Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: OT78DQG8 Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Bruno Baby Serum Fizyolojik Damla 5 ml x 20 Adet

Ürün Kodu : 8699514600039
(1)
Yorum Yap
205,00 TL
88,55 TL
%57 İndirim
Havale Fiyatı : 86,78 TL %2  İndirim
Bruno Baby Serum Fizyolojik Damla 5 ml x 20 Adet

Ürün Açıklaması:

Bruno Baby Serum Fizyolojik 20 Flakon 5 ml doğumdan itibaren güvenle kullanabileceğiniz koruyucu içermeyen tek kullanımlık burun ve göz damlasıdır. Bebeklerin, çocukların veya yetişkinlerin kullanımı için uygundur. Burun ve gözlerinin günlük temizliği için kullanılmaktadır. Bruno Baby Serum Fizyolojik 20 Flakon 5 ml, bebeklerin burunlarının hijyenik yıkanmasını sağlarken, burun tıkanıklıklarının da giderilmesine yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Burun için kullanımı
Bruno Baby Serum Fizyolojik 20 Flakon 5 ml kullanım için tek dozluk flakonun üst kısmı döndürülüp kopartılarak açılır. Baş hafifçe eğik olacak şekilde, flakonun ucu bebeğin burun deliğine sokulur ve daha sonra flakon hafifçe bastırılarak sıkılır. Uygulama sonrasında bebeğin burnu nazikçe sıkılarak temizlenir.
Göz İçin Kullanımı
Bir parça pamuk Bruno Baby Serum Fizyolojik 20 Flakon 5 ml ile ıslatılarak, bebeğin göz kapakları nazikçe silinir veya göze flakondan birkaç damla damlatılarak, steril bir kompres yardımıyla bebeğin göz kenarları temizlenir.
Bebeklerde, orta kulağa herhangi bir enfeksiyon bulaşması riskini önlemek için flakon çok az bir basınçla uygulanmalıdır.

Ürün Açıklaması
Ürün Formu
Damla
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.