x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Heliocare

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 19 ürün bulunmaktadır.

Sağlıklı ciltler olumsuz dış etkenlere karşı kendi savunma mekanizmasını geliştiren ve meydana gelen dezenformasyonları karşı kendini yenileyebilen ciltlerdir. Aşırı güneş ışığı gibi dış etkilere maruz kalan ciltlerde vücudun tek başına başa çıkabileceğinden daha fazla etken söz konusu olduğunda doğal destekler ile desteklenmelidir. Güneşte uzun süre kaldığında ciltte zararlı ultraviyole ışınların yol açtığı dezenformasyonlar meydana gelebilir. Sağlıklı bir cilt için, güneşten koruyabilen tamamen doğal güneş kremleri kullanılmalıdır. Heliocare güneş kremi tamamen doğal içerikleriyle ideal bir güneş kreminden daha fazla memnuniyet sağlamaktadır. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce cilde uygulanan Heliocare güneş kremi güneşin tüm yan etkilerini ortadan kaldırabilecek bileşenlerden oluşmaktadır. Tamamen bitkisel içeriklerden oluşan Heliocare gel uygun kullanımlarda güneş ışınlarının tüm yan etkilerini sıfırlamaktadır. Heliocare güneş kremi kullananlar müşteri memnuniyeti konusunda markaya gözle görülür derecede güven sağlamışlardır. 

Yaz aylarında güneş gözlüklerinden sonra en sık kullanılan ürün güneş kremleridir. Cilde direkt temas halinde olduğu için kremin içeriği sağlığa zararlı alerjik maddeler içermemelidir. Kalitesiz bir güneş kremi cilde verdiği zararlar güneş ışınları ile birleşerek sağlık açısından çok ciddi rahatsızlıklara sebep olmaktadır. Kalıcı lekeler ve kalıcı yanıklar bu şikayetlerin en başında gelen sonuçlardır. Bu nedenle sağlık için fotobiyolojik ve dermatolojik araştırmalardan geçmiş doğal içerik maddelerin kullanılması sağlık açısından son derece önemlidir. Yaz aylarının ve tatillerin kabusa dönüşmemesi için kaliteli güneş kremleri tercih etmek en doğru olan yoldur.

Güneş kremleri kozmetik malzemeden önce aslında sağlık ürünleridir. Krem tercihi yapılırken bu ayrıntıyı gözden kaçırmamak gerekir. Heliocare güneş kremi içeriği kozmetikten ziyade sağlık ürünü hassasiyeti ile üretilmektedir. İçeriğinde hiçbir alerjik madde bulunmaz. Bu özelliğinden dolayı bütün yaş gruplarından rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

Güneş kremi pazarında Heliocare son yıllardan adından sıkça söz ettiren ender markalardan biridir. Marka güvenilirliği ve kalitesi sayesinde Heliocare güneş kremi yorumları müşteri memnuniyetlerini ölçmek için önemli bir kriterdir. Dünya sağlık standartlarında üretilen Heliocare güneş kremi her geçen gün pazar ve müşteri portföyünü artırarak üretimine devam etmektedir.

Bebek ciltlerinde dahi herhangi bir alerjik vakaya rastlanmaması ürünün kalitesine bir ölçü olmuştur.

Heliocare Güneş Kremleri

Yaz aylarında ve deniz tatillerinde vazgeçilmez ürünlerin en başında güneş kremleri gelmektedir. Sadece deniz tatili için güneş kremi kullanılır algısı yanlış bir algıdır. Yaz aylarında da kış aylarında da gerek güneşli günlerde gerekse de kapalı havalarda güneş kremleri kullanılmalıdır. Sağlıklı bir cilt için cildi doğal kremlerle korumak çok önemlidir. Her yaştan insanın güneşli günlerde krem kullanması bilinçlenme ile birlikte artmaktadır. Cilde uygulanacak jel ve kremlerin seçimi son derece önemlidir. İçeriğini okumadan ve tam anlamıyla ürünü tanımadan kullanmak sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilir. Tatil yörelerinde sağlık kurumları en çok güneş yanıkları şikayetleri ile dolmaktadır. Bu şikayetlerin çoğu yanık olduğu kadar aynı zamanda kullanılan kalitesiz güneş kremlerinin yol açtığı deformasyonlardan oluşmaktadır. Yanıklar yaz aylarında ciddi sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Bunları önlemenin en sağlıklı yolu kaliteli güneş kremleri kullanmaktadır. Merdiven altı denilen kayıtsız üretilen kremler kalıcı sorunlara neden olmaktadır. Bazıları tedavi ile geçerken bazıları kalıcı olmaktadır. Sağlıkla ilgili ürün seçimlerinde son derece hassas davranmak gereklidir.

