Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: 6MUPFTTY Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Hipp 1 Organik Bebek Sütü 300 gr

Ürün Kodu : 9062300123187
(0)
Yorum Yap
239,90 TL
182,90 TL
%24 İndirim
Daha Fazla Bebek Maması
Ürüne Özel Kampanyalar
Bebek Maması Alışverişlerinizde&nbsp;<b><font color="#ff0000"><a target="_blank" href="https://www.evdeeczane.com/bebek-sampuanlari-dus-jelleri">Bebek Şampuan & Duş Jeli</a></font></b>&nbsp;%10 İndirimli!
Bebek Maması Alışverişlerinizde Bebek Şampuan & Duş Jeli %10 İndirimli!
Kampanya farklı bir promosyon veya indirim kuponu ile birleştirilemez!
Bebek Maması Alışverişlerinizde&nbsp;<b><font color="#ff0000"><a target="_blank" href="https://www.evdeeczane.com/biberonlar-emzikler">Biberon & Emzik</a></font></b>&nbsp;%7 İndirimli!
Bebek Maması Alışverişlerinizde Biberon & Emzik %7 İndirimli!
Kampanya farklı bir promosyon veya indirim kuponu ile birleştirilemez!
Bebek Maması Alışverişlerinizde&nbsp;<b><font color="#ff0000"><a target="_blank" href="https://www.evdeeczane.com/bebek-pisik-kremleri">Bebek Pişik Kremi</a></font></b>&nbsp;%5 İndirimli!
Bebek Maması Alışverişlerinizde Bebek Pişik Kremi %5 İndirimli!
Kampanya farklı bir promosyon veya indirim kuponu ile birleştirilemez!

Hipp 1 Organik Bebek Sütü 300 gr

Ürün Açıklaması:

Almanya'da üretilen Hipp ürünleri, dünyanın dört bir yerinde bebekler tarafından beğenilerek tüketilmektedir. Hipp markası organik üretim yaparak üretiminin A'dan Z'ye tüm aşamasında doğallığa önem vermiştir. Bu nedenle Hipp ürünleri, organik bebek gıdası denilince ilk akla gelenlerdendir.
Bebekler için ilk 6 ay sadece anne sütü önerilmektedir. Anne sütünün yetmediği veya doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır.
Tamamen organik sütten üretilen Hipp 1 combiotic 350 gr ilave şeker ve gluten içermemektedir. Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz Hipp 1 combiotic 300 gr ı bebeğiniz 6 aylık olana kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Tamamen organik olması, güvenle tercih edilme nedenleri arasında gelir. Hammadde üretiminden itibaren organik üretime dikkat edilmiştir ve tüm bileşenleri titizlikle seçilmiştir.
Hipp 1 Combiotic Kullananlar; bebeklerinin kolay sindirebildiğiniz ve ayrıca bebeklerinin gelişimine katkıda bulunduğunu gözlemlediklerini belirtmektedirler. 300 grmlık seçeneği, bebeğinizin mamayı taze taze tüketmesi için üretilmiştir. İlk aylarda bebek daha az besin tüketerek günlük ihtiyacını karşılayabilir. Bu nedenle Hipp 1 Combiotic mama, uzun süre bebeğinizi beslemeniz için size yetecektir.
Anneler bebeklerine her zaman en iyisini vermek ister. Bebekler için en iyi olan muhakkak anne sütüdür. Ancak bazı durumlarda doktor tavsiyesi ile mama kullanmak zorunda kalınabilir. Hipp 1 Mama Combiotic devam sütü, içeriğindeki zengin besleyici maddeler sayesinde bebeğin bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye destek olmanın yanı sıra beyin ve fiziksel gelişimini destekler.
Hipp 1 organik combiotic bebek sütü 300 gr, bebeğin biberonla ve kolay bir şekilde beslenmesine yardımcı olur. Bebeğin kolay sindirmesi ve gaz sorunu yaşamaması için önerilen şekilde hazırlanması gerekmektedir. Hipp 1 organik combiotic üretilirken bebeklerin hassas ve nazik yapıları göz önüne alınmıştır.
Beslenme, özellikle hayatın ilk anlarında oldukça önemli bir konudur. Gelişimimizin her açısına etki eden besinlerin, faydalı olması doğru orantılı olarak gelişimi etkileyecektir. Bebeklerimizin gelişimi ise yetişkinlere oranla çok daha özen isteyen bir konudur. Hipp 1 300 gr, bebeklerin ihtiyaç duydukları ve gelişimlerini destekleyici içerikten oluşmaktadır.

Ürün Açıklaması
Ürün Formu
Toz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.