x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Supradyn

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Gün içerisinde yoğun iş temposuna sahip olanlar için üretilmiş enerji veren takviye gıdadır. İçerisinde bulunan çeşitli vitamin ve mineraller ile sebze ve meyvelerden alamadığınız bütün mineralleri Supradyn tablet ile alabilirsiniz. Güvenle kullanacağınız Supradyn vitaminler ile bütün gün aynı tempoda enerjiniz azaltmadan iş hayatına devam edebilirsiniz. Supradyn multivitamin tablet ile vücudunuzun eksik yanlarının tamamlayan ve bedeninizi yabancı dış faktörlere karşı koruyan ve ihtiyacı olan insanların mutlaka kullanması gereken bir üründür. Multivitamin, mineral ve ginseng desteği sağlayan Supradyn tasarımı ile her yaştan insanın rahatlıkla kullanımı için tasarlanmıştır. Kendinizi iyi hissetmediğiniz, yorgun olduğunuz ve isteksiz olduğunuz anlar da vücudun bazı vitaminlerin de eksiklik olduğunu anlamalısınız. İnsan vücudu her daim kendini belli eden ve yolunda gitmeyen durumlarda alarm verici şekilde yaratılmıştır. Canınız tatlı veya tuzlu bir şeyler istediğinde ya da tırnaklarınızda lekeler ile bazen saç dökülmesi bazen renk solukluğu bazen de yorgun ve enerjisiz hissettiğinizde hemen doktorunuza danışarak bir kan testi vermenizde fayda vardır. 

Eksik çıkan vitaminlerinizi doktorunuzun önerisine bağlı olarak tek tek alabileceğiniz gibi Supradyn gibi enerji takviyeleri ile de giderebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri de başka gıda takviyeleri veya herhangi bir ilaç kullanıyorsanız bu gıda takviyelerini dikkatli almalısınız. Birkaç gıda takviyesini aynı anda tüketmemeniz gerekir. Düzenli kullanılan bu enerji takviyeleri ile birçok sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Sabah ya da akşam alınabilen gıda takviyeleri mutlaka tok karnına alınmalıdır. Kesinlikle Supradyn ve benzer türevli gıda takviyeleri ilaç sınıfına girmemektedir. Kutusu üzerinde ve içinde gerekli bilgiler yer almaktadır. Kullanmadan önce yine de kan değerlerine bakılması ve doktor önerisi ile kullanılmasında fayda vardır.

Supradyn Ne İşe Yarar?

Günlük hayatın koşuşturmasında sabahları alınan bir tablet Supradyn ile gün boyu enerjiniz yüksek bir şekilde günü tamamlayabilirsiniz. Eğer yoğunluk sebebiyle beslenmenizde aksamalar olursa bu vücudunuzda bazı vitaminlerin eksilmesine yol açacaktır. Eksilen vitaminler vücut döngüsünde önemli bir yere sahip olmasıyla birlikte eksikliği halinde hemen vücudunuz alarm verecektir. Supradyn içeriği ile bu vitaminleri bünyesinden barındırır. Ve böylece düzenli olarak her gün alacağınız bir tablet Supradyn ile vücudunuzun ihtiyacı olan mineraller karşılanmakla birlikte gün içinde ki temponuzda hep en yüksek seviyede olacaktır. Piyasada pek çok farklı markaların üretmiş olduğu ve farklı fiyat aralıklarında multivitaminler bulunmaktadır. İhtiyacınız olan ürünü çeşitli yönleriyle araştırmak ve bütçenize uyan bir multivitamin bulmak uğraştırıcı ve vakit kaybı olabilir. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve bütçenize en uygun olacak ürün Supradyn All Day multivitaminleridir. 

