x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Bepanthol

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 24 ürün bulunmaktadır.

Bepanthol, 75 yılı aşkın cilt bakım ürünleri geliştiren ve dünya çapında kullanıcıların güvenini kazanan bir marka olan Bayer bünyesi altında bulunmaktadır. Bepanthol ürünleri Türkiye'de kullanıcılar ile ilk buluşmasından bu yana yıllar içinde cilt bakımı çalışmalarını güçlendirerek ve cilt bakımı ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunarak yoluna devam etmektedir. Bepanthol markası geniş ürün kataloğu ile çocukların, kadınların ve erkeklerin kullanımına uygun ürünlere sahiptir. Bepanthol bir cilt bakım markasıdır. Marka, cilt problemlerini çözmeye yardımcı olmak ve cilt bariyerini yenilemek için el, yüz ve cilt ürünleri sunuyor. Bepanthol markası el kremi, vücut kremi, dudak kremi, çatlak kremi, kaşıntı giderici krem, pişik önleyici krem gibi pek çok ürüne sahiptir. Bepanthol krem çeşitleri arasında ihtiyacınız olan bütün ürünleri bulmanız mümkündür. Geniş ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyeti sayesinde kısa bir süre içerisinde en çok tercih edilen cilt bakım markalarından biri haline gelmiştir. 

Ciltteki nem tutulumunu arttıran bir element olarak bilinen Provitamin B5’i ana bileşen haline getiren Bepanthol cilde ihtiyaç duyduğu nemi fazlası ile sağlamaktadır. Aynı zamanda provitamin B5 ciltte bir bariyer oluşturarak cildi dış etkenlerden korumak amacı ile destek sağlar. Gün içerisinde rüzgar, sıcak ve soğuk gibi dış etkenler cilde hasar verebilir. Provitamin B5 etkisini burada göstermektedir. Özellikle hassas cilde sahip kişiler tarafından yoğun talep gören marka "her gün yeniden, her gün yenilen" yaklaşımı ile ürünlerini sizlere sunmaktadır. Yapılan uluslararası standartlara uygun dermatolojik testler Bepanthol ürünlerinin günlük kullanım için uygun bir formüle sahip olduğunu göstermiştir. Kokusuz olması özellikle kokuya karşı duyarlı kişiler için kremi kullanılmasını kolaylaştırmaktadır. Kullanım süresi ile ilgili bir sınırlama yoktur. Sadece cilt yara ve tahrişleri için değil aynı zamanda rahatlıkla bir bakım kremi olarak da kullanılabilir. İçereğinin hafif olması kolayca kısa sürede emilmesine yardımcı olur. İçeriğindeki pH tüm cilt tiplerine uygundur ve cilt dostudur. 

Hassas Ciltlerin İmdadına Yetişen Bepanthol Nemlendirici Kremler

Bepanthol, cilt bakım ürünleri konusunda oldukça zengindir. Cilt için gerekli günlük nemlendirmeye sağlamaya yardımcı olur. Marka; el, vücut, dudak kreminin yanı sıra çatlak, kaşıntı ve pişik gibi cilt sorunlarını önlemeye yönelik gibi pek çok ürüne sahiptir. Vücudumuzda bulunan dudak, dirsek, topuk gibi bölgeler kurumaya ve çatlamaya çok daha müsaittir. Özellikle topuk ve dirseklerde sürtünmeden dolayı sertleşme oluşabilir. Bu sorunun önüne geçmek için en önemli yöntem bölgenin en iyi şekilde nemlendirilmesidir. Bepanthol sensiderm; kuruluk, atopik dermatit, egzema, alerjik reaksiyonlardan dolayı oluşan kızarıklığın ve kaşıntının giderilmesine destek olur. İçeriğinde lamellar lipidler bulunmakta ve tahriş olmuş cildi etkili bir şekilde onarır. Gerekli klinik testlerden geçirilmiş ve her yaş grubundan kişinin kullanımına uygun olduğu tespit edilmiştir. Açık yaralarda kullanılması tavsiye edilmez. Açık yaraların öncelikle yarayı kapatıcı şekilde tedavi edilmesinde fayda vardır. Gün içinde ya da gece yatmadan evvel dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Farklı etkenlerin neden olduğu çatlak, kuruluk, cilt soyulması ve deri kaşıntısı kişiyi oldukça rahatsız edici olabilmektedir. Bu durum rahatsızlığın en başında etkili bir önlem alınmadığı ve tedavi edilmediği takdirde daha derin yaralara yol açabilir ve tedavi süresi uzayabilir. 

