cilt pek çok dış etkene ve yabancı maddeye maruz kalmaktadır. Kir, toz ve diğer yabancı maddeler gün içerisinde gözeneklerin arasına yerleşerek sivilce, siyah nokta veya yağ bezesi gibi istenmeyen durumlara davetiye çıkarabilmektedir. Cilt yüzeyinin hava alamamasına neden olan bu dış etkenler zamanla cilt dokularının nefes almasını da engellemektedir. Böylece yumuşaklığını ve tazeliği cilt dokusu herhangi bir bakıma kadar kaybedebilmektedir. Sağlıklı bir cilde sahip olmada gözeneklerin temiz olması ve hava alabilmesi oldukça önemlidir. Aksi halde bu yabancı maddeler cilt yüzeyinde istenmeyen lekelenmelere sebep olabilmektedir. Bu noktada kullanıcıların karşına çıkan La Roche Posay cilt bakım ürünleri kişilerin yaşamını olumsuz etkileyen bu cilt sorunlarının ortaya çıkmasını engellemeye çalışmaktadır. 

La Roche Posay ürünleri cildinizde oluşabilecek sivilce, leke, siyah nokta veya yağ bezesi gibi sorunların ortaya çıkmamasında yardımcı olduğu gibi kişilerin bu sorunlarla karşılaşması durumunda da etkili sonuçlar alınmaktadır. Sivilce sorunların sonra cilt yüzeyinde lekeler kalıcı olabilmektedir. Ancak La Roche Posay cilt leke karşıtı ürünler ile kişilerin bu lekelerle barışmasına gerek kalmamaktadır. Leke karşıtı özel bir içeriğe sahip olan La Roche Posay serumlar cilt üzerinde kalıcı görünen lekelerle savaşmaktadır. Cildinizi derinlemesine temizleyen La Roche Posay cilt bakım ürünleri yüzünüzdeki asıl sivilce sorununun kaynağı olan yağı ortadan kaldırmaktadır. Böylece cildiniz yağlardan arındırılarak cildinizin nefes alması sağlanır. Cilt bakım ürünleri kişilerin farklı cilt tiplerine uygun olarak üretildikleri için cilt tipinizi bilmek ve cilt tipinize uygun bir temizleme ürünü seçmek oldukça önemlidir. Böylece La Roche Posay cilt bakım ürünlerinden alınacak verim de o oranda artmaktadır. Cilt bakım ürünlerinin yanı sıra La Roche Posay güneş kremleriyle de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Güneşin zararlı ışınlarının cilt üzerinde bırakacağı olumsuz etkileri önlemek için oldukça mantıklı bir tercih olan La Roche Posay güneş kremleri pratik kullanımı ve etkili performansıyla kişilerin kısa sürede ilgisini çekebilmektedir. La Roche Posay ürünleri kullananlar düzenli cilt bakım rutinlerinden sonra farkı görmektedir. Kişileri kullanıcı deneyimlerine La Roche Posay ürünleri yorumları kısmından da ulaşabilirler. Böylece kişiler kendi ciltlerine uygun olan La Roche Posay ürünlerine daha kolay bir şekilde ulaşabilirler. 

La Roche Posay Cilt Bakım Ürünleri 

Cilt bakımı hem cilt sağlığı hem de güzel ve genç bir görünüm için oldukça önemlidir. Stres, psikolojik etmenler, cilt bakımlarının aksatılması, beslenme bozuklukları gibi pek çok durum cilt problemlerine davetiye çıkarabilmektedir. Kişilerin dış görünüşünü doğrudan etkileyen cilt bakımı genç ve taze bir görünümün de anahtarıdır. Cilt problemlerinin sıkça rastlanan pek çok sebebi bulunmaktadır. Bunlar arasında en sık rastlananı cilt bakım rutininin aksatılmasıdır. Kişiler günlük hayatın koşturmasından yeteri kadar cilt bakımına zaman ayıramayabilmektedir. Cildin yabancı maddelerden arındırılamaması sivilce, siyah nokta ve yağ bezesi gibi pek çok istenmeyen duruma neden olabilmektedir. Başta masum görünen bu küçük cilt kusurları müdahale edilmediğinde ciddi cilt lekelenmelerine dönüşebilmektedir. Özellikle sivilcelerin doğru bir şekilde ortadan kaldırılamaması sonucunda sivilce lekeleri kişileri rahatsız edecek bir konuma gelebilmektedir. 

