x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

 

Bioderma

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 154 ürün bulunmaktadır.

Daha genç ve sağlıklı bir cilt görünümü kadın ya da erkek her insanın önem verdiği ve istediği bir durumdur. 40 yıl boyunca kullanıcılarının daha sağlıklı ciltlere kavuşması için birbirinden farklı ürün çeşitleri sunan Bioderma markası, kullanıcıların cilt bakımlarına ve cilt sorunlarına yönelik olarak ürünler geliştirmektedir. Gelişmiş teknoloji ile birlikte üretilen bu ürünler son derece güçlü ve zengin içeriklere de sahiptir. Fransa merkezli olan markanın sunmuş olduğu her bir ürün uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Dünya çapında oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Bioderma, sahip olduğu tecrübe ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Her türlü cilt sorununa ve cilt tipine uygun ürünler sunması ve geniş bir ürün seçeneğine sahip olması ile dermatologlar tarafından önerilmektedir. Uygulanan bölge açısından önemli bir etkiye sahiptir. Oldukça yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kalan marka, dünyadaki en sevilen ve güvenilen dermokozmetik markaları arasında yer almaktadır. Cilt için gerekli olan ve cildin ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü sizlerin beğenisine sunan marka, pek çok farklı ürün çeşidi ile her yaşa uygun ürünler sunmayı başarmaktadır. Markanın kullanıcıları için sunmuş olduğu ürün çeşitlerinden ilki Bioderma güneş kremi ürünleridir. 

Çoğu kişinin fazlası ile sevdiği güneşli havalar özellikle beyaz bir tene sahip olan kişiler için zaman zaman büyük bir zorluk olabilir. Bu durumda da kullanıcıların en büyük kurtarıcısı olarak Bioderma markasını sunmuş olduğu güneş kremi ürünleri ortaya çıkıyor. Bu krem çeşitlerini kullanarak güneşin yakıcılığından korunabilmeniz mümkündür. Üst seviye bir koruma mekanizmasına sahip olan bu ürün sayesinde güneşin sahip olduğu zararlı ışınlardan korunabilirsiniz. Aynı zamanda vücudunuzda leke oluşumunun da engellenmesine olanak sağlamanız mümkündür. Renksiz ve kolay bir şekilde emilebilen bir yapıya sahip olan bu ürün çeşitleri kullanıcılar tarafından fazlası ile sevilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürünler özellikle yaz aylarının kavurucu sıcaklarında sizler için büyük bir kurtarıcı olacaktır. Bioderma güneş kremi kullananlar tarafından fazlası ile önerilen bu ürün çeşitleri ile cildinizi koruyabilirsiniz. Bioderma Photoderm ürün çeşidi ise en yüksek güneş korumasını sağlaması ve özellikle çocukların sahip olduğu hassas cildi koruması ile öne çıkmaktadır. Her türlü cilt yapısına uygun olan bu ürün geniş bir kullanım alanına sahiptir. Güneşin olduğu her anda tercih edeceğiniz bu ürün sayesinde güneşin cildinizde neden olduğu olumsuz durumlara karşı koruma sağlayabilmeniz mümkün hale gelecektir.

Bioderma Ürün Çeşitleri

Oldukça geniş ürün çeşitleri ile dünya çapında bir üne sahip olan marka, her türlü cilt sorununa karşı etkili sonuçlar sunan ürünler geliştirmektedir. Cilt ürünü tercih etmek isteyen kişilerin ilk olarak başvurduğu Bioderma markası bitkisel formüller içeren ürünleri ile öne çıkmaktadır. Markanın sunmuş olduğu ürünler arasında yer alan Bioderma yüz yıkama jeli, etkisi ve kalitesi ile gün geçtikçe daha fazla kullanıcıya ulaşmaktadır. Ciltteki yağlanmanın daha dengeli olmasını sağlayan ve cildi kirden arındıran bu ürün çeşitleri oldukça geniş yer tutmaktadır. Her türlü cilt tipine uyum sağlayabilecek olan ürün çeşitleri ile de bu marka, son derece etkilidir. Cildin kurumasının önüne geçerek cildi temizleyen ve cildin canlanmasını sağlayan bu ürün çeşidi ayrıca cildin nefes almasını da daha kolay hale getiriyor. Bu ürün çeşitleri sayesinde cildiniz daha aydınlık ve sağlıklı bir görüntüye kavuşacaktır. Markanın bu ürün çeşitleri altında daha farklı ürünler bulunmaktadır. Bunlardan biri Bioderma atoderm ürünleridir. Kuru bir cilt yapısına sahip olan kişiler için üretilen bu temizleme ürünü günlük hayatta kullanmak açısından uygundur. Cildin nem oranını dengelerken ayrıca cildin temizlenmesini de sağlayan bu ürün kuru ciltli olan kişiler için önemli bir kurtarıcıdır. 

