Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: TW8P0D7Q Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim


Ducray

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 49 ürün bulunmaktadır.

Saç ve cilt bakımı hem kadınlar hem de erkekler için oldukça önemli ve hijyenik bir rutindir. Kimse bakımsız ve sağlıksız bir saç ile dışarıya çıkmak istemez. Kozmetik ürün çeşitleri arasında tercih yapılacağı zaman pek çok önemli noktaya dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle cilt ve saç sağlığı söz konusu olduğu zaman gerekli ve önemli kurumlardan onay almış olan ürün çeşitlerini tercih etmek gerekmektedir. Uzun yıllar boyunca kullanıcılarına sunmuş olduğu birbirinden kaliteli ürünleri ile Ducray hem cilt hem de saç ürün çeşitleri ile kullanıcılarına güven vermeye günümüzde de devam etmektedir. Dünyada çok sevilen bir marka olan Ducray ürün çeşitlerini inceleyerek tercih ederek istediğiniz ürüne kolay bir şekilde ulaşabilmeniz mümkündür. Bugün dünyanın her kesimine ait farklı cilt tipine sahip insanlar Ducray markasına güvenmeyi tercih ediyor. Bu markanın sunduğu bakım ürünleri her türlü cilt yapısına özel olarak üretilmektedir. Sağlıklı ve kusursuz bir görünüme sahip cilt ve saç için cilde iyi bakmak cildin temel ihtiyacıdır. Güzel bir cilde ve saça sahip olmak için cildin ve saçın ihtiyacına, yapısına uygun olarak Ducray ürünleri kullanılmalıdır. 

Üretmiş olduğu bu ürünler ile özellikle kadınların beğenisini kazanmayı başaran marka ile ciltlerinizi ya da saçlarınızı hiç olmadığı kadar sağlıklı ve canlı bir şekilde görebilmeniz mümkündür. Bu bakımdan Ducray markası saçınızı ve cildinizi en iyi şekilde anlar. Farklı cilt tiplerine uygun olacak ürün çeşitleri sunması ile de kullanıcıların ürünlerden üst düzey verim almasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda gün geçtikçe kendini daha da fazla geliştiren marka, her türlü dermatolojik sorunlara karşı bir çözüm sunmak için çalışmalara devam etmektedir. Sunduğu ya da sunmaya hazırlandığı her türlü ürünlerinde daima kaliteyi ön planda tutan markanın ürünleri, uzman kişiler tarafından özel bir şekilde geliştirilmektedir. Köklü bir firma olan Ducray, çevre dostu ürünler geliştirmesi ile de kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor. Kullanıcılarını saç ve ciltlerinde olduğu anları iyileştirdiği gibi geleceklerinde de iyileştirme amacı taşıyan ürünleri ile fazlasıyla beğeni topluyor. Ürünlerinde çoğunlukla ham madde kullanmaya dikkat eden marka faaliyetleri gerçekleştirirken genel olarak dönüştürülebilir enerji kullanır. Aynı zamanda atıkların büyük kısmını da geri dönüştürmeye özen gösterir. Markanın sunduğu her türlü bakım ürün çeşitleri kişilerin ihtiyacını karşılamasından daha fazlasını gerçekleştirecek şekilde üretilmektedir. 

Ducray Saç Bakım Ürün Çeşitleri

Her insanın karşılaşabileceği saç ve cilt sorunları için pek çok çeşitli ürün seçeneği sunan Ducray, kullanıcılarının ürünlerden etkili bir sonuç görmesi bakımından ürünlerini özel olarak hazırlamaktadır. Losyondan kremlere, serumlarda jellere kadar oldukça geniş bir ürün seçeneğine sahiptir. Her türlü cilt ve saç sorunun çözülmesi için bu ürünleri beğenilere sunar. Her ürün birbirinden kaliteli olması ve kısa süre içerisinde etkisini göstermesi ile öne çıkara. Aynı zamanda ürünlerin düzenli kullanılması sonucunda elde edilen sonuçlar göz kamaştırıyor. Geçmiş zamanlardan itibaren saç bakımı ve sağlığı son derece önem verilen ve dikkat edilen bir durumdur. Herkes saçının parlak, sağlıklı ve bakımlı bir görüntüye sahip olmasını istemektedir. Bu nedenle de günlük olarak birtakım saç rutinleri gerçekleştirir. Saç bakımının en önemli rutinlerinden birisi de saçı temizlemektir. Bu da Ducray şampuan ürünleri ile gerçekleştirilir. 