Özellikle karma ciltlerde bu tarz problemlerle daha sık karşılaşılabilmektedir. Bu noktada devreye giren La Roche Posay karma cilt ürünleri cildinizdeki yağı arındırarak gözeneklerin eski sağlıklı haline kavuşmasına yardımcı olmaktadır. İçerisindeki doğal arındırıcılar ile cildinizi derinlemesine temizlemektedir. Bu cilt bakım ürünlerini kullananlar kısa sürede ciltlerindeki dönütleri fark edecektir. La Roche Posay karma cilt tiplerini önemsediği gibi normal ve kuru ciltlerin cilt bakımına da yardımcı olmaktadır. Kuru ciltlerde genellikle kuruluğa bağlı kaşıntı ve kızarıklık gibi sorunlarla karşılaşıldığı için normal ve kuru cilt bakım ürünlerinde daha fazla nemlendiriciye ihtiyaç duyulabilmektedir. Kuru ciltler için üretilmiş La Roche Posay ürünleri içerisindeki nemlendirici miktarıyla kişilerin kuru ciltlerini yabancı maddelerden arındırdığı gibi aynı zamanda nemlendirerek yumuşatmaktadır. Yumuşayan ve olması gereken nem dengesine ulaşan ciltler daha parlak ve sağlıklı görünmektedir. 

Yüz temizleme ürünlerinin yanı sıra La Roche Posay serum da pek çok kişinin dikkatini çekmektedir. Leke karşıtı La Roche Posay serumu düzenli ve devamlı kullananlar cilt tonunun eşitliğine, cilt parlaklığına ve tazeliğine kavuştuğunu ifade etmektedir. La Roche Posay serum kullanıcı yorumları da incelendiğinde fark edilmektedir ki La Roche Posay uzun süreli düzenli kullanımda cilt üzerinde kalıcı çözümler yaratmaktadır. Etkili çözümlerinin yanı sıra La Roche Posay Effaclar serum oldukça pratik bir kullanıma da sahiptir. Özellikle vücudun kendini yenilediği akşam saatlerinde yüze ve boyna uygulanabilecek bu serumun kolay bir sürümü vardır. Elde dağılan dokusu sayesinde kolayca cilt yüzeyine uygulanabilir. Göz çevresine temasta kaçınılacak olan bu serum gün içerisinde güneş kremiyle birlikte kullanıldığında daha etkili sonuçlar verebilmektedir. Dolayısıyla La Roche Posay serum ile birlikte beyaz La Roche Posay güneş ürünleri de gönül rahatlığıyla kullanılabilir. La Roche Posay effaclar serum ile koyu lekeler, mat ve cilt tonu eşitsizlikleri gibi sorunlar ortadan kaldırılabilmektedir. La Roche Posay serum yüksek LHA Konsantrasyonu ile cilt tonu eşitsizlikleriyle savaşır. İçerisindeki PhE-Resornical, grinko ve ferulik asit ile koyu leke düzensizlikleri ortadan kaldırılarak pürüzsüz bir cilt yüzeyi hedeflenir. Yine La Roche Posay B5 cilt bakım ürünü de cilt sorunlarıyla mücadele ederek cildi beslemektedir. 

La Roche Posay Cilt Bakım Ürünleri Avantajları 

La Roche Posay cilt bakım ürünlerinin pek çok avantajı bulunmaktadır. La Roche Posay cilt bakım ürünleri mucizevi içeriği ile gözenekleri istenmeyen yabancı maddelerden arındırıp temizlemesinin yanı sıra cildi beslemekte, nemlendirmekte ve sıkılaştırmaktadır. Böylece daha genç ve parlak bir cilt görünümüne kavuşulur. La Roche Posay ürünleri ve özellikleri farklı cilt tiplerine ve cilt sorunlarına göre farklılık göstermektedir. La Roche Posay cilt bakım ürünleri kişilerin karma, normal ve kuru ciltleri dikkate alınarak üretilmiştir. Karma ciltler daha yağlı bir cilt tipi oldukları için sivilce, siyah nokta veya yağ bezesi gibi cilt sorunlarına daha yatkındır. Özellikle cilt yüzeyi üzerinde oluşacak irili ufaklı yağ bezeleri yağlı ciltlerin sıklıkla karşılaştığı sorunlar arasındadır. Normal ve kuru ciltler de nemlendirici özelliklere sahip cilt bakım ürünlerine ihtiyaç duyabilmektedir. 