Bioderma sebium ürün çeşitleri ise yağlı ve karma bir cilt yapısına sahip olan kişiler için üretilmiştir. Ciltte bulunan fazla yağ üretimini dengeleyen ve düzenleyen bu ürün serisi aynı zamanda cildin nemlenmesini ve temizlenmesini de sağlamaktadır. Ayrıca yağlı bir cilde sahip olan kişilerde en çok görülen parlama ve gözenek sorununun da önüne geçmektedir. Bu sorunların giderilmesi açısından özel olarak üretilen bu ürün çeşidine sahip olarak cildiniz için en uygun olan bakımı sağlayabilirsiniz. Markanın kullanıcıları için sunmuş olduğu bir başka cilt ürünü çeşidi ise Bioderma nemlendirici ürünleridir. Günlük olarak cilt bakımına önem veren kişiler için cildin nemlendirilmesi oldukça önemli bir yere sahiptir. Besleyiciliği bulunan bu ürünler, cildin yatışmasında ve kuruluğun giderilmesinde oldukça önemli rol oynamaktadır. Gün içerisinde dış faktörler nedeni ile cilt kuruyabilmektedir. Özellikle kış aylarında rüzgâr ve soğuk hava nedeni ile cilt daha çabuk kurumaktadır. Bu durumda da düzenli olarak cildin nemlendirilmesi gerekmektedir. Nemlendirici ürün çeşitleri arasında yer alan Bioderma el kremi ve Bioderma dudak kremi ürünleri de oldukça tercih edilmektedir. El kremi ürünü yıpranmış ve kurumuş olan ellerin nemlenmesini sağlarken ellerinizde koruyuculuk da sağlamaktadır. Bu sayede cildiniz dış faktörlere karşı tam korunmaktadır. Dudak kremi ürün çeşitleri ise dudaklarda meydana gelen çatlama ve kuruma sorunları açısından oldukça etkilidir. Zengin bir içeriğe sahip olan ürün dudakların nemlenmesini ve rahatlamasını sağlamaktadır. Dudaklardaki nem dengesinin sağlanmasında rol oynayan bu ürün çeşitleri parfüm içermeyen yapısı ile de kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır.

Bioderma Ürün Çeşitleri ile Sağlıklı Ciltler

Her insan hayatında cildinin sağlığına dikkat etmelidir. Pek çok farklı sorunlardan meydana gelen rahatsız edici görüntüye engel olmak amacı ile kullanıcılarına birbirinden farklı ve etkili cilt ürünü sunan marka, üretmiş olduğu ürünler ile kalitesini ve güvenilirliğini korumayı başarmaktadır. Bioderma krem çeşitleri de markanın sunmuş olduğu ve geniş seçeneği ile ilgi gören ürünlerinden oluşmaktadır. Bunlardan ilki Bioderma leke kremi ürünleridir. Özellikle güneş nedeni ile ortaya çıkan lekelerin giderilmesi ya da önlenebilmesi açısından bu krem çeşitleri oldukça önemlidir. Ciltte yer alan bu lekelerin giderilmesi için özel bir şekilde hazırlanan Bioderma ürünleri düzenli bir kullanma sonucunda bu lekelerin giderilmesinde ya da hafiflemesinde etkili olmaktadır. Eğer kolay bir şekilde lekelenen bir cilde sahipseniz Bioderma beyazlatıcı krem ürün çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Cildinizde yer alan kararmaların yok olmasını sağlayan bu ürün ciltteki lekelerin renginin açılmasını sağlamaktadır. Düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde bu üründen oldukça etkili sonuçlar elde etmeniz mümkündür. 

