x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Solante

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 15 ürün bulunmaktadır.

Güneşin insan sağlığına etkisi çok fazladır. Vücudun D vitamini almasını sağlamak ve bununla dolaylı olarak vücuda birçok fayda sağlamaktadır. Yeterli miktarda alınan güneş ışınları sayesinde birçok hastalıklardan korunmuş olabilirsiniz. Kanser ya da kalp gibi birçok farklı hastalığın oluşmasını engellemeye katkı sağlamaktadır. Bu katkılardan dolayı güneş ışınları oldukça yararlıdır. Ama bu ışıklara yeterli oranda maruz kalmak önemlidir. Aksi takdirde sağlık sorunları ile karşılaşmak mümkün olacaktır. Üstelik bu sorunlar dikkat edilmezlerse artabilecek ciddi sorunlardır. Solante ürünleri ile cildinizi zararlı güneş ışınlarından korunmak hiç de zor olmayacaktır. Böylelikle daha sağlıklı bir cilt ve daha sağlıklı bir hayat sizi bekliyor olacaktır. Hem güneşin yararlı ışınlarını alacaksınız hem de zararlı kısımlarına karşı korumacı davranabileceksiniz. Güneşin yararlı ışıklarını almak hem cilt sağlığınıza hem de vücut sağlığınıza çok daha iyi gelecektir. Aynı şekilde zararlı ışınlarından kurtulmak da birçok hastalıklara karşı engel oluşturmaktadır. Ayrıca güneş ışıklarına fazla kalmak ciltte leke oluşumuna da neden olmaktadır. Solante ürünleri sayesinde hem oluşan lekelere karşı çözüm oluşturulabilir hale gelecek hem de yeni leke oluşmasına karşı bir önlem alınabilecektir.

Güneş Koruyucu Solante Ürünleri

Güneş insan sağlığı için çok önemlidir. Ama güneşe korumasız maruz kalan ciltte matlaşma, kırışıklık, leke gibi problemler oluşabilir. Böyle durumlarda düzenli güneş kremi kullanımı cildin eski görüntüsünü kazanmasında ve cilt sağlığını olumlu yönde etkilemede büyük rol oynar. Bu sorunlara yönelik geliştirilmiş Solante ürünleri farklı cilt tiplerine özel kaliteli maddelerden oluşmuş içerikleriyle kullanan kişilere yıllardır güvenli bir hizmet sunmaktadır. Solante ürünleri, ihtiyaçlara uygun olarak değişkenlik göstermektedir. Bebek losyonlarından leke giderici ürünlere kadar pek çok ürün içermektedir. Bebek losyonu olarak geçse de bu losyon da güneş koruma içermektedir. Yetişkinlerde güneş ışığının fazlası zararlıdır. Aynı durum bebeklerde de geçerli olmaktadır. Güneş ışığına fazla maruz kalan bebekler sancılı süreçlerden geçeceklerdir. Özellikle kontrolsüz maruz kalınan güneş ışıkları yüzünden yanık sorunu yaşayacaklardır. 

Solante güneş kremi bebeklerin dışında yetişkinler için de büyük önem taşımaktadır. Çünkü güneşte fazla kalmanın yetişkinler açısından da büyük zararları bulunmaktadır. Her ne kadar güneş ışıkları D vitamini açısından oldukça önemli bir kaynak olsa da güneş ışınlarının yararları olduğu kadar zararları da bulunmaktadır. Dünya için oldukça önemli olan ve canlıların yaşam kaynağı olan güneşin fazlası birden çok sorunu doğurmaktadır. Göz sağlığına olumsuz etkisinden cilt kanserine kadar uzanan bu olumsuz yanları çok dikkat edilmesi gereken sonuçları içermektedir. Güneşe uzun süre bakmak gözler için çokça zararlıyken uzun süre güneşte kalmak da birçok sorunu oluşturmaktadır. Bu sorunlardan bazıları baş dönmesi, yorgunluk, halsizlik gibi can sıkan ama nispeten daha hafif sorunlardır. Ya da bu hafif sorunlardan ziyade daha ağır bir şekilde felç gibi ciddi hastalıklara da sebep olabilmektedir. Bunun yanında pek çok kişinin yaşamış olduğu cilt yanıklarına da neden olabilir. Dışarıdan basit görünen bu yanıklar, yanığı olan kişi için son derece can sıkıcı olmaktadır. Bu gibi can sıkıcı olayların yaşanmaması adına bazı önlemler alınması gerekmektedir. Bu önlemlerden biri de güneş koruyucu ürünlerin kullanılmasıdır. Bu ürünlerin kullanımı ile güneşin zararlarının büyük bir kısmından kurtulmuş olunacaktır. 