Bepanthol kaşıntı giderici krem içerdiği yoğun lamellar lipidlerle tahrişe karşı doğal bir koruma sağlar. Ciltteki yoğun kaşıntı son derece rahatsız edici bir durumdur. Bunun yanı sıra yara kaşındıkça iyileşme süreci de uzamaktadır. Bepanthol tarafından özel çalışmalar sonucunda geliştirilen kaşıntı giderici krem cildi iyileştirmeye kaşıntıyı keserek başlamaktadır. Bu sayede derinin kendini yenilemesi çok daha kısa bir süre almaktadır. Bu şekilde bölgedeki kaşıntı ve tahriş giderilir. Cilt üzerinde doğal bir bariyer oluşturur cildin yeniden nem kazanmasını sağlar, hem daha sağlıklı görünmesine hem de daha uzun süre nemli kalmasına yardımcı olur. Bepanthol kaşıntı kremi klinik olarak test edilmiştir. Bebek ve çocuklar dahil güvenle kullanım sağlar. Parfüm ve koruyucu içermediği için hassas ciltler için oldukça uygun bir üründür. Kokusuzdur. Özellikle yaz aylarında açıkta kalan eklem yerlerinin birbirine sürtmesi ile pişik oluşabilir. Bazı durumlarda bebeklerde de bezden kaynaklı pişikler görülebilir. Bepanthol pişik önleyici krem, pişik olan bölgeyi iyileştirirken, pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur. İçerdiği yüzde 5 oranındaki Provitamin B5 ile cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve bebek cildinin nemli, yumuşak ve esnek tutulmasını sağlar. Her bez değişiminde kullanıma uygundur. Koruyucu, paraben ve SLS gibi kimyasal maddeler içermez. Bepanthol pişik kremi yapışkan olmayan yapısıyla kolayca temizlendiğinden bebeğinize konfor sağlar. Hamilelikte alınan kilolar nedeniyle ve büyüyen karın bölgesinde çatlak görülebilir. Gebelikte salgılanan hormonlar cilt yapısında farklılıklar olmasına neden olabilir. Hamilelik sırasında büyüyen bölge gerilir ve böylece çatlaklar oluşabilir. Gerilen bölge ihtiyacı olan neme sahip olduğunda daha esnek bir hal alacağı için çatlak oluşumu da önemli ölçüde azalacaktır. Bepanthol çatlak kremi; hamilelikte oluşan el, ayak ve vücut bölgelerinde oluşabilecek çatlakları önlemeye yardımcı olur.

Bepanthol Cilt Bakım Kremleri ile Cildiniz Neme Doysun

Bepanthol cilt kremi günlük kullanıma uygundur. Su bazlı yapısı sayesinde hızla emilir, yapışkan ve yağlı bir his bırakmadan cilde canlı bir görünüm kazandırır. İçerdiği provitamin B5 sayesinde her cilt tipine ve her yaşa uygundur. Özellikle çok kuru ciltler, soğuk ve nemsiz havalarda cilt gerginliği ve çatlamaları yaşamaktadır. Bu durumu yoğun nemlendirici etkili Bepanthol kremleri ile büyük bir ölçüde önleyebilirsiniz. Bepanthol vücut losyonu, geniş Bepanthol ailesinin bir diğer üyesidir. Besleyici ve yenileyici bileşenler içerdiğinden hassas ciltler için günlük kullanıma uygundur. Hızlı bir şekilde emilir, cildin ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını sağlar. Bepanthol losyon ciltteki tahriş belirtilerini hızla giderebilir ve cildi yumuşatabilir. Ürün, kuru cilde derinlemesine nüfuz edebilen ve cilt yenilenmesini destekleyen benzersiz bir bileşen olan dekspantenol içerir. Niasinamid, cildi yumuşak ve nemli tutarken seramid, sentezini artırarak lipid bariyerini iyileştirmeye yardımcı olur. İzopropil izostearat, lipid çift tabakasının yeniden düzenlenmesini destekleyen bir bileşendir. Shea yağı ve argan yağı cildin doğal lipidlerinin yerini alır. Shea yağı tahriş olmuş, kızarmış, hassas ve çatlamış cildi tedavi etmekte son derece etkili bir yardımcıdır. Ayrıca egzama ve kaşıntıyı da tedavi edebilir. Cilt üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahiptir. 

