Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: OT78DQG8 Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Dalin Islak Havlu 3lü Avantaj Paketi

Ürün Kodu : 8690605067700
(0)
Yorum Yap
115,00 TL
57,62 TL
%50 İndirim
Havale Fiyatı : 56,47 TL %2  İndirim

Dalin 3’lü Islak Havlu Mendil Klasik 3x56 Adet

Dalin, diğer tüm ürünleri gibi ıslak mendillerinde de bebek ve yeni doğan kullanımına özgü ayrı çeşitte ıslak mendiller bulundurmaktadır. Dalin klasik ıslak havlu mendil, bebeklerin hassas tenine zarar vermeden temizleme özelliği göstermektedir. Bunun dışında sadece bebekler için değil günlük kullanımda yetişkinlerin de ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürün İçeriği: 

Alkol, Paraben ya da boya içermemektedir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjenik ve ciltteki pH dengesiyle uyumlu olduğu için bebeklerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

Kullanım Şekli: 

Bebeğin altının alınması gibi dışarıda anne ve babayı zorlayacak durumlarda güvenle kullanılabilmektedir. Sağladığı temizlik güvencesiyle bebeklerden yetişkinlere kadar kullanım sağlanabilmektedir. Üçlü paket birbirinden ayrılıp, her birinin üzerindeki şeffaf yapışkan bant kısmı açılıp, kullanım bitince kapatılabilmektedir. Her bir ıslak mendil tek bir seferlik kullanıma müsaittir. 

Dalin 3’lü ıslak Havlu Mendil Klasik 3x56 Adet ile Güvenli Temizlik

Klinik testlere tabii tutulmuş olan Dalin 3’lü Islak Mendil sadece dış yüzeyin tahriş edici olup olmadığı yönünden değil içerik bakımından da cilt için tehdit oluşturacak herhangi bir etken madde bulundurup bulundurmadığı açısından da test edilmiştir. Bebeklerin de kullanımı için tavsiye edilebilen Dalin ıslak mendillerin hassas bebek ciltleri için herhangi bir risk oluşturmadığı da gözlenmiştir. Gerek bebek için gerekse yetişkinlerin acil durumlarda kullanımına yardımcı olan ıslak mendillerin cildi kurutmaması ve cilt bariyerlerine zarar vermiyor olması, kanserojen madde taşımaması önemli olmaktadır. Bu nedenle de Dalin ıslak mendilleri rahatlıkla kullanımı tercih edilebilecek ürünlerin arasında olmaktadır. 

Kolay Kullanımıyla Dalin 3’lü Islak Mendil

Islak mendil kullanımı daha çok ev dışında bir aktivite gerçekleştirilirken ihtiyaç duyulabilecek ya da ev içerisinde bebek bakımında kullanılabilecek gereçlerden biri olmaktadır. Dışarıda kullanım gerçekleştirileceği zaman, temizlik ihtiyacı büyük oranda ıslak mendille sağlanacağından temizliğinden emin olunan bir seçim yapılması önemlidir. Bunun yanında kullanım kolaylığı sağlayacak bir paketleme şeklinin olması da seçim yaparken dikkat edilecek özelliklerden biri olacaktır. Paket açılıp tekrar geri kapanabilir olmalıdır ki, içerideki mendillerin sterilizasyonu ya da ıslaklığında bir değişim yaşanmasın. İşte tüm bunlar dikkate alınarak geliştirilen Dalin ıslak mendil 3’lü yapısı ile de taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Üst yüzeyindeki yapışkan dokusu sayesinde içeriden ıslak mendil alındıktan sonra emniyetli bir şekilde paketin ağzı eski haline getirilerek kapatılabilmektedir. Bu şekilde hem kurumanın hem de başka bir nesneyle temasın önüne geçilmiş olunur. Böylelikle Dalin ıslak havlu 3’lü bebekler ve yetişkinler de dahil olmak üzere büyük bir yaş kitlesinin kullanımına hizmet etmiş olur. 

Petek Dokusu ile Dalin Üçlü Islak Mendil

Dalin 3’lü ıslak havlu mendil klasik 3x56 adet için kullanımı kolaylaştıran ve bebekler de dahil olmak üzere birçok kitle için kullanılabilirlik sağlayan özelliklerinden biri de petek dokulu bir yapıya sahip olmasıdır. Bu sayede bebeklerin ciltlerinde herhangi bir tahriş yaşanmadan temizlik yapılabilmiş olur. Dalin ıslak havlu 3’lü şekilde satıldığı için bir tanesini normal kullanım için bir diğerini de yedek olarak çantaya koyabilmek mümkündür. Fazla yer kaplamayan paketlemesiyle de taşıma açısından kolaylık sağlamaktadır. Koku açısından da bebeği ya da kullanacak kişiyi rahatsız edecek aşırı bir yapısı olmadığından daha çok kişi tarafından tercih edilebilir olmaktadır. Günlük kullanım için, seyahatlerde ve daha başka birçok ihtiyaç için güvenle kullanılabilecek hipoalerjenik bir ıslak mendil olan Dalin Üçlü Islak Mendil, temizleme açısından da gözle görülür bir etki yaratmaktadır.

Ürün Açıklaması
Kullanım Amacı
Islak Mendil
Ürün Formu
Set
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.