Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: OT78DQG8 Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Wee Baby

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 34 ürün bulunmaktadır.

Oldukça eşsiz bir duygu olan çocuk sahibi olmak kimi zaman ebeveynleri korkuturken kimi zaman da onlara benzeri olmayan duygular yaşatmaktadır. Aileler ister çalışıyor olsun ister de tüm gün boyunca bebeğiniz ile beraber olun bebek büyütmek oldukça zor bir olaydır. Hem evde hem de dışarıda bebeklerinizin ihtiyacını karşılamak ve onlar için yapmanız gerekenleri rahat bir şekilde yapmak için bebekler için özel hazırlanan malzemeler oldukça büyük bir kurtarıcı olacaktır. 1986 yılından itibaren yeni doğan bebeklerin temel ve bakım ürünlerini üreten Wee Baby markası, üretmiş olduğu ürünleri kullanıcılarının beğenisine sunmaya günümüzde de devam etmektedir. Ebeveynler için dünyanın en değerli ve en önemli varlığı olan bebekler için marka her zaman en sağlıklısını ve en iyisini sunmak için uğraşmaktadır. Bu görüşü amaç edinen marka, üretmiş olduğu her bir ürün çeşidi ile kullanıcıların daha rahat ürün kullanabilmesini de göz önüne alarak bebek bakım ve temel ürün üretimi gerçekleştirmiştir. Hem Türkiye’ye hem de diğer dünya ülkelerine ürünler satan marka, annelerin ve babaların bebeklerinin gelişimleri ve bakımlarını gerçekleştirme açısından en büyük yardımcısı olarak bulunmaktadır. 

Oldukça işlevsel ve hayatlarını daha pratik bir hale getiren ürün çeşitlerinin her biri ebeveynlere yardımcı oluyor. Wee Baby markası oldukça geniş bir ürün çeşidine sahip olması ile farklı özelliklere sahip olan farklı ürün modelleri sunmaktadır. Bu durum hem anne ve babalar hem de bebekler için oldukça pratik çözümlerdir. Anne ve baba ile bebeğin bir bütün olarak bulunduğu zaman dilimlerinin daha kaliteli olmasını sağlayan Wee Baby ürünleri ailelerin genel olarak gününü daha rahat geçirmeyi sağlıyor. Markanın sunmuş olduğu her bir ürün çeşidi son derece kaliteli ve bebeklerin sağlığını bozmayacak şekilde üretilmektedir. Bu sayede bebekleriniz için uzun süre boyunca ürün kullanımı sağlayabilir ve onların sağlığını bozmadan işlerinizi halledebilirsiniz. Bebek bakım ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında emzik, biberon, oyuncak, silikon kaşık ve göğüs pompası gibi ürün çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürün çeşitlerinin her biri ailelerin gün içerisinde daha rahat olmasına imkân tanımaktadır. Sizler de bu ürün çeşitleri arasından istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz ürün çeşidini tercih ederek bebeğinize daha pratik bir şekilde bakabilirsiniz. 

Wee Baby Emzik Ürünleri

Eski zamanlardan itibaren bebeklerin daha sağlıklı ve daha kolay bir şekilde büyümesini sağlayan bakım malzemeleri bulunmaktadır. Bu bakım malzemelerinin her biri farklı özellikleri ve farklı konularda sağladığı çözümler ile özellikle anne ve babaların hayatını kolaylaştırmaktadır. Bebekler için oldukça önemli olan malzemelerden ilki emziktir. Wee baby markasının sunmuş olduğu emzik ürün çeşitleri sahip olduğu yapı ve kalite bakımından bebekler için son derece uygundur. Hemen hemen her bebek doğduğu ilk dönemlerde bu ürünü kullanmaktadır. Bebeklerin devamlı bir şekilde ağzında bulunan bu emzik çeşitleri hem yapı bakımından hem de hijyen açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Özellikle emzik ürünlerinin emzik kısmındaki ana maddenin doğal ürünlerden yapılması gerekmektedir. Markanın sunmuş olduğu emzik ürün çeşitleri doğal bir yapıda olması ile öne çıktığı gibi farklı tasarım ve renklerde bulunması ile de öne çıkıyor. Bu durum da bebeklerin dikkatini ve ilgisini toplamak açısından işe yaramaktadır. 

