Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: UAQR3E0Y Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Celia Nutrition 2 Devam Sütü 6-12 Ay 400 gr

Ürün Kodu : 3551101547170
(0)
Yorum Yap
153,90 TL
110,13 TL
%28 İndirim
Daha Fazla Bebek Maması
Ürüne Özel Kampanyalar
Bebek Maması Alışverişlerinizde&nbsp;<b><font color="#ff0000"><a target="_blank" href="https://www.evdeeczane.com/bebek-sampuanlari-dus-jelleri">Bebek Şampuan & Duş Jeli</a></font></b>&nbsp;%10 İndirimli!
Bebek Maması Alışverişlerinizde Bebek Şampuan & Duş Jeli %10 İndirimli!
Kampanya farklı bir promosyon veya indirim kuponu ile birleştirilemez!
Bebek Maması Alışverişlerinizde&nbsp;<b><font color="#ff0000"><a target="_blank" href="https://www.evdeeczane.com/biberonlar-emzikler">Biberon & Emzik</a></font></b>&nbsp;%7 İndirimli!
Bebek Maması Alışverişlerinizde Biberon & Emzik %7 İndirimli!
Kampanya farklı bir promosyon veya indirim kuponu ile birleştirilemez!
Bebek Maması Alışverişlerinizde&nbsp;<b><font color="#ff0000"><a target="_blank" href="https://www.evdeeczane.com/bebek-pisik-kremleri">Bebek Pişik Kremi</a></font></b>&nbsp;%5 İndirimli!
Bebek Maması Alışverişlerinizde Bebek Pişik Kremi %5 İndirimli!
Kampanya farklı bir promosyon veya indirim kuponu ile birleştirilemez!

Celia Nutrition 2 Devam Sütü 400 gr


Ürün Açıklaması:

6-12 Ay Bebekler İçin Devam Sütü


Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce biberonu, kapağını, emziğini iyice yıkayınız. Su dolu bir kapta 10 dakika kaynatarak sterilize ediniz. Kullanana kadar şişenin kapağını kapalı tutunuz. Daima biberonu hazırlamadan önce ellerinizi çok dikkatli bir şekilde yıkayınız. Biberonu hazırlamak için beslenme tablosuna göre önerilen miktarda, 5 dakika kaynatılmış ve ılıtılmış su (maksimum 40 ºC -104 ºF’ye kadar) kullanınız. Sadece kutunun içindeki ölçü kaşığını kullanarak, beslenme tablosunda önerilen miktarda tozu şişedeki suyun üzerine ilave ediniz (ölçü kaşığını bastırarak doldurmayınız, silme dolu olması için tozun fazlasını bir bıçağın keskin olmayan tarafıyla sıyırarak düzeltiniz) İlave şeker kullanmayınız. Şişenin kapağını kapatınız ve İçindeki toz tamamen çözününceye kadar yatay ve dikey olarak kuvvetlice çalkalayınız. Bileğinizin iç kısmıyla sütün sıcaklığını kontrol ediniz. ( vücut sıcaklığında 37 ºC - 98ºF olmalı).

Ürün Faydaları:

Celia Nutrition Devam Sütlerinde bulunan kapsüllenmiş demir teknolojisi ile demir mide yerine bağırsaklarda emilerek, hem bebeğin alması gereken demiri ihtiyacını sağlamaya hem de sağlıklı sindirim için destek olmaya yardımcı olur.

Bebeklerin sağlıklı büyümelerine ve gelişmelerine yardımcı olur.


Ürün İçeriği:

Bitkisel yağlar (ayçiçeği,hindistan cevizi, soya, kolza), Demineralize peynir altı suyu tozu (sütürünü), Yağsız süt tozu (süt ürünü), Maltodekstrin, Laktoz (süt ürünü),Mineraller (ortofosforik asidin kalsiyum tuzları, kalsiyum klorür,ortofosforik asidin potasyum tuzları, sodyum klorür, magnezyum sülfat,potasyum sitrat, kapsüllenmiş demir (mısır nişastası, demir pirofosfat,emülgatör: ayçiçeği lesitini E322), potasyum hidroksit, çinko sülfat,sodyum selenit, potasyum iyodür, bakır sülfat, manganez sülfat, sitrikasidin kasiyum tuzları), Balık yağı (süt ürünü, soya), Emülgatör [soyalesitini (E 322)], Vitaminler (sodyum L-askorbat, DL alfa tokoferol,nikotinamid, kalsiyum D-pantetonat, retinil palmitat, lokinon,ribo¬avin, kolekalsiferol, piridoksin hidroklorür, tiamin hidroklorür,siyanokobalamin, folik asit, D-biyotin), Antioksidanlar [L-askorbilpalmitat(E304i), tokoferoller (E306) ], L-triptofan.

Ürün Açıklaması
Ürün Formu
Toz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.