Solante markasının bu amaçla ürettiği birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden biri de Solante Pigmenta ürünüdür. Bu ürün sayesinde cilt zararlı ışınlardan korunmuş olmaktadır. Yani cilt sağlığına olumlu etkisi bulunmaktadır. Ayrıca bu ürün cildin nem ihtiyacını da karşılamaktadır. Bu sayede cilt daha taze ve daha sağlıklı kalabilmektedir. Ayrıca bu ürün sayesinde ciltte homojen görünüm de sağlanmış olmaktadır. Özel olarak üretilen formülüyle güneş kremi arayan kişiler için oldukça iyi bir tercihtir. Dışarıdan çokça iyi görünecek olan ve sağlık anlamında oldukça iyi olan cilt, bunu büyük ölçüde güneş bakım ürünleri ile sağlamaktadır. Bu ürünler ile hem cilt görünümü güzelleşecek hem de cilt sağlığı daha da iyi olacaktır. Cildin deforme olma olasılığını düşüren bu ürünler sayesinde güneşe çıkarken daha korunaklı bir şekilde çıkılacaktır. Ayrıca istenilen özellikle uygun olarak birçok farklı Solante ürünü bulunmaktadır. Bebekler için özel olarak üretilen losyonlar olduğu gibi çocukların kullanımını için de üretilen losyonlar bulunmaktadır. Çocuklar için özel olarak üretilen losyon sayesinde zararlı ışınlara karşı cilt korunmuş olmaktadır. İçerdiği özel formül ile cildin güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlamasını sağlamaktadır. Güneş ışınlarının ciltte kalıcı hasar bırakmasına engel olmaya çalışan bu ürün nemlendirici anlamında da oldukça iyidir. Cildin alması gereken günlük nem miktarını almasını sağlamaktadır. Nem miktarını sağlaması birçok olumlu sonuca yol açmaktadır. Bunlardan bazıları cildin kendini beslemesi ve daha sağlıklı bir görünüme sahip olmasıdır. Bu kadar yararı olan bu ürünün kullanımı çocukların cilt sağlıkları açısından son derece fazla önem taşımaktadır. Bu yüzden de hem günlük hayatta hem de tatillerde çocukların cilt sağlığını korumak için bu losyonlarının uygulanması gerekmektedir. 

Solante markası cilt sorunları olan kişiler için de ayrı ürünler üretmektedir. Bu ürünlerden biri de Solante akneli ciltler için güneş bakım kremi ürünüdür. Bu ürün sayesinde yağlı ve akneli ya da akne oluşumuna müsait olan ciltler özel içerikli formül ile zararlı güneş ışınlarından korunmuş olmaktadırlar. Bu ürün yağlı ciltlerin yağ üretiminin dengelenmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu ürün cilt sorunlarını da kamufle etmektedir. Her cilt rengine de uyumlu olmaktadır. Hem cildin sağlığına fayda eden bu ürün hem de cildin güzel görünmesini sağlamaktadır. Bu ürünlerin ortak amaçları aynı olup güneşin zararlı ışınlarından cildin korunması hedeflenmektedir. Bu hedefin gerçekleşmesi adına birçok ürününü piyasaya süren bu markanın ürünleri arasından aradığınızı bulmak ise son derece kolay olmaktadır. Aradığınız ürünü bulup bu ürünü belli aralıklar ile hem kendinize hem de sevdiklerinize uygularsanız zararlı ışınlardan büyük ölçüde korunmuş olacaksınız. Hem de bu ürünlerin içerikleri sayesinde cildinizin ihtiyacı olan nemi cildinize sağlamış olacaksınız. Ayrıca bu ürünlerin kullanımı ile cildinizin beslenmesini sağlayacak ve daha da sağlıklı bir cilde kavuşmuş olacaksınız.