Kuru ciltlerde gerek soğuk gerek sıcak havalara veya kullanılan makyaj malzemelerine bağlı olarak kuruluk daha kolay meydana gelebilmektedir. Cilt kurulukları ardında kaşıntı, kızarıklık veya dökülme gibi istenmeyen sonuçlara neden olabilmektedir. Bu cilt problemleri kişilerin özgüvenini düşürebildiği gibi ağrılara ve yanmalara da neden olabilmektedir. Bu noktada devreye giren ekstra nemlendirici özelliğe sahip La Roche Posay cilt bakım ürünleri kuru ciltlerin tüm sorunlarıyla savaşarak kişilerin sağlıklı ve sorunsuz bir cilde kavuşmasına yardımcı olmaktadır. La Roche Posay Effaclar ürünleri ise cilt leke sorunlarıyla başa çıkmak için kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. La Roche Posay Effaclar serumlar mucizevi içeriği sayesinde cildinizin parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Leke karşıtı bu serum ve kremler özellikle belirli bir yaşın üzerindeki kullanıcıların daha çok dikkatini çekebilmektedir. Yaşla birlikte cilt bakımı daha çok önem kazanabilmektedir. Yaşın ilerlemesiyle cilt dokuları daha çok bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu noktada devreye giren La Roche Posay 40 yaş ürünleri cilt dokularını tazeleyerek gözenekleri sıkılaştırır. Böylece cilt daha parlak ve genç bir görünüme kavuşturulmaktadır. 

Yaş dolayısıyla cilt yüzeyinde sorunlar yaşayan kişiler düzenli ve sürekli olarak La Roche Posay cilt bakım ürünlerini kullandıklarında farkı görecektir. Temizlik jeli ve serumların yanı sıra La Roche Posay bb krem ile de kullanıcıların pek çok ihtiyacına cevap vermektedir. La Roche Posay BB cream özellikle fondöten kullanmak yerine daha doğal bir görünüm isteyen kişiler için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Yüzünüzdeki küçük kusurları örterek daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacak La Roche Posay BB cream aynı zamanda cildinizi beslemektedir. Özellikle fondöten yapısını ve görünümü tercih etmeyen ancak cilt rengini eşitlemek isteyen kişiler için bb kremler oldukça işe yarar olabilmektedir. La Roche Posay B kremleri ise kolay sürümü ve yüzde aldığı formla pek çok kişi tarafından makyajda tercih edilmektedir. Özellikle hafif ve günlük yapılacak makyaj konseptlerinde BB kremler oldukça işe yaramaktadır. 

La Roche Posay Ürünleri ile Cilt Temizliği 

Cilt bakım temizliği sağlıklı ve güzel bir cilt için oldukça önemlidir. Gündelik hayatta yüz pek çok yabancı dış etkene maruz kalmaktadır. Gün boyunca cilt üzerinde biriken toz ve kir çeşitli cilt problemlerine de davetiye çıkarabilmektedir. Bunun yanı sıra beslenme bozukluğu da sağlıksız bir cildin mimarı olmaktadır. Gün boyunca yenilen yağlı ve tuzlu yiyecekler cilt gözeneklerinde olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bu olumsuz durumların cilt yüzeyinde sivilce, siyah nokta veya yağ bezesi gibi istenmeyen durumlara dönüşebilmesi için düzenli ve sürekli bir cilt bakımı oldukça önemlidir. Cilt bakımının doğru ürünlerle doğru şekilde yapılması sivilce ve siyah noktalarla savaşmada avantaj sağlamaktadır. Dolayısıyla kişilerin cilt tiplerine uygun cilt bakım ürünlerini seçmesi oldukça önemlidir. Karma, normal ve kuru ciltler için ayrı olarak üretilmiş La Roche Posay yüz yıkama jeli ürünleriyle kişilerin cildinin derinlemesine temizlenmesi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. 

La Roche Posay Micellar Water ise normal ve kuru ciltlerin sıklıkla tercih ettiği cilt temizleme ürünleri arasında yer almaktadır. La Roche Posay Micellar Water içerisinde bulundurduğu yüksek minerallerle cildi beslemekte ve parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Kişilerin sıklıkla tercih ettiği cilt bakım ürünlerinden birisi de La Roche Posay Toleriane olacaktır. Uzun testler sonucunda onaylanmış içeriği ile cilt temizlenmesinde oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Jel ve krem olarak yüz bakımını üstlenen La Roche Posay toleriane düzenli kullanıldığında cildi parlak ve genç bir görünüme kavuşturmaktadır. La Roche Posay Effaclar serum ise sivilce veya siyah nokta izlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. La Roche Posay Effaclar serum cilt renk tonunu eşitlemektedir. Böylece leke görüntüsü ortadan kaldırılarak pürüzsüz bir görünüm elde edilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.