x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

New Life

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 29 ürün bulunmaktadır.

New Life Türkiye’de öncü gıda takviyesi firmalarından biridir. Birçok insan, zorlu dönemlerinde ek gıda takviyesine ihtiyaç duyması halinde markanın ürünlerini güvenle kullanılabilir. New Life gıda takviyeleri, özellikle balık yağı ve omega-3 ürünlerini kapsamaktadır. Vücudun vitamin dengesinin sağlanması açısından destek olmaktadır. İlaç yerine geçmez, doğal ve bitkisel içerikli olması açısından gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Yerinde sağmayan sürekli gelişen ve üreten New Life ailesi, ürün çeşitliliğinin varlığı ile bilinmektedir. Gıda takviyesi sektöründe çıkarmış olduğu ürünler ile birçok önemli organizasyon tarafından kalite ödüllerini toplamıştır. Bu ödüllerini, IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları) aracılığı ile kazandığı 5 yıldızlı kalite belgeleri ile taçlandırmıştır. New Life aynı zamanda Global EPA ve DHA Omega-3 Organizasyonu’nun kurucu üyeleri arasında yer almaktadır. New Life ürünlerinin tamamı ambalajlı ve titizlikle paketlenmiş bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Ürünler blister ambalajı ile kaplıdır. Balık jelatini ile kaplı olması ekstra koruyucu ve besleyici önlemler arasındadır. 

Markanın en sevilen ürünlerinin içeriğinde, EPA, DPA, EFA, Trigliserid Form Omega 3 gibi faydalı yağ asitlerinin yanı sıra Biotin, B12 Vitamini, Folik Asit bulunmaktadır.

New Life tabletlerin günde 1 adet alınması önerilir. Herhangi bir rahatsızlığı olanların yada ilk kullanımda reaksiyon gösterenlerin doktoruna danışması tavsiye edilmektedir. Tablet dil altında çözülerek erir bu nedenle tabletin yutulması önerilmez. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. New Life Herhangi bir ilaç yerine geçmemektedir kişinin bağışıklığını güçlendirmek için üretilmiş besleyici ek gıda tavsiyesidir. 

Daha Zinde ve Dirençli Vücutlara New Life Taviyesi

Hayat akışı içerisinde sürekli gelişen ve değişen düzene ayak uydurmak direncinizi azaltabilir. İhtiyaç duyduğunuz gücü New Life takviyeleri kullanarak bulmanız daha kolay hale gelecektir. New Life B12 metilkobalamin formunda, folik asitin yanı sıra biotin bileşeniyle zenginleştirilen bir gıda takviyesidir. B12’nin emilime hazır aktif koenzim formuna metilkobalamin adı verilir. Dil altı tablet kapsülleri halinde olması tüketen kişi için daha pratik hale dönüşmüştür. New Life b12 tabletleri, içeriğinde et ve et ürünlerine dair herhangi bir besin bulundurmaması açısından vejetaryen kişilerin rahatça kullanımına sunulmuştur. New Life B12 Plus 60 tablet ve 90 tablet seçenekleri ile kişinin ihtiyacına yönelik olarak sizlere sunulmaktadır. 

New life Omega 3 ve B grubu vitaminleri kapsamında cildin, saçın ve mukozanın korunmasında, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun çalışmasının desteklenmesine ve aynı zamanda yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına yardımcı olmaktadır. New Life 4 Hepa içerisinde 30 kapsül bulunmaktadır. Bir kapsül içerisinde deve dikeninin en yararlı ve faydalı kısmı olan silibin-fosfolipid kompleksi, kolin, enginar yaprağı ekstresi ve karahindiba kök ekstresini bulundurur. New Life 4 Hepa kapsüllerinde bulunan kolin bileşeni, karaciğerden atılmasına katkı sağlamaktadır. Standart devedikenli ürün özelliklerine nazaran 3,5 kat daha yüksek oranda yağda çözümlenmektedir. Kapsüller zeytinyağı içeriklidir. İçeriğinde yağ barındırdığı için ekstra bir şekilde yağ takviyesine ihtiyaç duyulmaz. Hijyenik ve özenli paketlenmesi sayesinde kullanım sırasında hava ile temas etmez. Tat ve kokuda bozukluk yada kapsüllerin birbirine yapışması gibi sorunlar gözlemlenmez. 

New Life D vitamini daha zinde bir bünyeye sahip olmanızda imkan sağlamaktadır. Dil altına uygulanan sprey formda olmasından kaynaklı, nanoteknoloji ile üretilmiş olup bu sayede dil altından kolayca emilim gerçekleştirmektedir. Günde 1-2 defa tok karnına dil altına sıkılması önerilir. Ürün ömrü 240 püskürtmeye kadar gitmektedir. D vitamini eksikliği günümüzde yüksek oranda herkesin karşılaşabileceği sorunlar arasında yer almaktadır. D vitamini ihtiyacını sprey formdaki tasarımı ile sizlere sağlar. Kapsüldeki D vitamini formlarına nazaran daha hızlı bir etki göstermektedir. Vişne ve frenk üzümü aroması ile sevenlerin damak tadına hitap etmektedir. 

