Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: OT78DQG8 Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Arm&Hammer Advance White 3 Tona Kadar Beyazlatıcı Diş Macunu 75ml

Ürün Kodu : 5010724525043
(0)
Yorum Yap
115,00 TL
98,40 TL
%14 İndirim
Havale Fiyatı : 96,43 TL %2  İndirim
Ürüne Özel Kampanyalar
Diş Macunu Alışverişinize Özel&nbsp;<b><font color="#ff0000"><a target="_blank" href="https://www.evdeeczane.com/dis-fircalari">Diş Fırçası</a></font></b>&nbsp;Sepette %10 İndirimli!
Diş Macunu Alışverişinize Özel Diş Fırçası Sepette %10 İndirimli!
Kampanya farklı bir promosyon veya indirim kuponu ile birleştirilemez!

Arm&Hammer Advance White 3 Tona Kadar Beyazlatıcı Diş Macunu 75ml

Ürün Açıklaması:

Advanced Whitening 3 tona kadar beyazlatıcı diş macunu çürük oluşumunu bileşiminde barındırdığı karbonat sayesinde gerçekleştirirken ihtiyaç duyulan beyazlık ve parlaklığı ise mikro parlatıcı kristal bileşenleri ile sağlamaktadır. Advanced Whitening 3 tona kadar beyazlatıcı diş macununun dikkat çeken özelliği ise devamlı kullanıldığında kademeli olarak beyazlık oluşumu sağlamasıdır. Bütün bu özelliklerine ek olarak , diş temizleme özelliği de bulunan Advanced Whitening 3 tona kadar beyazlatıcı diş macunu plak ve tartar oluşumuna karşı dişleri koruma altına alır.

Bütün diş macunları gibi sabah ve akşam olarak günde en az iki kez kullanılması tavsiye edilen Advanced Whitening 3 tona kadar beyazlatıcı diş macunu nefeste ferahlık ve tazelik için de yardımcıdır.

Ürün Açıklaması
Kullanım Amacı
Temizleyici
Ürün Formu
Macun
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.