Supradyn all day ne işe yarar konusunda merakınızı gidermesi için bu ürünün vücudunuzu bir kalkan gibi mikroplara karşı koruduğunu bilmelisiniz. Eğer vücudunuz dirençsiz ve zayıfsa hastalıklara daha kolay yakalanabilirsiniz. Hava değişimlerinin yarattığı etkiyle bile kolayca hasta olabilirsiniz. Supradyn sizi dinç tutacak ve hastalıklara karşı bünyenizi korumakla birlikte gün içinde de işlerinizi rahatlıkla halletmeniz için enerjinizi hep yüksek tutmanızı sağlayacaktır. Daha fazla bilgi için Supradyn All Day kullananlar ve bu kişilerin tecrübelerine dayanarak yapılmış olan Supradyn yorumları ile daha sağlıklı ürün seçimleri yapabilirsiniz. Bu ürünü her gün 1 tablet olacak şekilde kahvaltıdan sonra bir bardak suyla alabilirsiniz. Ürün iyi bir gıda takviyesi olmanın yanında asıl amacı hem bedensel hem zihinsel bir rahatlama sağlayarak gününüzü daha verimli geçirmenizi sağlamaktır. 

Vitamin de kullanıyor olsanız bir doktora danışıp gerekli testleri yaptırdıktan sonra bu seçenekleri gönül rahatlığı ile kullanmanızda fayda vardır. Supradyn içerisinde her ne kadar vücuda yararlı ek vitaminleri sağlıyor olsa da bazı yan etkileri olabilir. Bu yan etkilerin ortaya çıkması sizin vücut yapınızla bazı hastalıklara ya da alerjiye sahip olup olmamanızla ilgilidir. Bu yan etkiler sivilcelenme, ishal, kusma, baş dönmesi, bulanık görme, karın ağrısı gibi kendini gösterebilir. Hassas bir bünyeye sahipseniz de mutlaka doktorunuza danışıp kullanmanızda fayda vardır. Bu gibi yan etkiler ile Supradyn kullanmaya başladıktan sonra yolunda gitmeyen birşeyler fark ederseniz kullanmayı bırakmanız gerekir. Eğer aşırı zayıf olmaktan memnun değilseniz ve sağlık sorunlarının da getirdiği sebeplerle kilo almak istiyorsanız bu tarz takviyeler kilo aldırmaz. Ama dolaylı olarak kilo almanızı sağlayabilir. 

Bunu nasıl yapar diye merak ediyorsanız içerdiği multivitaminler kapanan iştahsızlığınızı açarak yemek yeme istediğinizi kamçılar. Eğer anemi, demir eksikliği gibi bazı vitaminlerin eksikliği ile birlikte ruhsal sorunlar da yaşıyorsanız bu eksiklikler sizde iştahsızlık yaratacaktır. Bu gibi gıda takviyeleri sayesinde azalan vitamin değerleriniz zamanla normal seviyesine geldiğinde iştahınız yerine gelecek ve bu da zamanla kilo almanızı sağlayacaktır. Bu düzeni olduğu gibi sağlayıp yediklerinize dikkat ettiğiniz sürece büyük sağlık problemleri yaşamayacaksınız. Sebze meyveyi zamanında tüketmek ve bu sebze meyvelere doğal yetiştirilmiş yerlerden temin etmeniz vücudun gerekli vitamin ve mineralli almasında oldukça önemli bir ayrıntıdır. Supradyn kullanmaya başladıktan sonra hissedeceğiniz enerji artışını doğru yerlere aktarmak da sizin elinizde. Bu yükselen enerjinizi sportif faaliyetlere yöneltmeniz hem fiziksel hem ruhsal açıdan sağlıklı olacaktır. Yapacağınız düzenli spor size düzenli uyku getirecektir bunun sonucu da sizi iyi ve dengeli beslemeye çıkaracaktır.