Tüm vücudunuza dilediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. El kremi kullanmamızın nedeni mevsimsel değişikliklerin, yaşlanmayı geciktirici ve kırışık önleyici etkilerinin kuru ve hassas ciltler üzerindeki etkilerini en aza indirmek ve lekeleri önlemektir. Bepanthol el kremi bu gibi durumlarda size yardımcı olacaktır. Provitamin B5 içerdiğinden yoğun nem sağlar ve düzenli kullanım sırasında oluşabilecek kuru cilt ve çatlakları önler. Dudaklarımız da en az ellerimiz kadar hassas ve ince bir deriye sahiptir. Bepanthol dudak kremi, hava koşulları fark etmeksizin dudakların ihtiyacı olan nemi sağlar. İçeriğindeki E vitamini ve provitamin B5 ile cildin ana yapı taşını oluşturur ve nem sağlar. Anında koruma ve onarma özelliği ile dudakların pürüzsüz görünümünü geri kazandırır. Bepanthol dudak kremi paraben ve parfüm içermemektedir. Kokusuzdur. Ürünün ambalajı pratik bir kullanım sağlamaktadır. Tüpün ucundaki yuvarlak kısım dudaklarınıza ürünü nazikçe sürebilme olanağı tanır. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her anda uygulayabilirsiniz. Bepanthol yüz bakım kremi özel formülü ile cildin sahip olduğu nem bariyerlerini koruyarak her zaman esnek ve nemli bir görünüm sağlar. Su bazlı olması sayesinde cilt üzerinde yağlı bir görünüm oluşturmaz ve ciltte sağlıklı bir görünüm sağlar. Pratik ambalajı hem kremin hava ile temasını önlüyor hem de elinize yeterli miktarda alabilme imkanı sunuyor. Bepanthol yüz kremi kullananlar sadece nemli ve pürüzsüz bir cilte sahip olmakla kalmaz aynı zamanda kremin içeriğinde yer alan A, C ve E vitaminleri sayesinde ciltlerini ince çizgi oluşumuna ve zararlı UV ışınlarına karşı da korumuş olurlar. 

Hem Yetişkin Hem de Bebeklerin Kullanımına Uygun Bepanthol Krem Çeşitleri

Gün içindeki iş koşuşturması, stres, mevsim değişimleri, mekan farklılıkları cilt hassasiyetine, kaşıntıya, kuruluğa ya da cilt tahrişlerine sebep olabilir. Öncesinde ve düzenli bir şekilde Bepanthol cilt bakım ürünlerinin kullanılması bu tür hassasiyetlerin oluşmasının büyük ölçüde önüne geçecek ve cilt tahribatlarını ortadan kaldıracaktır. Cildi canlandırmak ve yenilemek için ilk akla gelen ürünlerden biri olan Bepanthol krem çeşitleri tüm cilt tipleri için uygundur. Cilt yenileme ve onarmasının yanı sıra aynı zamanda kuruluk karşıtı olarak da hiçbir yan etkisi olmadığı için gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Böylece Bepanthol nemlendirici kullananlar cilt kuruluğuna da savaş açmış olur. Cilt kuruluğu zaman içinde daha derin yaralara sebep olduğu için öncesinde kullanılan Bepanthol krem çeşitleri sayesinde cilt kuruluğu en aza indirilir. Düzenli kullanımda cildi derinlemesine nemlendirir ve yeni yaraların oluşmasını engeller. Cilde günlük ihtiyacı olan nemi verir. 48 saate kadar cildi nemli tutar. 