Heliocare güneş kremi fiyatı çeşitli bütçelere hitap eden fiyat aralığındadır.Fiyatlandırma politikası tamamen müşteri odaklı ve müşteri memnuniyeti gözetilerek belirlenmiştir. Heliocare ürün çeşitleri kısaca;

  • Heliocare güneş kremi
  • Heliocare gel oil free
  • Heliocare advanced gel spf 50
  • Heliocare gel
  • Heliocare ultra 
  • Heliocare renkli güneş kremi
  • Heliocare 50 spf gibi çeşitler ile satışa sunulmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak kadar ürün mevcuttur. Her geçen gün müşteri tercihlerini olumlu yönde etkileyen marka, pazarda çok prestijli bir yer edinmeyi başarmıştır. Ürünlerin içerik kalitesi ve doğal olması doktor reçetelerinde dahi yer almayı başarısını sağlamıştır. Her sağlıkçının güneş kremi tavsiyelerinin en başından Heliocare ürünleri gelmektedir.

Son yıllarda güneş kremi tüketiminde çok hızlı bir artış gözlenmektedir. Tüketicilerin bilinçlenmesi ve sağlık, cilt bakımı gibi konularda insanların bilgiye daha kolay ulaşması güneş kremi tüketimini artırmıştır. Kaliteli güneş kremi kullanan insanların güneş yanıkları şikayetleri sıfıra yakın değerlerdedir. Bu gösterge de güneş kremi pazarının sağlıklı işleyişinin göstergesidir. Her sektörde olduğu gibi güneş kremi sektöründe de sektörü sıkıntıya sokan korsan üretim yapan firmaların varlığıdır. Sektörün büyümesine paralel olarak kayıt dışı çalışan firma sayılarında da artış görülmeye başlanmıştır. Bu korsan firmalar hem sektörün geleceği hem de daha önemlisi insan sağlığı için ciddi tehlike arz etmektedir. Sektör kendi içinde yenilenirken bu firmalarla mücadele etmektedir. Ancak ilgili makamların bu konuya bir an önce el atarak sektörü rahatlatmaları gerekmektedir. Sağlıkla ilgili suistimallerin neden olduğu zararların telafi edilemeyeceği gerçeği göz önünde tutularak cilde uygulanacak krem seçimlerinde tüketicilerin de son derece titiz davranmaları gerekir.

Heliocare ile Cilt Sağlığı

Sağlıkla doğrudan ilgili ürün seçimlerinde doğru seçimin en kısa yolu marka olmuş, piyasadan tanınan ve güvenilen markaların seçimidir. Kaliteli güneş kremi üreten firmaların çoğunluğu kendi içinde profesyonelleşmiş ve kurumsallaşmış firmalardır. Bu firmalar AR-GE çalışmalarına son derece büyük bütçeler ayırarak ürün içeriklerinin tamamen doğal olması ve alerjiye sebep olmayacak içerikler ve formüller üretmek için çalışmaktadır. Bu çalışmalar tamamen kurumsal bir yapı ve profesyonellik bilinci ile yapılmaktadır. Bu sistemetik çalışma markaları başarı çıtasında dünyada üst seviyelere çıkarmıştır. Kozmetik alanından AR-GE bütçesi olan firmaların çoğu uluslararası marka haline gelmektedir. AR-GE çalışması,üretim ortamları ve içerik ürünlerinin kalitesi ürünün kalitesini doğrudan etkilemektedir. İçerikte yapılan bir eksik sağlık açısından ciddi sorunlar doğuracağı için çok titiz ve prensipli çalışma gerektirir. Ürün kalitesinin artması müşteri sayısının artmasını,müşteri sayısının artması da pazar payının artmasını beraberinde getirir. Bu yüzden üretim kalitesi her şeyin önünde tutulmaktadır. Heliocare tüm ürünlerin üretiminde bu konularda son derece titiz davranması sonucunda pazarda ilk sıralara çıkma başarısını göstermiştir.

Heliocare güneş kremi fiyatları incelendiğinde diğer marka ürünlere kıyasla daha uygun olduğu görülecektir. Her gelir seviyesinde insanların kolaylıkla satın alabileceği bir fiyat politikası belirlemiştir. Fiyatlandırma politikasının başarısı müşteriler açısından olumlu karşılanarak herkez tarafından kullanılan ürün haline gelmeyi başarmıştır. İlk önce sağlık ve müşteri memnuniyetini hedefleyen firma çok prestijli bir yer edinerek sektörün diğer elemanlarına da örnek teşkil etmiştir. 

Kaliteli bitkisel tamamen doğal içerik formülleri üretmek için ciddi araştırma bütçesi ayırarak sektörün içinde AR-GE’nin çok önemli olduğunu ortaya koymuş ve başarı için AR-GE bütçelerinin gerekliliğini ortaya koymuştur. AR-GE bütçeleri olmadan sağlık alanında kaliteli ürünler ortaya çıkarmak mümkün değildir. Bir firma AR-GE’ye ayırdığı bütçe ne kadar fazla ise üretilen ürünün kalitesi ve pazarda aldıkları pay da o oranda büyük olmaktadır. AR-GE bütçeleri genellikle kurumsal firmaların düzenlediği bütçelerdir. Kozmetik ve sağlık sektöründe ar-ge bütçeleri ne kadar büyük olursa firma güvenilirliği ve kalitesi de o aranda büyük olur gerçeğini kavrayan ve uygulayan firmalar sektörde başarılı olmaktadır. 