Solante Güneş Ürünleri: Cildinizi Güneşin Zararlarından Koruyun!

Güneşin cildimize olan olumlu etkileri tartışılmaz, ancak aşırı güneşe maruz kalmak cilt sağlığımızı olumsuz yönde etkileyebilir. İşte tam da bu noktada Solante güneş ürünleri devreye girer. Solante, geniş ürün yelpazesiyle güneşin zararlı etkilerine karşı cildinizi korurken, aynı zamanda etkileyici bakım ve nemlendirme sunar.

Solante Güneş Kremi Çeşitleri:

Solante, farklı cilt tipleri ve ihtiyaçları düşünülerek özenle formüle edilmiş güneş kremleri sunar. Cilt tipinize uygun olarak seçebileceğiniz mat, yağsız, renkli, ya da suya dayanıklı özellikteki güneş kremleriyle güneşin keyfini çıkarırken cildinizi koruyabilirsiniz.

  • Solante Mat ve Yağsız Güneş Kremleri: Cildinizin parlak görünümünden hoşlanmıyorsanız, mat ve yağsız formüllerle cildinizde hafif bir his bırakarak güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

  • Solante Renkli Güneş Kremleri: Makyaj yapma zahmetine girmeden doğal bir ton elde etmek istiyorsanız, renkli güneş kremleri cildinizi korurken aynı zamanda cildinize hoş bir ton katar.

  • Solante Suya Dayanıklı Güneş Kremleri: Su aktivitelerine katılıyorsanız veya terleyebileceğiniz bir gün geçirecekseniz, suya dayanıklı güneş kremleriyle uzun süreli koruma sağlayabilirsiniz.

Solante Güneş Yağları ve Losyonları:

Solante güneş yağları ve losyonları, cildinizi güneşin etkilerine karşı korurken aynı zamanda nemlendirir. Hafif formülleri ve hoş kokularıyla yaz aylarında tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Solante Güneş Sonrası Bakım Ürünleri:

Güneşten döndükten sonra cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı unutmamak önemlidir. Solante güneş sonrası bakım ürünleri, güneşin kurutucu etkilerine karşı cildinizi rahatlatır, nemlendirir ve serinletir.

Solante Ürünlerinin Faydaları

Cildin sağlığını bozan birçok etken bulunmaktadır. Bunlardan biri de güneşin zararlı ışınlarıdır. UV ışınları, cilde birçok zarar vermektedir. Bu zararlardan korunmak için bazı önlemler alınması gerekmektedir. Bu önlemlerden biri de güneş koruyucu ürünler kullanmaktır. Güneş koruyucu ürünler güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korumaktadır. Ayrıca bu ürünler yalnızca yaz aylarında değil, kış aylarında da kullanım gerektirmektedir. Çünkü güneşin zararlı ışınlarına yalnızca yaz aylarında maruz kalınmaz. Aynı şekilde kış aylarında da cildin korunmaya ihtiyacı bulunmaktadır. Bundan dolayı güneş koruyucu ürünler, hayat boyu günlük cilt bakım rutininde yerini alması gereken ürünlerdendir. Bu ürünler sayesinde cilt güneşin zararlı ışınlarından korunmaktadır. Güneşin zararlı ışınlarından korunan bir cilt birçok cilt sorunundan da kaçınmış olacaktır. Doğru güneş kremini seçmek oldukça önemlidir. İlk olarak cilt tipinizi bilmeniz gerekmektedir. Eğer akneli ya da yağlı bir cilde sahipseniz bu ciltlere özel olarak üretilen güneş kremlerinden satın almanız gerekmektedir. Özel olarak üretilen bu ürünlerin formülleri yağlı ya da akneli ciltlere özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca güneş ürününü kimin için aldığınız da çok önemlidir. Eğer çocuklarınız veya bebekleriniz için alıyorsanız onlar için özel olarak üretilen güneş bakım ürünlerinden satın alabilirsiniz. Bu güneş bakım ürünlerinin formülleri onların yaşlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Onlar için onların yaş grubuna ait olan ürünü almanız onların cilt sağlığına daha da fayda sağlamanız açısından önem taşımaktadır. Bu yüzden ürün seçiminizi yaşa bağlı olarak yapmalısınız. Yani ürün seçerken alacağınız kişi ve alacağınız kişinin cilt tipi, cilt sorunları önem taşımaktadır. 

