x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Veet

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 18 ürün bulunmaktadır.

Veet tüy dökücü krem, sir ağda bandı ve tüy dökücü sprey çeşitleri ile uzun süren pürüzsüzlük ve temizlik hissi sağlar. Easy Gelwax teknoloji ile üretilen ürünler, ısıtılmadan uygulanmasıyla kullanıcılar tarafından tercih sebebidir. İstenen her an uygulamaya hazır olan ağda bandı seçkileri ile ön hazırlık gerekmeden kolayca uygulama yapabilirsiniz. Veet ağda bandı çeşitleri, 4 haftaya varana kadar ipeksi pürüzsüzlük hissi verir. Aynı zamanda en kısa tüyleri dahi kökünden alır. Özel patente sahip jel formülü sayesinde tüy köklerini zayıflatma niteliğine sahiptir. Uygulama sıklığınıza bağlı olarak tüy yoğunluğunun azaltılmasına katkı sağlar. Veet ürünleri hem cilt tipi hem uygulama bölgesine uygun olacak şekilde üretilir. Siz de kategori içinden seçim yaparak ipeksi, pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olabilirsiniz. 

Hassas Ciltlere Özel Formülüyle Veet Ağda Bantları 

Muhteşem epilasyon hissi için biçilmiş kaftan niteliğinde olan Veet ağda bantları, 4 haftaya varana kadar temizlik sağlar. Normal ciltlerin yanı sıra alerjik ve hassas ciltler için tahriş etmeyen bir bakım ve temizlik hissi sunar. Cilde dost bir temizlik sağlayan Veet Pure yüz ağda bandı, hipoalerjenik içeriği sayesinde cildin hak ettiği özeni almasını sağlamaya yardımcı olur. Epilasyon sonrası tahriş ve kızarıklık gibi sorunlar yatkın bir cildiniz varsa Pure serisinden faydalanabilirsiniz. Bitkisel kaynaklı malzemeler kullanılarak hazırlanan Veet yüz ağda bandı, temizlenirken pürüzsüz ve pak hissetmenize destek olur. Farklı cilt tipleri için özel olarak tasarlanmış ürünleriyle Veet, cilt dostu bir epilasyon ve temizlenme deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Cilt dostu ağda bantları, vücudun her kıvrımını sarmaya yardımcı olarak uzun ömürlü, pürüzsüz sonuçlar vererek istenmeyen tüyleri kökünden nitelik bir şekilde alır. Aynı zamanda yüz bölgesindeki istenmeyen tüylerden şikayetçi olan kullanıcılar için konforlu, hızlı ve etkili bir çözüm sunan Veet ağda bandı yüz bölgesi 20’li seçkisinden edinerek tüylerinizi tek seferde kolayca alabilirsiniz. 

Acısız ve Hızlı bir Epilasyon Deneyimi için: Veet Tüy Dökücüler

Farklı cilt tiplerine özel bileşenler baz alınarak formüle edilmiş Veet tüy dökücü sprey çeşitleri ile tanışarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Kremlere bir alternatif olan spreyler, hızlı ve acısız temizlenme deneyimi için birebirdir. Normal ve hassas cilt tiplerine özel olarak formüle edilen tüy dökücü spreyler, aynı zamanda kolay kullanımı sayesinde en zorlu bölgelere dahi ulaşılmasını sağlar. Veet Men tüy dökücü krem ise erkeklere özel geliştirilmiş formülüyle mükemmel bir bakım sunar. Güçlü koltuk altı, sırt, göğüs ve kasık bölgesi gibi vücudun farklı bölgelerindeki tüylerden kurtulmak için harika bir üründür. Duşa girmeden hemen önce uygulanabilen Veet tüy dökücü krem erkek seçkisi, duş boyunca tüyleri nazik bir şekilde alır. Bunun yanında içerdiği doğal yağlar sayesinde cilde ipeksi bir yumuşaklık katar. 

Veet Tüy Dökücü Kullananlar ve Tüy Dökücü Fiyatları

Veet tüy dökücü krem kullananlar, ürünlerin oldukça etkili ve hayat kurtarıcı olduğunu bildirmiştir. Normal ciltlere uygun hazırlanan tüy dökücüler, uygulandıktan yaklaşık 3 dakika sonra, hassas ciltlere uyumlu tasarlanan kremler ise 10 dakika içinde etkisini gösterir. Bunun yanı sıra cildinizi korumak üzere uygulama sonrası kremin sürüldüğü bölgeyi krem, deodorant ve losyon gibi kozmetik lerden uzak tutmamak faydalı olacaktır. Veet hassas ciltler için tüy dökücü krem seçenekleri, herhangi bir hazırlık gerekmeden cilt yüzeyine direkt olarak uygulanabilen kremlerdir. Ve ardından istenmeyen tüylerden yalnızca birkaç küçük dakikada kurtulmanızı sağlar. Bunun yanı sıra içerdiği özel koku teknolojisi sayesinde kötü koku oluşumunun önüne geçer. Veet ürünleri fiyatları da kullanıcıya avantaj sağlar niteliktedir, hemen şimdi dilediğiniz ürünü sepete ekleyerek alışveriş yapabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.