Doğuştan itibaren emme refleksine sahip olan bebekler, zaman geçtikçe bu durumu çiğnemeye bırakır. Ancak özellikle bebekliğin ilk zamanlarında tercih edilen emme refleksini en iyi şekilde karşılamayı başaran ürün çeşidi emziktir. Bebeklerin pek çok farklı becerisini geliştirmede yardımcı olan emzikler, kauçuk ve silikon olmak üzere iki farklı ham maddeden meydana gelmektedir. Çocuklardan bir güven duygusunu karşılayan bu emme refleksini en iyi şekilde karşılayan ürün emziktir. Özellikle gece uykudan uyandıklarında ya da uyumak üzere olduklarında ağızlarına konulan emzik ürünleri ile bebeklerin uykuya dalmaları daha kolay bir hale gelecektir. Bu emzik ürünleri sayesinde bebekler daha rahat bir uyku düzenine sahip olacaktır. Wee Baby silikon emzik, silisyumdan yapılması bakımından kolay bir şekilde bozulma sorunu ile sizlerin karşısına çıkmayacaktır. Ancak çok fazla dayanıklı olmaması bakımından da özellikle dişleri çıkmış bebekler için önerilmemektedir. Wee Baby yuvarlak uçlu emzik ürün çeşidinin emzik kısmı ise hava alabilen bir yapıya sahip olması sayesinde bebeğinizin ağzının tahriş olma durumunun önüne geçer. 

Ortodontik damaklı olan bu ürün çeşidinin sahip olduğu emzik yapısı bebeğinizin doğal bir şekilde damak gelişimini de desteklemektedir. Aynı zamanda BPA içermeyen ve güvenli bir materyalden üretilen bu ürünün tasarımında bulunan hava alan sistemi sayesinde emziğin yapışması önlenir. Sunmuş olduğu her bir ürün çeşidi ile bebeklerin sağlığını koruyan marka, sunmuş olduğu bu ürün çeşitleri ile de bunu kullanıcılarına hissettirmeyi başarmıştır. Bebeğinin güvenliğine ve sağlığına önem veren her ailenin tercih ettiği Wee baby markası farklı alanlarda sunmuş olduğu ürün çeşitleri ile kalitesini korumaktadır. 

Wee Baby Ürün Çeşitleri ile Sağlıklı Bebekler

Yeni doğmuş bebeklerin gün içerisinde en çok gerçekleştirdiği aktivitelerden bir başkası da beslenmedir. Bazı zamanlar bebeklerin beslenmesi özellikle anneler için zor bir durum olabilmektedir. Özellikle yeni doğmuş ve henüz mama yemeye başlamamış bebekler anne sütü ile beslendiği için dışarı çıktıklarında daha da zor bir durum ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Bunun yanı sıra dışarıdaki bir işinizi halletmek için bebeğinizi başka birine emanet ettiğiniz zaman onun beslenmesi için anne sütünün olması gerekmektedir. Bu tarz durumlarda annelerin daha rahat etmesini sağlayan ürünler bulunmaktadır. Bunlardan ilki Wee Baby tirle ürün çeşididir. Bu ürün çeşidi özellikle bebeğini daha ilk kez emzirecek olan annelerin en büyük yardımcılarından bir tanesidir. 

Doğumdan sonra süt bezlerini harekete geçiren ve sütün en iyi şekilde salgılanabilmesini destekleyen bu ürün çeşidi annelerin kurtarıcısı oluyor. Silikon olan pompa kısmı, esnek, sağlıklı ve doğal olması ile her göğüste rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Aynı zamanda emziren annelerin göğüslerinde birikmiş olan sütün de alınmasına yardım eden bu ürünün süt haznesinde birikmiş olan sütü bebeğinize gönül rahatlığı ile içirebilirsiniz. Rahat bir kullanıma sahip olan bu ürün çeşidi ile doğumdan sonra hiçbir zorluk yaşamadan bebeğinizi emzirebileceksiniz. Pratik ve kolay bir taşınma şekline sahip olan bu ürünü istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. BPA içermemesi ile de ürün son derece güvenilirdir. Wee Baby tirle kullananlar tarafından bu ürün fazlası ile önerilmektedir. Wee Baby şarjlı süt pompası ürün çeşidi ise şarj edilebilir bir yapıya sahiptir. Süt sağımı sırasında sizlere masaj hissiyatı veren bir göğüs yastığına sahip olan bu ürün sütün akmasını daha kolay bir hale getirir. Dijital bir ekrana sahip olan bu ürün üzerinde sağımın süresini ve vakumun seviyesini görebilirsiniz. 