Bepanthol nemlendirici kremin cilt üzerindeki etkisi yüksek düzeyde olup, doğal içeriği ve zengin yapısı ile her zaman ilk akla gelen ürün olmaktadır. İhtiyacınız olan her anda kolayca erişebilmeniz adına 30 gr, 50 gr, 75 gr, 100 gr gibi farklı boyutlarda tüp seçenekleri bulunmaktadır. Küçük boyutları çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bepanthol krem seçenekleri arasında yalnızca yüz ve vücut değil el ve dudak bakımı için de ürünler bulunmaktadır. Vücudumuzdaki her bölgenin ihtiyaç duyduğu nem miktarı farklı olabilir. Marka bunu göz önünde bulundurarak el ve dudak gibi hassas bölgeler özel ürünler geliştirmiştir. Bepanthol krem kullananlar hem ürünlerin içeriğinden hem de cilde sağladığı nemden son derece memnun kalmışlardır. Bepanthol markasına ait ürünler her yaş grubunun kullanımına uygundur. Bunun yanı sıra bebeklerin ciltlerinin daha hassas ve farklı ihtiyaçları olması Bepanthol Baby serisini ortaya çıkarmıştır. SLS, parfüm ve paraben gibi koruyucuları içermeyen pişik kremi bebeğinizin derisini en hassas şekilde onarır. Cilt üzerinde bir bariyer görevi üstlenerek pişiğin ilerlemesini önlerken, hızlı bir şekilde bölgenin iyileşmesini sağlar. Bepanthol ürünlerinin fiyatları ürüne ve ürünün boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Bepanthol krem fiyat, ürün detayları ve en avantajlı kampanyalar için sayfamıza göz atabilirsiniz. Oldukça geniş bir ürün skalası bulunan Bepanthol ürünleri içerisinde ihtiyacınıza uygun, cildiniz için özel olarak tasarlanmış krem çeşitlerini bulmanız mümkündür. 

Bepanthol Baby: Bebeğinizin Hassas Cildi İçin En İyi Bakım

Bepanthol Baby Nedir?

Bepanthol Baby, bebeklerin hassas cildini özenle korumak ve beslemek için özel olarak geliştirilmiş bir ürün serisidir. Bebeğinizin sağlıklı ve mutlu bir cilde sahip olması için Bepanthol Baby'nin güvenilir formülü, uzmanlar tarafından önerilir.

1. Bepanthol Baby Pişik Kremi:

Bebeğinizin alt değişimlerinde kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş olan bu krem, bebeğinizin cildini korur ve pişik oluşumunu önler. Bepanthol Baby Pişik Kremi, içeriğindeki provitamin B5 ile bebeğinizin cildini rahatlatır ve onarır.

2. Bepanthol Baby Şampuan ve Yıkanma Jeli:

Hassas ciltler için özel olarak tasarlanmış bu şampuan ve yıkanma jeli, içeriğindeki nazik formülü ile bebeğinizin saç ve cildini temizlerken nemlendirir. Gözleri yakmayan formülüyle bebeğinizin banyo keyfini artırır.

3. Bepanthol Baby Vücut Losyonu:

Bebeklerin cilt kuruluğuna karşı etkili bir çözüm sunan bu vücut losyonu, içeriğindeki provitamin B5 sayesinde cildi besler ve yumuşatır. Hafif dokusuyla kolay emilir ve bebeğinizin cildini gün boyu nemli tutar.

Neden Bepanthol Baby?

  1. Hassas Formül: Bepanthol Baby ürünleri, bebeklerin hassas cildi için özel olarak formüle edilmiştir.

  2. Doğal İçerikler: Ürünlerde kullanılan doğal içerikler, bebeğinizin cildini güvenle korur ve besler.

  3. Uzman Onayı: Pediatrik testlerden geçmiş ve uzmanlar tarafından önerilen Bepanthol Baby, güvenilir bir seçenektir.

  4. Hipoalerjenik: Ürünler, alerjik reaksiyon riskini minimize etmek için hipoalerjenik özelliklere sahiptir.

Bepanthol Baby Nasıl Kullanılır?

Her ürün, ambalajında belirtilen talimatlar doğrultusunda kullanılmalıdır. Genel olarak, Bepanthol Baby ürünleri temiz ve kuru bir cilde nazikçe uygulanmalı ve ürünlerin keyfini çıkarırken bebeğinizin rahatlığını sağlamak için düzenli kullanılmalıdır.

Bepanthol Baby ile bebeğinizin cildine sevgi ve özen katın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.