New Life EFA Serisi ile Yenilenen Balık Yağı 

New Life EFA One kalbin olağan fonksiyonuna destek olmaktadır. Beyin fonksiyonlarının gelişimi ve görme becerisinin kuvvetlenmesine yardımcı olmaktadır. Yüksek kaliteli ürün bileşimlerinden üretilmiştir. Yüksek oranda vücuda faydalı olan Omega-3 EPA ve DHA içermektedir. EFA One içerisinde bulunan Omega-3 trigliserit formdadır. Bu sayede hızlı emilim göstermektedir. Kapsül çevresindeki balık jelatini sindirim sistemine uyumludur. Kokuusuz ve tatsız olması nedeniyle tüketimi kolaydır. Ayrıca, gluten içermez. Günde tok karnına 1-2 kapsül alınması önerilmektedir. Bununla birlikte New Life EFA S-1200 90 kapsül damar sağlığının korunmasında yardımcıdır. Beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişimine destek olmaktadır. Üstün ödüllere layık görülmüştür. IFOS Kalite Standartları’ndan 5 yıldız ödülüne layık görülmüştür. Kapsülleri balık jelatininden üretilmiştir. Jelatinler küçük balıkların preslenmesi ile oluşturulduğundan A ve D vitaminleri içermemektedir. İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi tarafından Omega-3 içeriği onayı alınmıştır. 

Birbirinden Farklı New Life Ürünleri

New Life Q10, 1 kapsülde 100 mg aktif form CoQ10 bulunmaktadır. Standart formlara göre 4 kat daha fazla etkilidir. Vücutta dönüşüme ihtiyaç duymadan etki gösterebilir. Yağda çözünen bir maddedir. Kapsüller zeytinyağı bazlıdır. İçeğinde zeytinyağı olduğu için kullanırken emilim için yağlı bir besin almanıza gerek kalmaz. Balık jelatinli kapsüller sindirim sistemine uyumludur. Kötü koku yada tata yol açmamaktadır. CoEnzQH sizlere rahat kullanım konforunu beraberinde getirmektedir. Hijyenik tekli paketler halinde stoklanması hava almasını önler. Oksidasyon riski yoktur. Kaneka QH markaya özel olarak formülize edilmiştir ve patentlidir. Günde 1-2 kapsül tok karnına alınması önerilmektedir. 

New Life Ginvit-Lc 30 tablet şeklinde tasarlanmıştır. İçerisinde magnezyum, çinko, demir, B1 ve B2 vitaminleri ile beraber D3, E ve B12 vitaminini içermektedir. Yeşil çay ekstresi ile aromalandırmıştır. Tok karnına günde bir tablet kullanılması önerilmektedir. Hamile yada hamile planlaması yapan kişilerin doktor tavsiyesi ile kullanması uygun görülmektedir. Önerilen doz miktarını aşmamaya dikkat etmeniz önerilir. 

Bağışıklık sistemine katkı sağlayan bir ürün olan New Life B12 fiyat yelpazesi geniş seçenekleri ile sunulmaktadır. Marka bilinirliği ve Türkiye’de ilkleri tasarlayan üretim yapısı ile erişilebilir fiyat seçeneklerini sizlere sunar. Tablet miktarındaki farklılıklar ve ürün boyutu fiyat belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Takviye edici gıda pazarındaki öncülerden biri olması fiyat değişim sistemindeki yapıyı belirler. 

New Life C vitamini ise bağışıklık sistemine etki etmektedir. hücrelerin stres ile mücadele etmesine normal enerji metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına ve kollajen oluşuma katkıda bulunmaya yardımcı olmaktadır. Blister ambalaj yapısına sahiptir. Şeker ve tatlandırıcı içermemektedir. Kırılarak kullanılabilmektedir. Tok karnına günde 1 tablet kullanılması önerilir. Doktorunuza veya eczacınıza danışarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

New Life ürünleri, vitamin kombinasyonları ve doğal ürünler olarak şöyle sıralanabilir;

  • C 1000 Plus
  • Natur D3 Spray
  • 4 Hepa
  • B12 Plus Methyl
  • CoEnz QH
  • Enginar Özü
  • Folifor Duo
  • GinVit LC
  • Mena K2 + D3 
  • Nano Ditamin3


New Life ürünleri kullananlar tarafından yüksek derecelerle puanlandırılmıştır. Neredeyse %100’e yakın kullanıcı tarafından başarılı bulunmuş ve beğenilmiştir. Seven kişiler tarafından çevrelerine de tavsiye edildiği bilinmektedir. Kullanıcıların kısa sürede etki aldıkları ve vazgeçilmez takviye edici ürünler arasında yer aldıkları söylenmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.