Solante ürünleri seçim aşamasında sizi hiç zorlamamaktadır. Çünkü aradığınız kriterde bir ürünü Solante markasından bulmanız son derece kolay olmaktadır. Hem cilt sorunlarına özel olarak üretilen ürünler mevcuttur. Hem de bebekler veya çocuklar için üretilen ayrı yaş gruplarını temsil eden ürünler de bulunmaktadır. Bu çeşitlilik sayesinde ihtiyacınız olan ürünü bulmanız çok daha kolay olacaktır. Solante markası işte bu yüzden büyük önem taşımaktadır. Hem ürün çeşitliliği hem de ürün kalitesi anlamında iyi bir marka olan Solante, insan sağlığına olumlu etki edecek ürünler üretmektedir. Bu ürünlerin kullanımı düzenli olarak yapılmalı ve aksatılmamalıdır. Yoksa güneş ışınları basit rahatsızlıklardan ağır hastalıklara kadar pek çok olumsuz duruma neden olabilir. Bu gibi sorunların yaşanmaması adına mutlaka güneş bakım ürünleri kullanılmalıdır. Solante bu konuda birden fazla ürünü piyasaya sunduğundan dolayı bu ürünlerden kullanmak isteyenler oldukça şanslı olmaktadır. Çünkü cildin ihtiyacını tam olarak karşılayacak ürünü Solante markası ile ulaşmak oldukça kolay olmaktadır. Örneğin akneli ve yağlı ciltler için güneş koruyucu ürün olduğu gibi hassas ve kızarıklığa eğilimli ciltler için de güneş koruyucu bulunmaktadır. Bu güneş koruyucu sayesinde cilt ihtiyacı olan neme kavuşur ve daha sağlıklı bir cilt ortaya çıkar. Cilt sorunlarına olumlu katkı sağladığı gibi sorunları kamufle etmede de oldukça iyidir. Solante kremin faydaları yalnızca bunlarla sınırlı olmamaktadır. Aynı şekilde ürünler de çeşitlilik göstermektedir. Bu ve bunun gibi başka cilt tiplerine ve sorunlarına yönelik ürünler bulunmaktadır. Tamamen kişinin cilt tipine uygun olarak üretilen bu güneş koruyucular kullanan kişilerin cilt sağlıklarına olumlu etki etmektedir. Cildin daha canlı olmasını sağlayıp cilde ihtiyacı olan nemi kazandırmaktadır. Ayrıca yanma gibi insanları hoşnut etmeyen güneş ışınlarının sorunlarına da çözüm sunmaktadır. Solante markasından size uygun ürünü kullanarak yanık ihtimali oluşma riskini de azaltmanız mümkündür. 

Solante Fiyatları ve Ürünlerin Kullanımı

Tıpkı pek çok üründe olduğu gibi Solante markasının ürünlerinin de fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu ürünlerin fiyatlarının değişkenlik göstermesinin farklı sebepleri olmaktadır. Ürün içerikleri veya ürün miktarı bu sebeplerden bazılarıdır. Her ürünün kendine özgü içeriği bulunmaktadır. Bu içeriklerin farklılaşma sebepleri cilt tiplerinin ve cilt sorunlarının farklı olmasıdır. Bir başka sebep ise yaş faktörüdür. Bebekler ve çocuklar için özel olarak üretilen güneş koruyucu ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin içerikleri de farklı olduğundan dolayı ürünlerin fiyatlarının değişkenlik göstermesi son derece doğal bir süreç olmaktadır. Solante nemlendirici özelliği gösteren ürünler üretmektedir. Bu ürünler birden fazla işe yaramaktadır. Hem güneş koruyucu olan hem de nemlendirici olan bu ürünler her gün kullanılacak ürünlerdendir. Çünkü insan cildinin neme ihtiyacı vardır. Nemsizlik cilt yapısını oldukça yıpratmaktadır. Bu yüzden de ek olarak nem ürününe ihtiyaç duyulmaktadır. Solante ürünleri cildin nem ihtiyacını karşılamada oldukça iyi olan bir markadır. Bünyesinde pek çok cilt tipine uygun ve nemlendirici özelliği olan ürünler barındırmaktadır. Bu nemlendirici ürünler sayesinde cilt daha canlı ve yumuşak olur. Günlük olarak nemlendirici ihtiyacının karşılanmasında bu ürünler çok fazla etkili olmaktadır. Yani bu ürünler yalnızca güneş koruyucu ürünler değildir. Yalnızca güneşten korunmak için kullanılmamaktadır. Bunu yanında pek çok farklı hizmette vermektedir. Bu hizmetlerden biri olan ve çok önemli olan hizmet ise cildi nemlendirmektir. Cildin nemlendirilmesi cildin yaşlanmaması adına oldukça önemli bir adımdır. 