Kişisel bakımına ve görünümüne önem veren kişiler için saçın sağlıklı ve temiz olması oldukça önemlidir. Bu durum için de gerekli olan pek çok saç bakım ürünü bulunmaktadır. Kozmetik alan içerisinde oldukça önemli bir üne sahip olan marka saç bakım ürünleri ile de kullanıcılarına katkıda bulunmaktadır. Her türlü saç sorunlarına karşı çözüm sunan marka aynı zamanda farklı saç tiplerine uygun olacak ürün çeşitleri ile de öne çıkıyor. Markanın sunmuş olduğu saç bakım ürünleri arasında yer alan ilk ürün Ducray Anaphase şampuan çeşididir. Bu ürün, saçların güç ve hacim kazanmasını sağlarken ayrıca saçın yeniden yapılanmasına da yardımcı olmaktadır. Saç kırılması sorunu yaşayan kişiler için de kırılmaların azalmasına destek olan bu ürün daha gür ve canlı bir saç görüntüsünü sizlere vadetmektedir. Aynı zamanda saçların yapısını korumanıza da destek olması ile saçlara olağanüstü bir yumuşaklık kazandırır. 

Ducray kepek şampuanı ürünü ise özellikle saçlarında kepek sorunu yaşayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Saçlarda bulunan kepeklerin kalıcı olarak giderilmesini sağlayan bu saç ürünü ayrıca fazla sebum üretimini de dengelemeyi destekler. Kepekler nedeni ile ortaya çıkan kaşıntı sorununu da yatıştıran bu saç ürünü kepek sorunu ile karşı karşıya kalan kişilere büyük oranda yardımcı olmaktadır. Ducray saç dökülmesine karşı şampuan çeşidi de saçları fazla dökülen kişilere büyük oranda destek oluyor. Saçlarınızın fazla dökülmesi sorununu gideren bu ürün aynı zamanda saçlarınıza yaptığı bakım ile de önem çıkıyor. Saçlarınızın daha ışıltılı ve parlak bir görüntü kazanmasının yanı sıra yumuşak olmasına da yardımcı olan bu ürün çeşidi sayesinde saçlarınız daha hacimli ve sağlıklı bir görüntüye kavuşacaktır. Kullanıcılarına her açıdan büyük kolaylık sağlayan marka sunduğu her türlü saç ürünü ile öne çıkmayı başarıyor. 

Ducray Ürünleri ile Etkileyici Saçlar

Markanın sunmuş olduğu birbirinden kaliteli ve etkili saç ürünleri kuru, yağlı, ince telli ve kalın telli gibi her türlü saç tipine uygun ürünleri ile saçlara bakım yapmaktadır. Farklı saç tiplerine uygun olan çeşitli bitkilerin özlerinden elde edilen maddeler sayesinde saç derisi ve saçlar ihtiyacı olan bakıma kavuşur. Saç derilerinizi ölü hücrelerden arındıran bu ürün çeşitleri sayesinde saç diplerinizin daha sağlıklı ve güçlü olur. Bu da pek çok saç sorunun oluşmasının önüne geçiyor. Aynı zamanda güçlü ve canlı olan saç diplerinde kepek oluşumu daha da azalır ve daha etkileyici, sağlıklı bir saç elde etmenize yardımcı olur. Ducray saç bakım ürünleri hem sağlıklı hem de bakımlı bir saça sahip olmak isteyen kişilerin ilk olarak başvurduğu üründür. 

Markanın sunmuş olduğu Ducray Keracnyl lotion özellikle kadınlarda sık görülen kronik saç dökülmesi sorununu önüne geçer. Durulanmayan bir yapıya sahip olan Ducray Keracnyl losyon ürünü saç dökülmelerinin azalmasına destek olmaktadır. Günlük kullanım için son derece uygun olan bu ürün saçlarınızda yağlı his bırakmaması ile de sizlere kolaylık sağlar. Ducray Kelual DS ürün serisi ise kuruluktan kaynaklanan kaşıntı ve kepek sorununu giderilmesini sağlamaktadır. Aktif olan bileşenlerin patentli sinerjisine sahip olan bu ürün çeşidi kepek önleyici bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda saç derisini de yatıştırması ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Ducray Neoptide ürün serisi de hem kadın hem de erkekler için özel olarak hazırlanmış olan saç dökülme karşıtı özellikleri ile sizlere sunuluyor. Ducray Sensinol ürün çeşidi de hassas bir saç derisine sahip olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu ürün saçlardaki kaşıntıyı gidermesi açısından oldukça ilgi çekmektedir.

