Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: 6MUPFTTY Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Lierac Phytolastil Jel Krem 200 ml

Ürün Kodu : 3508240004736
(9)
Yorum Yap
724,00 TL
615,40 TL
%15 İndirim
Ürüne Özel Kampanyalar
2 Adet Lierac Ürünü Alımınızda 2. Ürün %15 İndirimli!
2 Adet Lierac Ürünü Alımınızda 2. Ürün %15 İndirimli!
Kampanya farklı bir promosyon veya indirim kuponu ile birleştirilemez!
Kargo
Bedava

Lierac Phytolastil Jel Krem 200 ml

Karın, basen ve göğüs bölgesinde hızlı kilo alımı, hamilelik ve vb. sebeplere bağlı oluşan çatlaklara karşı bakım jelidir.Phytolastil Lierac firması tarafından ergenlik ve diğer ani kilo değişimleri gibi dönemlerde, cilt elastikiyetinin arttırılması için etkili çatlak görünümü karşıtı bakım sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilmiştir.

Etki Alanı:

Cilt Çatlakları için genel bakım sağlar.Çatlak oluşumuna karşı mücadele eder.Cildi destekler. Oluşmuş çatlakların görünümünün hafifletilmesine yardımcı olur.Nem desteği sağlayarak cildin elastikiyetinin artmasına yardımcı olur.Çatlak riski taşıyan her birey için kullanımı uygundur.

Uygun Cilt Tipleri:

Tüm Cilt Tipleri.Çatlak oluşmuş ya da oluşma riski taşıyan kişiler.Çatlak oluşmasına karşı tedbir almak isteyen kişilerde tercih edilir.Ciltteki stress ve gerilimi azaltmaya ve çatlak görünümünü oluşumunu önlemeye yardımcı olarak kullanılır.

Kullanım Sıklığı:

Günde 1 - 2 Kez yumuşak masaj hareketleri ile uygulanması önerilir.


Bilgilendirme:

Son kullanma tarihi açıldığı tarihten itibaren 6 ay olarak belirlenmiştir. Stoklarımızdaki ürünler Türkiye'ye en son ithal edilen ürün serisindendir. Lierac Phytolastil serisinin Türkiye de sadece Jel ve Lierac Phytolastil Solusyon formu satışa sunulmaktadır.

Bu ürün ABD ve Avrupa'da 30 yılı aşkın zamandır en çok tercih edilen çatlak bakım ürünlerinden birisidir. Lierac Phytolastil jel kullananların yorumları incelendiğinde ürün memnuniyeti konusunda oldukça ikna edici sonuçlar elde edildiğini görebilirsiniz. Lierac Phytolastil ve diğer Lierac, Phyto markalı ürünlerde puan kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Ürün Açıklaması
Cilt Tipi
Tüm Cilt Tipleri
Kullanım Amacı
Çatlak Önleyici, Onarıcı
Ürün Formu
Krem Jel
Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.