Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: TW8P0D7Q Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Ducray Kelual DS Kepek Karşıtı Bakım Şampuanı 100 ml

Ürün Kodu : 3282770140453
(1)
Yorum Yap
559,00 TL
419,25 TL
%25 İndirim
Daha Fazla Şampuan
Ürüne Özel Kampanyalar
500TL ve Üzeri Ducray Alışverişinizde Keracnyl Foaming Gel 40ml HEDİYE!
500TL ve Üzeri Ducray Alışverişinizde Keracnyl Foaming Gel 40ml HEDİYE!
500TL ve Üzeri Ducray Alışverişinizde Keracnyl Foaming Gel 40ml HEDİYE!

Ducray Kelual DS Kepek Karşıtı Bakım Şampuanı, kepeklenme ve kepek ile ilişkili saç derisi sorunlarıyla mücadele etmek için özel olarak formüle edilmiş etkili bir şampuandır. İçeriğindeki aktif maddeler sayesinde saç derisini nazikçe temizlerken kepek oluşumunu önler ve saçların doğal dengesini yeniden sağlar.

Kepek, saç derisinin anormal derecede hızlı hücre üretmesi sonucu ortaya çıkan bir durumdur. Bu durum, saç derisinde kaşıntı, kızarıklık ve hassasiyet gibi rahatsızlıklara neden olabilir. Ducray Kelual DS Şampuanı, saç derisindeki kepeklenmeyi etkili bir şekilde azaltmaya ve saç derisini rahatlatmaya yardımcı olan özel bir formülle tasarlanmıştır.

Ürün İçeriği:

Siklopiroksolamin, Çinko Pritiyon, Beta-Glisiretinik Asit, Keluamid.

Bu şampuanın içeriğinde bulunan piroctone olamine, saç derisindeki mantarların çoğalmasını engeller ve kepek oluşumunu kontrol altına alır. Salisilik asit ise saç derisindeki ölü deri hücrelerini nazikçe temizler ve saç derisinin yenilenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda, zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçları güçlendirir ve parlaklık kazandırır.

Ducray Kelual DS Şampuanı, dermatologlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Hassas saç ve saç derisi tipleri için uygun olan bu şampuan, düzenli kullanıldığında kepeklenmeyi azaltır ve saç derisini sağlıklı bir şekilde temizler.

Kullanım Şekli:

Islak saç derisine masaj yapıp köpürterek uygulanır ve ardından durulanır. Hemen sonra tekrar uygulanır, 3 dakika bekletilir ve durulanır. Kepeklenmenin yoğun olarak yaşandığı akut fazda haftada 2 ila 3 kez idame fazda ise haftada 1 kez kullanımı yeterlidir.

Kullanımı son derece basittir. Islak saçınıza uygulayın, nazikçe masaj yaparak köpürtün ve ardından bol su ile durulayın. İhtiyaç duyuldukça haftada 2-3 kez kullanılması tavsiye edilir.

Pullu ve Kaşıntılı Saçlara Ducray Kelual ile Son

Pullu ve kaşıntılı saç derisi günlük hayatta en mustarip olunan dertlerden biridir. Öyle ki, kimi zaman dışarı dahi çıkmanızı engelleyerek sosyal hayatınızdan geri kalmanıza sebep olabilir. Pullu dersinin kaşıntıyla beraber kepek oluşturmasıyla saçlarda oluşan bu kötü görüntü özgüven eksikliğine de sebep olduğu gibi sürekli kaşınması da insanların size tuhaf bakmasına neden olabilir. Kepek, seboreik-skuamöz cilt, tahriş olmuş cilt gibi sebasöz bezlerin en fazla olduğu bölgelerde görülür. Bu durumun kaynağı ise çoğu zaman mikroskobik mantarların bulunmasıyla cildin reaksiyon verme şeklidir. Bu reaksiyon, özellikle bazı bölgelerde tahrişin aşırı olması ya da çok ölü hücreler kırmızı plakalar şeklinde gözükür. Kafa derisinin yanında burun kenarları, göz kapakları, kaşlar ve nazolabial kıvrımlarda, alın sınırlarında, kulak arkasında oluşabilir. Ducray Kelual Ds şampuan tam da bu sorununuza bir çözüm olmak ve size sağlıklı, canlı, parlak saçlarınızı geri kazandırmak için tasarlandı. 

Ducray şampuan saçlarınızı nazikçe temizlerken nemlendirmeyi, saç dersini güçlendirmeyi, saç derisindeki kaşıntı ve kızarıklığın beraberinde getirdiği kepeği engellemeyi hedefler.

Ducray Kelual Şeffaf İçeriğiyle Dikkatleri Çekiyor

Ducray Kelual Ds şampuan 100 ml içerisindekilerle de dikkat çekiyor. Siklopiroksolamin her türlü bakteriyi olumsuz yönde etkileyebiliyor. Özellikle seboreik dermatite ve mantarla ilgili kafa derisi hastalıklarında kullanılır. Çinko Pritiyon ise özellikle kepek önleyici olarak da nam salmıştır. Zayıf çevresel koşullar, vitamin eksikliği, stres gibi durumlar saçı kırılganlaştırır, kepeğe sebep olur ve güçsüz kılar. Çinko Priyotin ise bu durumun üstesinden gelmeyi hedefliyor. Hücreleri güncelleyerek saça doğru protein yapısını geri kazandırır. Antiseptik, antienflamatuar ve kurutma etkilerine sahiptir. Yağlı saçlarda da yağ bezlerinin işlerini düzene sokarak saçınızı sağlığına kavuşturur. Meyan kökünden elde edilen Beta-Glisiretinik Asit kuru saç derisini nemlendirerek özellikle kuru saçlarda sıklıkla görülen saç derisinin pul pul dökülmesi ve kepek sorunu önler. Saçın uzamasına yardımcı olur, güneşten yıpranan saçları da kendine getirir. Son olarak Ducray Kelual Ds shampoo 100 ml etken maddelerden bir diğeri de Keluamid’dir. Keluamid saç dersini dezenfekte ederek orijinal soyucu aktif bileşen içerir ve kepek önleyici etkeni aktif kılar.

Ducray Kelual DS Kepek Karşıtı Bakım Şampuanı ile kepek sorununa son verin ve sağlıklı saçlara kavuşun. Saçlarınızı ve saç derinizi nazikçe temizleyin, kepeklenmeyi azaltın ve saçlarınızın doğal güzelliğini ortaya çıkarın. Siz de sağlıklı saç bakımı için Ducray Kelual DS Şampuanı'nı tercih edin ve farkı hemen hissedin!

Ürün Açıklaması
Kullanım Amacı
Saç Temizleyici, Kepek Karşıtı Bakım
Saç Tipi
Kepekli
Ürün Formu
Şampuan
Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.