Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: MMBG90VM Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Mineral Güneş Koruyucular

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 44 ürün bulunmaktadır.

Cildiniz için yapacağınız en iyi yatırımlardan biri olan güneş kremi kullanma alışkanlığı son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. Daha bilinçli yapılan araştırmalar ve veriler ışığında güneş koruyucu kullanmanın ne kadar önemli bir adım olduğu artık bilinen bir gerçektir. Genel olarak ürün içeriği su, alkol, çinko oksit, titanyum dioksit gibi maddelerden oluşur. Kullanım şekli olarak dışarı çıkmadan önce makyaj altına da uygulanabilen güneş koruyucuları gün içinde tazelenmesi tavsiye edilir.

Mineralli Güneş Kremi Nedir?

Saymakla bitmeyecek çeşitlilikle üretilen güneş koruyucuları, farklı cilt yapılarına hitap etmekle birlikle farklı işlevleri ile de kafa karıştırıcı bir konudur. Mineralli güneş kremi de bu çeşitlilikte yer alan güneş koruyucularındandır. En iyi mineralli güneş kremi tercihi tamamen cilt tipinize bağlı bir durumdur. Araştırmalarınız doğrultusunda seçeceğiniz ürünü bir süre deneyimleyerek doğru ürüne ulaşabilirsiniz. Oldukça tercih edilen bioderma markasına ait 50 faktörlü mineralli yüz güneş kremi çocuklar ve yetişkinler için rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Mineralli güneş kremi kullananlar tarafından yapılan yorumlara dayanarak da doğru ürün tercihlerine ulaşabilirsiniz. Bu koruyucuları yüzünüze kullanabileceğiniz gibi mineralli vücut güneş kremi olarak da kullanabilirsiniz. Yapıları sebebiyle akışkan kıvama sahip kremsi formda bulunan mineralli güneş koruyucuları isteğinize göre sprey formuyla da kullanım kolaylığı sunmakta.

Diğer Güneş Kremlerinden Farkı Var mıdır?

Öncelikle hangi ürünün ne için kullanıldığını, neye fayda sağladığını, hangi cilt yapıları için uygun olduğunu önceden kısa bir araştırma yaparak öğrenmeniz doğru ürün tercihi için önemli bir adımdır. Mineralli güneş kremi nedir konusu ise içeriğinde bileşenler sebebiyle biraz farklılık göstermektedir. Yapısında bulunan çinko oksit ve titanyum dioksit maddeleri güneşin zararlı ışınlarına karşı bir kalkan görevi görmekte ve cildi korumaktadır. Piyasa da bulunan güneş koruyucular kimyasal olmakla birlikte mineralli güneş koruyucu organik güneş koruyucular gibi bir yapıya sahip olmakta ve daha az tahrişe yol açmaktadır. Diğer güneş kremlerine göre güneş ışınlarından daha fazla koruyuculuğu olan bu kremler yetişkinler için olduğu kadar bebekler için mineralli güneş kremi olarak da gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünlerden oluşur. Bünyesinde kimyasal madde bulundurmayan tamamen doğal ve minerallerden oluşan trubaby everyday play spf 30 mineralli bebek güneş kremi bebeklerinizin cildini güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olur.

Mineralli Güneş Kremi Önerileri

Güneş koruyucuları kendi aralarında kimyasal ve fiziksel olarak ikiye ayrılmaktadır. Kimyasal koruyucular piyasada oldukça tercih edilen markalar içinde yer almakta, mineralli fiziksel güneş kremi ise içinde yer alan bileşenler ile ciltte bir tabaka oluşturarak ışınların emilmesine engel olur. Özellikle hassas bir teniniz varsa bu tarz tahrişe sebep olmayan koruyucuları tercih edebilirsiniz. Mineralli güneş kremleri hangileri merak ediyorsanız çeşitli güneş koruyucular arasında en göze çarpan oldukça tercih edilen markalardan olan avene fluide mineral güneş koruyucudur. Mineralli olmasının yanında kapatıcılık özelliği de bulunan avene mineralli renkli güneş kremi olmasıyla birkaç ürün kullanmadan tek bir ürünle birçok işi yapabilen bir üründür. Makyaj öncesi yüksek korumalı güneş koruyucusu kullanmanız gün içinde yalnızda sprey formda olan koruyucular ile tazelemenizde kolaylık sağlayacaktır. Cildiniz en iyi arkadaşınız olduğu için ona iyi bakmanız geleceğe yatırım yapmanız demektir. Önceliğiniz güneş kremini yaz kış demeden evde olduğunuzda dahi kullanmanız bu şekilde cildinizin erken yaşlarda kırışmasının önüne geçmiş olacaksınız. Özellikle leke oluşumunun önüne geçilmediğinde kalıcı lekelere sebep olabiliyor. Bunun önüne geçmek sağlıklı ve sorunsuz bir cilt için güneş koruyuculardan faydalanmak kendinize yapacağınız en büyük iyilik olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.