Ducray saç serumu ürünleri de kendinizi tazelenmiş ve daha genç hissetmenize yardımcı olacaktır. Son zamanlarda oldukça sık kullanılmaya başlayan bu serum ürünleri kullanıcıların saçlarına verdiği değeri göstermektedir. Saçlarınıza ihtiyaç duyduğu hacmi ve canlılığı kazanmasında yardımcı olan bu serum çeşitleri saçlarınızı kökten uca kadar beslemektedir. Daha sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmanıza yardımcı olan bu ürünler sahip olduğu özel formüller ile kırılmış ve yıpranmış olan saçlarınızı da güçlendirir. Geniş bir ürün seçeneğine sahip olan Ducray markası ile sizler de saçlarınıza gerekli olan bakımı yaparak daha canlı, sağlıklı, parlak ve yumuşak saçlara sahip olabilirsiniz. Ducray şampuan kullananlar tarafından fazla ile önerilen bu ürün çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi sahip olmak isteyen kişilerin Ducray şampuan yorumları ve değerlendirmelerine göz atarak ürünler hakkında merak ettiklerine ulaşabilmelerin mümkündür. Ducray şampuan fiyat seçenekleri tercih edeceğiniz ürünün modeline ve sahip olduğu boyuta göre değişiklik göstermektedir. Sizler de bu ürün çeşitleri ile aradığınız ürüne kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz. 

Ducray Cilt Bakım Ürün Çeşitleri

Ducray, saç bakım ürünlerinde olduğu gibi cilt bakım ürünlerinde de oldukça etkili ürünler sunmaktadır. Kozmetik alanında oldukça etkili ve eşsiz performansa sahip ürün çeşitleri ile beğenileri kazanan marka, cilt sağlığı için geliştirmiş olduğu ürünleri ile de fark yaratmaya devam etmektedir. Uzman kişiler tarafından özel olarak geliştirilen ürün çeşitleri ile istediğiniz cilt yapısına ulaşmanız mümkün hale gelmektedir. Sağlıklı bir cilt ardında sağlıklı saçı ve sağlıklı bir vücudu beraberinde getirmektedir. Kaliteli ürünleri ile cildinizin daha genç ve canlı bir görüntüye kavuşmasını sağlayan marka sunduğu cilt ürünleri ile de kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Her yaştan kadının ve erkeğin gönül rahatlığı ile kullanabileceği cilt bakımı ürünleri arasında ilk olarak Ducray tonik çeşidi yer almaktadır. Gün içerisinde pek çok etken nedeni ile toza ve kire maruz kalan cilt düzenli olarak temizlenmelidir. Cildin tozdan ve kirden arınmasını sağlayan ve gözeneklerin sıkılaşmasına katkıda bulunan tonik ürünleri sayesinde sizler de daha temiz ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu ürün çeşitleri aynı zamanda çitteki siyah nokta ve sivilce gibi sorunların da oluşmasını en aza indirmektedir. 

Bir diğer cilt ürünü ise Ducray güneş kremi çeşididir. Her mevsim cildin güneşin zararlı ışınlarından korunmanıza katkıda bulunan güneş kremi çeşitleri bir yandan da cildine bakım yapmaktadır. Güneşten kaynaklı olarak ciltte oluşan leke ve daha pek çok cilt sorununa karşı cilde onarım sağlayan bu ürün çeşitleri farklı cilt tipine uygun olacak çeşitleri ile öne çıkmayı başarıyor. Cildinizi nemlendirir ve besler. Düzenli zaman aralıkları ile kullanılması gereken bu krem özellikle yaz aylarında kişilerin en büyük kurtarıcısı olarak yer alıyor. Cildinizi güneşin zararlı etkilerinden tam anlamı ile koruyan güneş kremleri sayesinde cildinizdeki pek çok sorunun oluşmasının önüne geçebilirsiniz. Ducray yüz yıkama jeli çeşidi ise cildin temizlenmesi için gerekli olan en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Sizlere daha aydınlık ve temiz bir cilt görüntüsü sunan bu ürün çeşitleri ayrıca cildin nemlenmesine de katkıda bulunmaktadır. Genel olarak markanın sunduğu her ürün çeşidinde cildin nemlenmesi oldukça önemli bir yere sahiptir. Ducray krem çeşitleri arasında yer alan Ducray leke kremi çeşidi ise içeriğinde yer alan özel formüller sayesinde pek çok etkenden kaynaklı olarak ciltte ortaya çıkan lekelerin azalmasında ya da önlenmesinde katkıda bulunmaktadır. Üst düzey performansa sahip olan bu ürün çeşitleri ile kısa süre içerisinde lekelerden kurtulabilirsiniz. Krem formuna sahip olan bu ürünü masaj yaparak cildinize düzenli olarak uyguladığınızda ürünün etkisini daha çabuk görebilmeniz mümkündür. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.