Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: MMBG90VM Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Filorga NCEF Discovery Kit Promosyon Ürün ''Tek Satılmaz''

Ürün Kodu : 3540550007472
(0)
Yorum Yap
249,99 TL

Filorga NCEF Discovery Kit Promosyon Ürün

Ürün Açıklaması:

Filorga Laboratuvarları tarafından geliştirilmiş 50 bileşenli, policanlandırıcı kompleks olan NCEF içeren formülü ile cildi canlandırmaya ve yaşlanma karşıtı bakım yapmaya yardımcı bu kit üç üründen oluşmaktadır:

*Filorga NCEF-Intensive Supreme Multi-Correction Serum 7 ml: Kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, cildi sıkılaştırmaya ve cilde ışıltı bir görünüm kazandırmaya yardımcı cilt serumu

*Filorga NCEF-Reverse Supreme Multi-Correction Cream 7 ml: Kırışıklık karşıtı bakım yapmaya ve cilde ışıltılı bir görünüm kazandırmaya yardımcı nemlendirici krem

*Filorga NCEF-Night Mask 7 ml: Yorgun ve gergin ciltler için gece boyunca cildi rahatlatmaya, ışıltılı ve dolgun bir görünüm kazandırmaya yardımcı gece maskesi

Kullanım Şekli:

*Filorga NCEF-Intensive Supreme Multi-Correction Serum 7 ml: Sabah ve/veya akşam nemlendirici kreminizden önce temiz cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

*Filorga NCEF-Reverse Supreme Multi-Correction Cream 7 ml: Sabahları ve/veya akşamları cildinize nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

*Filorga NCEF-Night Mask 7 ml: Yüz ve boyun bölgesine ince bir katman halinde akşamları nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Bütün faydalarından yararlanmak için gece boyunca bekletiniz. Cildinizin ihtiyacına göre dönüşümlü olarak, gün aşırı veya sürekli olarak kullanınız.

Ürün Açıklaması
Kullanım Amacı
Aydınlatıcı, Kırışıklık Karşıtı, Maske ve Peeling, Nemlendirici, Rahatlatıcı, Sıkılaştırıcı, Yüz Nemlendirici
Ürün Formu
Krem
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.