x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Şampuanlar

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 332 ürün bulunmaktadır.

Saçlarınızın temizliğini sağlayan şampuanlar aynı zamanda saçlarınızın çok daha güçlü ve parlak görünmesini sağlar. Şampuanınızı saç tipinize uygun olarak seçtiğiniz zaman saç dökülmesi, kırılması, kepek sorunu gibi pek çok saç sağlık sorununu engellemektedir. Gür ve parlak saçlara sahip olmanız için ilk yapmanız gereken içeriği temiz olan bir şampuan tercih etmektir. Şampuan ve saç kremi kullanımı saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı karşılamanıza olanak sağlamaktadır.

Şampuan Çeşitleri ve Faydaları

Şampuan seçimi esnasında birden çok kategoride farklı farklı ürün içeriğine sahip olan şampuanlar ile karşılaşabilirsiniz. Şampuan çeşitleri arasında bitkisel içerikli şampuanlar en çok tercih edilen alternatiflerden biridir. Bitkilerin özlerinden elde edilmiş bir içeriğe sahip olan şampuan kimyasal ve zararlı maddelerden olabildiğince uzaktır. Evde Eczane sayfasında yer alan şampuanlar oldukça temiz ve zararlı kimyasal maddelerden uzak bir içeriğe sahiptir bu nedenle gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Alanında uzman markaların kaliteli ve oldukça temiz içerikli şampuanlarını sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Saç dökülme karşıtı şampuan çeşitleri sayesinde saç dökülmesini önleyebilirsiniz ve saçlarınızın çok daha gür çıkmasını sağlayabilirsiniz. Çok hızlı ve pratik bir kullanıma sahip olan kuru şampuanlar sayesinde saçlarınızın şekillenmesini, beslenmesini ve temizlenmesini olabildiğince pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kuru şampuan çeşitleri arasında bitkisel içeriğe sahip olan ve kimyasal maddelerden uzak bir içeriğe sahip olan şampuan içeriklerine Evde Eczane sayfası üzerinden temin edebilirsiniz. 

Özellikle çocuklarda sıklıkla görülen bit sorununu kökünden çözebilecek olan bit şampuanı çeşitleri saçta oluşan bit ve sirkeyi yok etmeye yönelik olan bir içeriğe sahiptir. Bit şampuanları konusunda oldukça geniş bir alternatif bulunması sayesinde her türlü kullanıcı bu sorunla rahatlıkla başa çıkabilmektedir. Bu şampuanlara ek olarak sayfamızda saçlarınızın çok daha hacimli görünmesine yardımcı olan ve saçlarınıza şekil verirken kolaylıkla şekillendirmenize yardımcı olan hacim verici veya şekillendirici şampuanlar bulunmaktadır. Yağlı bir saç derisine sahipseniz Sebum düzenleyici şampuanları tercih edebilirsiniz. Bu şampuan çeşitleri saç derisinde oluşan yağ dengesini düzenlemektedir. Erkeklerin saç tipine ve kadınların saç tipini özel olarak üretilen kadın ve erkek şampuanları sayesinde saçlarınız çok daha sağlıklı ve güçlü bir şekilde uzayabilmektedir. Kadın ve erkek şampuanları düzenli kullanım sonrasında saç dökülmesini önlemektedir. Hemen hemen çoğu kişinin yaşamış olduğu kepek sorununu kökünden halledebilecek olan özel kepek şampuanları ile birlikte kepeksiz bir saç derisine sahip olabilirsiniz. Şampuan çeşitleri ve özellikleri markaya ve ürünlere göre farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle satın almak istediğiniz şampuanın detaylı incelemesini sayfamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Saç Dökülmesini Önleyen Şampuanlar

Saç dökülmesi hemen hemen herkesin yaşadığı bir saç problemidir bunun önüne geçebilmek için üretilmiş olan saçın ihtiyacı olan vitamini saça temin eden şampuan çeşitleri bulunmaktadır. Saç köklerini güçlendirerek saçın ihtiyacı olan vitamin ve bileşkenler saç derisine entegre etmeyi başaran bu şampuan çeşitleri içerik bakımından oldukça temizdir. Çoğu zaman bitkilerin özünden elde edilen saç dökülme karşıtı şampuan çeşitleri saçınızın ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri en doğal ve en sağlıklı bir şekilde temin etmesine yardımcı olmaktadır. Saç dökülmesine neden olan en önemli nedenlerden biri saçın ve saç dersinin bakımsız kalmasıdır, saç dökülmesi karşıtı şampuan çeşitleri sayesinde saçınız derinlemesine bakım görür. Saç derisinin nemli kalmasına yardımcı olan dökülme karşıtı şampuanlar saçlarınızın kökten dökülmesini engelleyerek, çok daha güçlü saç köklerine ve saç tellerine ulaşmanıza olanak sağlamaktadır. Saç dökülmesinin önüne geçen en önemli bitkiler arasında sarımsak yer almaktadır. Sarımsak saçların ihtiyacı olan sülfür açısından oldukça zengin bir bitkidir, saçlarınızın çok daha hızlı ve güçlü bir şekilde uzamasına yardımcı olurken aynı zamanda dökülmesinin de önüne geçmektedir. Sarımsak özlü şampuan çeşitleri saç dökülmesinin önüne geçmeyi başarmış olan oldukça sağlıklı ve faydalı bir kategoridir. 