Bu durum da sizlere büyük bir kullanım kolaylığı sunmaktadır. Anne ile bebeğin arasındaki bağı daha da güçlendiren emzirme işlemi, bebeklerin gelişimi açısından son derece önemlidir. Wee Baby şarjlı süt pompası kullanımı oldukça kolay olması bakımından annelerin en büyük yardımcısı olarak yanlarında yer almaktadır. Wee Baby şarjlı süt pompası yorum ve değerlendirmelere göz atarak ürün hakkında merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Emzirme ile büyük bir bağ kuran anne ve bebek, özellikle doğum sonrasında daha da önemli bir durum haline gelir. Wee Baby vakumlu pompa ürün çeşidi de bu işlemi daha pratik hale getiren bir üründür. Bebeğini yeteri katar emziren annelerin bazı zamanlar sütü fazlası ile gelebilmektedir. Bu da annelere büyük sıkıntılar yaşatmaktadır. Özellikle çalışan anneler bu sıkıntıyı daha fazla yaşamaktadır. Bu noktada da annelerin en büyük yardımcısı olan süt pompası devreye girmektedir. Fazla gelen sütünüzü sağarak bebeğinizin tüketmesi için kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz. Wee Baby vakumlu pompa kullanımı son derece kolaydır. 

Bebeklerin En Büyük Yardımcısı Wee Baby Ürünleri

Ailelerin ve bebeklerin günlük hayatta daha rahat etmelerini sağlayan bakım malzemeleri arasında yer alan bir başka ürün ise kaşıklardır. Yeni yeni mama yemeye başlayan bebeklerin beslenmesini daha kolay bir hale getirmek amacı ile bebekler için özel olarak üretilmiş olan kaşık çeşitleri bulunmaktadır. Henüz diş çıkarmamış ya da yeni diş çıkarmış bebeklerin daha rahat beslenmesini sağlayan Wee Baby silikon kaşık ürün çeşitleri sahip olduğu silikon yapısı ile onların sağlıklı ve güvenli bir şekilde beslenmesine yardımcı oluyor. Ek gıda tüketmeye başlayan bebeklerin kullanmış olduğu malzemeler de değişmektedir. Mama tüketmeye başlayan bebeklerin kullanabilmesi için hazırlanmış olan bu kaşıklar silikon malzemeden üretilmesi bakımından onların ağzına zarar gelmeyecek şekilde üretilmiştir. Aynı zamanda bebeklerin tutma ve kavrama becerilerinin de gelişmesine katkıda bulunan bu ürün seçenekleri yeme alışkanlığının erkenden elde edilmesini sağlamaktadır. Kolay bir kullanıma sahip olan bu ürünün ucu bebeğinizin ağzına ve yeni çıkacak olan diş damaklarına zarar vermemektedir. Bu ürünün temizlenmesi için de bulaşık makinesi değil elde yıkamayı tercih etmeniz gerekmektedir. Ailelerin ve bebeklerin hayatını kolaylaştıracak bir başka ürün de Wee Baby pipetli bardak 380 ml ürün çeşididir. Bu ürünün sahip olduğu pipet, yumuşak olması bakımından bebeklerin damak ve ağız yapısına uygundur. 

Hiçbir şekilde akıtma ya da damlatma yapmayan pipet ucu bu bakımdan büyük kolaylık sağlıyor. Çocukların biberondan bardağa geçme alışkanlıklarını edinmeye yardımcı olan bu ürün çeşidinin sahip olduğu ip sayesinde çantada kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Yumuşak silikon bir uca sahip olan ürün BPA içermemesi ile de güvenilirliğini kanıtlamaktadır. Aynı zamanda doğal malzemelerden üretilen ürün emziği kokusuz ve tatsızdır. Bu sayede bebeğiniz emziğe daha kolay bir şekilde uyum sağlayacaktır. Kolay şekilde temizlenebilen bu ürün her türlü ısırmaya ya da çekmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Bu sayede sizlere uzun süreli bir kullanım sunar. Bebeklerinizin beslenme alışkanlığına olumlu yönde destek olan bu ürün çeşidi ile bebekleriniz daha sağlıklı şekilde beslenebilecektir. Bebekler için üretilen bir başka malzeme ise Wee Baby biberon ve bardak ürünleridir. Bebeklerin hem su hem de süt tüketmesini daha kolay bir hale getiren biberon ve bardak çeşitleri sahip olduğu yapı bakımından kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Bu ürün çeşitleri ile bebeklerinizin sıvı besinleri tüketmesi daha kolay bir hale gelecektir. Wee Baby oyuncak çeşitleri de bebekler için olmazsa olmaz ürünler arasında bulunmaktadır. Bebeklerin gelişimi ve zaman geçirebilmesi açısından önemli bir yere sahip olan oyuncaklar günümüzde farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Wee Baby markası da sunmuş olduğu her bir oyuncak çeşidi ile bebeklerin gelişimini desteklemektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.