Sağlığa zararlı içerik üretmek hukuki olarak da çok sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Sağlık ürünlerindeki yaptırımlar diğer ürünlere göre daha fazladır. Bu türden sorunlar kurumsallaşmayı başarmış firmalar sayesinde aşılabilir. Sağlığı doğrudan ilgilendiren üretimlerde kurumsallaşma ve profesyonellik son derece önem arz eder. İnsan vücudunun en hassas olduğu alan cilttir. Bundan dolayı cilde doğrudan uygulanan kremlerin sağlık açısından tehlike arz etmemesi gerekir. İçeriklerin sağlığa uygun olarak hazırlanması ve üretim aşamasında sağlık eksperlerinin gözetiminde geçerek üretilen ürünler tercih edilmelidir.

Heliocare Cilt Bakım Ürünleri

Heliocare ürünleri sağlık açısından herhangi bir çekinceye yol açmadan rahatlıkla tüketilen ürünlerin başında gelmektedir. Kullanılan ürünlerden güneş yanıkları ve alerji şikayetleri sıfıra yakın seviyededir. Ürünün kalitesi kullanım sonrası ortaya çıktığında müşterileri memnuniyeti ürünü kalite bakımından üst sıralara taşımıştır. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında yapılan yorumlar hem ürünün kalitesini hem de firmanın kurumsallığını göz önüne sermektedir. Güneş kremi sektöründe yakın rakiplerine oranla hem kalite hem de fiyat politikası bakımından oldukça avantajlı konuma erişmiştir. Her türlü ar-ge çalışmasına ayrılan bütçeler bu başarının arkasındaki en büyük nedendir.

Heliocare güneş kremi Avrupa’nın pek çok ülkesinde de ciddi pazar paylarına sahip bir markadır. Üretimde kaliteden ödün vermeyen profesyonellik anlayışı ile çalışan firma birçok ülkede sektörde söz sahibi konumuna gelmeyi başarmıştır.

Ambalaj ve gramaj çeşitliliğinde çok ergonomik tasarımlar ile de müşterilerin beğenisini kazanmıştır. 

Dermatolojik araştırmalara ayrılan ar-ge bütçelerinin sayesinde doktor reçetesi ile de satılan ürün kimliğini kazanması marka güvenilirliği açısından son derece önemlidir. Ürün kalitesinin yanısra ambalaj tasarımlarıyla da kendinden söz ettiren ender ürünlerin başında gelmektedir. 

Ürünün kalitesinin yanında müşteriye sunumunu da önem veren Heliocare ürünleri bu konudaki iddiasını ambalaj ve gramaj çeşitliliğiyle de ispatlamıştır.

İster yetişkinlerde ister çocuklarda hiçbir şüpheye kapılmadan kullanılabilecek tamamen sağlıklı ve doğal içeriklere sahip ürünler her geçen gün satış miktarını artırmaktadır. Markanın prestiji her geçen gün müşteri memnuniyeti ile birlikte artmaktadır. Sektörün tek sorunu sektör içinde kümelenen kayıt dışı firmaların varlığıdır. Sağlık alanında bu çok ciddi bir sorundur. Bu sorun hem kayıtlı, kurumsallaşmış, AR-GE çalışmalarına bütçe ayıran firmaları zora sokmakta hem de insan sağlığı ciddi manada tehdit eden sorun haline gelmektedir. Bu konuda tüketicilerin de bilinçli olması ve ürün alırken marka ve içeriklerine dikkat etmeleri gerekmektedir. Aynı zamanda tanınan, güvenilir firmaların ürünlerinden satın alınması sağlıkları açısından hayati önemdedir.

Her şeyden önce tüketici bilinci çok önemlidir. Her üründe bilinçli tüketici tercihini yaparken titiz davranması gerekir. Cilde doğrudan uygulanan ve dolayısıyla sağlıkla doğrudan ilgili olan güneş kremi gibi ürünlerde daha bir hassas davranılması bilinçli tüketici özelliğidir. Her şeyin,her ürünün zararlarının telafisi vardır. Ancak sağlık ürünlerinin açacağı sorunların telafisi çok zor olabilir. Güneş kremlerinin kaliteli olması bu açıdan çok önemlidir. Kesinlikle tercih edilirken basite alınmamalıdır. Kalıcı hasar ve lekelere sebebiyet verebilir. Sağlık her şeyden önemlidir. Yapılacak yanlış bir seçim onarılmaz hasarlar neden olabilir. Bu gerçeği göz önüne alarak seçim yapmak en doğru yoldur.Piyasada ucuz fiyat tuzağı ile satılan ürünlerin çoğu sağlığa ve cilde son derece zararlıdır. Ucuz güneş kreminin vereceği zarar faydasından daha çok olmnaktadır. Yapılan araştırmada cilt tahrişlerinin çoğu kalitesiz ve sağlıksız içeriklerle üretilen ürünlerden kaynaklandığı ortaya çıkarılmıştır. Bu yüzden fiyata bakılarak ürün tercihi yapmak çok yanlıştır. Her şeyden önemli olan sağlığı korumak için ürün seçimlerinde titiz davranmak hayati önem taşır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.