Sarımsak özlü şampuan çeşitlerini sayfamız üzerinden inceleyebilir. İyi ve sağlıklı içeriğe sahip olan bir şampuan saç dökülmesini önleme konusunda ve güçlü saç köklerini besleme konusunda oldukça başarılıdır. Saçlarınızın çok daha sağlıklı bir şekilde uzayabilmesi için saç derisinin sağlıklı olması gerekmektedir bu nedenle düzenli olarak saç derisi bakımı yapmanız çok daha sağlıklı uzayan saçlar için oldukça önemli bir faktördür. Saç derinizin en iyi şekilde temizlenmesine yardımcı olurken aynı zamanda yeni saç oluşumuna olanak sağlaya saç derisi şampuanı çeşitlerine Evde Eczane sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz şampuan markaları ve şampuan yorumları hakkında detaylı bilgi için sayfamıza göz atabilirsiniz. Uzmanların şampuan tavsiyelerine uygun olarak hazırlanmış olan şampuan kategori listesi içerisinde yer alan ürünler ile birlikte saçlarınızın aradığı bakıma ve temizliğe sahip olabilirsiniz.

Şampuan Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Şampuan satın alırken dikkat edilmesi gereken belli başlı birkaç püf nokta vardır. Bu noktalara dikkat edilerek yapılan şampuan alışverişi çok daha olumlu bir sonuç elde etmenize olanak sağlamaktadır. Şampuan alışverişi yapmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan birisi, satın alacak olduğunuz kategori içerisinde bulunan şampuan içerikleri ve faydalarıdır. İçerik bakımından herhangi bir zararlı kimyasal maddeye yer vermeyen şampuan tercih etmeniz saç sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra alacak olduğunuz şampuanın saçınıza sağladığı faydayı araştırmanız yaşadığınız veya yasabileceğiniz saç problemlerinin önüne geçmeniz için size fazlasıyla yardımcıyı olmaktadır. Satın alacak olduğunuz şampuanın içeriğinde bitki özlerinin olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bitkisel karışımlardan elde edilen şampuanlar oldukça sağlıklı bir alternatiftir. Isırganlı şampuan çeşidi veya sarımsaklı şampuan çeşitleri bu şampuanlara örnektir. Sayfamız üzerinden bitkisel karışımlardan elde edilmiş olan şampuan çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Şampuan satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bir başka unsur ise saçlarınızın pH dengesini bozmayacak pH seviyesine sahip olan şampuan seçimi yapmaktır. 

Saç derisinin pH seviyesi 5,5 olarak bilinmektedir, saç sağlığınız açısından kullanmış olduğunuz şampuanın pH değeri cildiniz ile doğru orantılı olmalıdır. Saç tipinize uygun bir şampuan satın almanız saclarınızın ihtiyacı olan temizliği ve bakımı karşılamasına olanak sağlamaktadır. Bu nedenle şampuan satın almadan önce saç tipinize uygun bir ürün olup olmadığına dikkat etmeniz gerekecektir. Şampuan önerileri konusunda oldukça geniş bir kullanıcı deneyimine ve geniş ürün yelpazesine sahip olan Evde Eczane sayfasında bulunan yorumlar panelinden kullanıcılardan şampuan önerileri alabilirsiniz ve ürün hakkında detaylı bilgiye çok daha kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Saçınızda yaşamış olduğunuz herhangi bir saç problemi varsa bir uzmana danışarak şampuan seçimi yapmanız yaşadığınız saç probleminin önüne geçmenize yardımcı olacaktır. Bu nedenle uzman görüşü eşliğinde listelenmiş olan şampuan tavsiyeleri ve önerilerine sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz. Şampuan satın alırken isterseniz tek bir adet olarak isterseniz şampuan seti şeklinde satın alabilirsiniz Şampuan setleri içerisinde saç sağlığına etkide bulunacak olarak çeşitli alternatiflere sahip olan şampuanlar bulunmaktadır. İçerik ve sağladığı fayda bakımından oldukça zengin bir içeriğe sahip olan şampuanların tek bir paket içerisinde bulunması aradığınız şampuan tercihinizi en kısa sürede gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Sayfamızda yer alan şampuan fiyatları bütçe dostudur, fiyat performans açısından oldukça başarılı ürünleri sayfamız üzerinden temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.