Cilt bakımı rutini yapılırken cildi nemlendirmek oldukça önemli bir adımdır. Bu adımın görmezden gelinmesi düzgün bir cilt bakımı yapılmasına engel olmaktır. Bu sebeplerden dolayı güneş koruyucu ürünlerde nemlendirici özelliğinin olması kullanan kişiler için çok büyük ve iyi bir özelliktir. Bu özellikler sayesinde güneş koruyucu ürünleri nemlendirici olarak her gün kullanabiliriz. Yaz kış fark etmeksizin her zaman kullanmamız gereken güneş koruyucularını kullananlar artı bir nemlendiriciye çoğu zaman ihtiyaç duymamaktadır. Bundan dolayı da Solante ürünleri birden fazla işlevi birlikte gördüğünden ve kalitesinden ödün vermediğinden dolayı çokça tercih edilmektedir. Bu tercih edilen ürünlerin fiyatları da ürünlerin içeriklerine ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu kadar yararı olan ve insanların her zaman kullanması gereken bu ürünlerin bazı kullanım noktaları bulunmaktadır. Genel olarak cilt koruyucu ürünlerin etkisi geçmemesi için belli aralıklarla uygulanması gerekmektedir. Eğer uygulanmaz ise başka sağlık sorunları ile karşılanmak mümkün olacaktır. Başta; yanık, baş dönmesi gibi problemler izlese daha sonra daha ciddi problemler olabilir. Bu gibi sorunların oluşmaması adına cilt koruyucu ürünler belli aralıklarla uygulanmalıdır. Belli ve düzenli aralıklarla uygulanan güneş koruyucu ürünler etkisini daha fazla göstermektedir. Bu yüzden de güneş bakım kremleri temiz cilde belli aralıklarla düzenli olarak uygulanmalıdır. Aksi takdirde sonuç almak kolay olmayacaktır. Etkili bir sonuç almak için belli aralıklarla uygulama yapılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde etkili sonuca ulaşılmış olmaktadır. 

Solante ürünlerinin birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Bundan dolayı da tek bir kullanım şekli doğru olmamaktadır. Herkesin kendi ihtiyacına uygun olan ürünü satın alması gerekmektedir. Solante yağlı ciltler için güneş kremi ürününden Solante hassas ciltler için güneş kremi ürününe kadar pek çok farklı cilt yapısına kadar ürün bulunmaktadır. Bir diğer çokça tercih edilen Solante leke kremi ise güneş lekelerinin oluşmasına engel olduğu gibi var olan lekelerin onarılmasına da katkı sağlamaktadır. Cildin nem ihtiyacını sağlayan bu ürünler sayesinde cilt sorunlarınızın çözülmesi artık çok daha kolay olmaktadır. Kendinize uygun cilt ürününü bulup o ürünü almanız gerekmektedir. Yoksa hem cilt sağlığınız zarar görecek hem de çektiğiniz yanık acısı yüzünden siz hoşnut olmayacaksınız. Bundan dolayı da güneş koruyucu ürünleri mutlaka günlük cilt bakım rutininize koymanız gerekmektedir. Aksi takdirde basit başlayan ağlamalar daha ciddi durumların habercisi olabilecektir. Bu tarz durumların hiçbir zaman yaşanmaması için cilt sağlığına gereken önem verilmeli ve güneş koruyucu ürünleri mutlaka düzenli olarak kullanılmalıdır. Düzenli olarak kullanılmayan güneş koruyucu ürünlerin etkisi oldukça az olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.