Bioderma yüz kremi ürün çeşitleri ise yüzünüzün daha nemli, sağlıklı ve yumuşak olmasını sağlamaktadır. Bu ürünler sayesinde daha temiz ve sağlıklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Markanın kullanıcılarına sunmuş olduğu kalite ve konfor sayesinde kişiler kavuşmak istediği cilt görünümüne daha kolay ve etkili bir şekilde kavuşmaktadır. Cildin ihtiyaç duyduğu her türlü bakımı sağlayan bu ürün çeşitleri ile cildinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Aynı şekilde markanın sunmuş olduğu Bioderma göz kremi ürünleri de kullanıcılar tarafından fazlası ile beğenilmektedir. Gözün çevresinde oluşan buruşukluk, kırışıklık, renk değişimi ve torba oluşumu gibi sorunların giderilmesi için tercih edilen göz kremi ürünleri aynı zaman göz çevresine çok yönlü bit bakım da yapar. Gün içerisinde dış faktörler nedeni ile göz çevresinde meydana gelen bu durumlar yaş geçtikçe daha çok kendini göstermektedir. Bu ürün çeşitleri sayesinde bu durumun önüne geçebilir ya da daha da hafiflemesini sağlayabilirsiniz. Bioderma vücut kremi ürünleri de temiz bir cilt üzerine uygulanarak cilde rahat bir his vermektedir. Aynı zamanda bu ürün çeşitleri cildin kirlerden arınmasını, onarılmasını ve nemlenmesini sağlaması ile de öne çıkmaktadır. Bu sayede hem yumuşak hem de temiz bir cilde sahip olabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Geniş bir ürün seçeneğine sahip olması ile bu marka, en çok tercih edilenler arasında yer almayı başarmaktadır. İçeriğinde cilde zararı olacak herhangi bir ürünün olmaması bakımından kullanıcılar tarafından gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Cilt bakımına önem veren kişilerin tercih ettiği Bioderma ürünleri birbirinden farklı özellikleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kullanıcılarından tam not almayı başaran marka daha farklı pek çok ürün çeşidi ile de şaşırtmaya devam ediyor. Sizler de bu ürün çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olarak tercih yapabilirsiniz. 

Bioderma Ürün Serileri

1. Bioderma Atoderm

Atoderm, Bioderma'nın kuru ve atopik cilde sahip kişilere özel olarak geliştirdiği bir ürün serisidir. Cildi nemlendirir, korur ve rahatlatır. Atoderm serisi, cildin doğal dengesini sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir.

2. Bioderma Photoderm

Photoderm, güneş koruma ürünleri sunan bir Bioderma serisidir. Güneş ışınlarına karşı etkili koruma sağlarken, cildi besler ve nemlendirir. Farklı SPF seviyeleri ve ürün çeşitleriyle güneşe karşı kapsamlı bir koruma sunar.

3. Bioderma Sebium

Sebium, yağlı ve akneli ciltler için özel olarak geliştirilmiş bir seridir. Cildin yağ dengesini düzenler, akne oluşumunu önler ve cildi temizler. Sebium serisi, matlaştırıcı ve kontrol edici özelliklere sahip ürünleri içerir.

4. Bioderma Sensibio

Sensibio, hassas ve reaktif ciltlere yönelik bir ürün serisidir. Cildi yatıştırır, tahrişi azaltır ve cildin doğal direncini artırır. Sensibio serisi, nazik formülü ile cildin hassasiyetine özel bir bakım sunar.

