x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Garnier

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 122 ürün bulunmaktadır.

Kozmetik ürünleri dendiğinde akıllara ilk gelen markalardan biri olan Garnier, sunduğu özel formüller ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Özellikle gözenekleri gizleyen BB ve CC kremleri, cilde nem kazandıran ve tazeleyen nemlendirici kremleri, yüzü yağ ve kirden arındıran peeling ürünleri ve saça parlaklık kazandıran saç boyaları ile oldukça öne çıkan bir markadır. Kullanıcıların favorileri arasında yerini almış Garnier makyaj temizleme suyu çeşitleri, sağladığı çeşitler ile kendi cildine ve ihtiyacına uygun makyaj temizleyicisi arayan kullanıcılara özenle sunulur. Favori kozmetik markalar arasında bulunan Garnier, Evdeeczane ayrıcalığı ile kullanıcıya sunulur.

Garnier Ürün Faydaları Nelerdir?

En favori markalardan biri olan Garnier’de yer alan kozmetik ürünlerle makyaj yapmak oldukça eğlenceli bir hal almasıyla dikkat çeker. Söz konusu marka, kullanıcılarının kişisel bakım deneyimlerini daha keyifli bir hale getirebilmek üzere ürün ambalajları tasarlar. Garnier yüz temizleme jeli ürünleri, gün içinde yapılan makyajı cilt dokusuna zarar vermeden temizleyebilmeye imkan tanır. Garnier saç boyaları da saçlarınızın rengini dilediğiniz şekilde değiştirebilmenize yardımcı olur. Üstelik bunu yaparken uzun süre kalıcılık da vadeder. Garnier makyaj temizleme suları ile ister zorlu göz makyajını ister suya dayanıklı makyajı kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Cildinizi ferahlatmak için ise son aşamada yine Garnier kremlerden faydalanabilirsiniz. Garnier maske çeşitleri ise etkili bir bakım rutininde olmazsa olmaz parçaları oluşturur. Markaya ait güneş kremleri de yine aynı şekilde cildi zararlı dış faktörlere karşı korur. Cildi zararlı güneş ışınlarından öncelikli olarak korurken hassas bir bakım da uygular. Geliştirilmiş formülleri sayesinde çeşitli Garnier ürünleri, her kesimden cilt tipine ve kullanıcı ihtiyacına cevap vermek üzere geliştirilmeye devam eder. 

Garnier Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Cildinize hassas bir bakım uygulamak adına Garnier ürünlerine şans verebilirsiniz. Geliştirilmiş ve özelleştirilmiş formülleri sayesinde Garnier ürünleri, cildi zararlı olabilecek dış etkenlere karşı başarılı bir şekilde korur. Garnier hyaluronik aloe jel gibi ürün seçenekleri, cildinize yağlılık hissi vermeden temizlik ve yoğun ferahlık sağlar. Garnier ürünlerini, günlük makyajı temizlemek ve gece bakımı yapmak için seve seve kullanabilirsiniz. Garnier yüz temizleme jeli çeşitleri arasından size ve zevkinize uygun olanı seçerek günlük bakımınıza dahil edebilirsiniz. Düzenli kullanımda cildinizin gördüğü etkiden memnun kalabilir ve ürünlerden verim alabilirsiniz. Dönem dönem Garnier siyah nokta maskesi gibi çeşitli maskeler ile de bakım rutininizi çeşitlendirebilirsiniz. Haftada bir veya iki kez maske uygulamak cildinizi korur ve gençleştirir. Bu noktada markaya ait geniş ürün gamından faydalanabilirsiniz. Markanın maskelerinin yanı sıra pek çok peeling ürününe de ev sahipliği yaptığını söylemek mümkün. Peeling ürünlerini de düzenli uygulayarak etkili bir arındırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Garnier Ürün Seçenekleri Nelerdir?

Cilde ferahlık verecek Garnier kremler, cildi yağlandırmaması ve etrafa yaydığı hoş koku ile dikkat çeker. Cildi güneş yanıklarına karşı etkin bir şekilde koruyan güneş ürünlerinin yanı sıra çeşitli amaca hizmet eden kremler de dikkat çekicidir. Marka ürün yelpazesi içinde bulunan Garnier saf ve temiz 3’ü bir arada seçeneği, pek çok kullanıcının başvurduğu bir ürün olmuştur. Garnier saf ve temiz ürün grubunun 3 farklı işlevinden yararlanarak bakım rutininizi çeşitlendirebilirsiniz. Garnier deodorant ürün seçenekleri ile duş sonrası deodorant ihtiyacını karşılayabilir ve bunu yaparken ürünlerin duyulara hitap eden benzersiz kokusunu hissedebilirsiniz. Yanı sıra Garnier roll on çeşitleri de her kesimden kullanıcıya hitap edecek zenginliktedir. Günlük bakım yaparken ve ter kokusundan kaçınırken cildinize zararı olmayan bir içerik kullanabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.