5. Bioderma Pigmentbio

Pigmentbio, cilt tonunu düzenlemeye ve leke görünümünü azaltmaya odaklanan bir seridir. Pigmentbio ürünleri, ciltteki lekeleri hafifletir ve cilt tonunu eşitler. Aydınlatıcı ve leke karşıtı özelliklere sahiptir.

6. Bioderma ABCDerm

ABCDerm, bebek ve çocuk cildi için özel olarak formüle edilmiş bir seridir. Bu serideki ürünler, bebek ve çocuk cildinin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Hassas ve yumuşak formülü ile güvenle kullanılabilir.

Her bir Bioderma ürün serisi, cildin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunar. Ürünlerin kullanımıyla ilgili detaylı bilgiler için ürün ambalajlarındaki talimatlara göz atmanız önemlidir.

Bioderma Ürünleri ile Canlı Ciltler

Markanın cilt ürünleri arasında yer alan ve cilt bakım rutinlerinin olmazsa olmazlarından olan bir başka ürün çeşidi de Bioderma tonik ürünleridir. Daha canlı ve sağlıklı bir cilt görüntüsüne sahip olmak isteyen kişilerin vazgeçilmez bir cilt bakım ürünü olan tonik, cildin sıkılaşması ve kirlerden arındırılması açısından önemli bir yere sahiptir. Ciltteki gözeneklerin küçülmesi, cildin ferahlaması ve akne, siyah nokta gibi sorunların azalmasında etkili olan bu ürün çeşitleri oldukça yardımcıdır. Her üründe olduğu gibi bu üründe de farklı cilt tipleri için özel olarak hazırlanan ürün çeşitleri bulunmaktadır. Gün içerisinde toz, kir, hava kirliliği, düzensiz beslenme, stres ve makyaj kalıntısı gibi nedenlerden dolayı cilt olumsuz bir şekilde etkilenmektedir. Bu olumsuz durumlara da ciltteki gözeneklerin daha da büyümesine neden olmaktadır. Markanın sizler için sunmuş olduğu bu tonik çeşitleri ile gözenekleriniz derinlemesine bir şekilde temizleniyor ve sizlerin daha sağlıklı ve canlı bir görüntüye kavuşmanıza yardımcı oluyor. Makyaj yapmaktan zevk alan kişiler için vazgeçilmez olan ürün ise Bioderma makyaj temizleme suyu ürünleri bulunmaktadır. Makyaj yaptıktan sonra cildin temizlenmesi önemli bir noktadır. 

Cilt, makyaj kalıntılarından temizlenmediği takdirde ciltte pek çok sorun meydana gelebilir. Bu sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için de bu ürün çeşitleri ile cildinizi makyajdan arındırabilirsiniz. Bioderma Pigmentbio ürün serisi ise leke eğilimi olan ciltleri leke oluşumuna karşı korumak amacı ile üretilmektedir. Aynı zamanda var olan lekelerin de yok olmasına yardımcı olan bu ürün cildinizde aydınlatıcı bir etki yaratmaktadır. Bu ürün çeşitleri sayesinde cildinizin daha sağlıklı ve bakım bir görüntüye kavuşmasını katkıda bulunabilirsiniz. Bioderma ABCderm serisi de bebekler için üretilmiş bir seridir. Hassas bir cilde sahip olan bebeklerin cildine ihtiyacı olan bakımı yapan bu ürün çeşitleri onların cildini nemlendirmesinin yanında tahrişler için de koruyuculuk sağlamaktadır. Bioderma intensive baume ürünü ise kuruluğun önüne geçerek cildin korunmasını ve kuruluk nedeni ile oluşan kaşıntının giderilmesini sağlamaktadır. Günlük olarak kullanmak açısından oldukça uygundur. Markanın cilt ürünlerinin yanı sıra saç için sunmuş olduğu ürünleri de bulunmaktadır. Bioderma şampuan ürünleri kepek, saç dökülmesi ve saç derisi ile ilgili sorunların giderilmesine yönelik olarak hazırlanmaktadır. Aynı zamanda saçların daha parlak ve sağlıklı görünmesine de yardımcı olan bu ürün çeşitleri ile etkileyici görüntü elde edebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.