Supradyn Ürünlerinin Faydaları

Bitkisel gıda takviyesi olarak bilinen bu tarz tabletler insanlar tarafından son yıllarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. İş yükünün artması, insan ilişkilerinin getirdiği sorumluluklar ve üzerinde yoğun tempolu hayat gün bitmeden enerjinizin bitmesine sebep oluyor. Bu durumdan ve gün içindeki verimsizlikten memnun olmayan çoğu çalışan insan çözümü bu gıda takviyesi tabletlerde bulmuştur. İçeriğindeki zenginlik ile her gün sabah alacağınız Supradyn vitamin faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Gıda takviyesi kullanmadan önce içeriğinde hangi vitaminleri barındırır bilmeniz sağlığınız için önem teşkil etmektedir. Bu vitaminlerin başında insan vücudunun en ihtiyaç duyduğu vitaminlerden c vitaminini bünyesinde barındırır. Supradyn C vitamini ile vücudunuzu dışarıdaki mikroplara karşı korumuş olmakla birlikte bağışıklık sisteminizi de kuvvetlendirmiş olursunuz. Cildinizin ihtiyacı olan e vitamini de Supradyn içinde bulunan değerli vitaminlerdendir. 

Cildinizin sağlıklı görünmesine yardımcı olacağı gibi göz sağlığınız ve vücudun hormonal dengesi içinde gerek duyulan bir vitamindir. B grubu vitaminlerinden olan B1, B2, B6 ve niasin olarak bilinen B3 vitaminleri de Supradyn 30 tablet içinde yer almaktadır. Vücudun enerji kaynağının deposu olan bu B grubu vitaminlerinin eksikliği sizi halsiz yapacak ve yorgun hissetmenize neden olacaktır. Besinlerden alamadığınız bu B grubunu güvenle Supradyn efervesan tabletlerden alabilirsiniz. İçerisinde barındırdığı çeşitli vitaminlerden biri de A vitaminidir. Kemik sağlığı için oldukça önem arz eden bir vitamin olan a vitamini göz bozuklukları içinde oldukça etkin olan vitaminlerdendir. İçerisinde bulundurduğu kalsiyum kemik ve diş sağlığının korumasını sağlarken kalsiyumla beraber magnezyumun etkileşimde olması kas sistemi içinde oldukça önem taşır. 

Demir eksikliğine de takviyede bulunan Supradyn içinde bulundurduğu çinko vitamini ile kansere karşı savunma sisteminin güçlendirilmesini sağlar. Bünyesinde barındırdığı en önemli vitaminlerden olan folik asit hücre oluşumunu sağlar ve bunama, felç gibi hastalıkların oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Bu vitaminlere ek k vitamini içerisinde bulundurulmasıyla kanın pıhtılaşmasını sağlayan mineralleri barındırırken D vitaminiyle de desteklenen bir vitamindir. Son yıllarda evde geçirilen uzun zamanlar güneş ışığının ve büyük bölümü güneş ışığından alınan d vitamini eksikliğinin çoğalmasına sebep olmuştur. Vücut için oldukça önemli olan d vitamini öteki vitaminlerin bağırsaklarda emilimi sağlaması ile oldukça gerekli olan bir vitamin türüdür. 

Bu kadar vücudun ihtiyacı olan çoğu vitamini bünyesinde barındırması ile tam bir gıda takviyesidir. Faydasını görmek için uzun süreli kullanmanız gerekir. Tavsiye edilen kullanım şekli sabahları tok karnına almanız. Sadece yetişkinlerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Çocukların ve bebeklerin bünyelerine uygun değildir. Kilo aldırmayan aynı zamanda vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlayan Supradyni gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Supradyn faydaları ve vücut faaliyetlerinin daha sağlıklı çalışması ile kullanılması gereken bir takviyedir. Supradyn kullananlar edindikleri tecrübeler ile size daha doğru bir yol gösterecektir.

En Çok Tercih Edilen Supradyn Çeşitleri

Özellikle kış zamanlarında daha sık hasta olma durumu göz önüne alındığında bağışıklığı güçlendirmek için alınan Supradyn multivitamin ile bunların önüne geçebilirsiniz. Supradyn kullanımı oldukça kolay olmasının yanında her gün kahvaltılardan sonra kullanılması gereken bir üründür. Supradyn farklı formlarıyla kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Ağızdan alınan formunun yanında Supradyn suda eriyen formu ile de tercih edilen bir takviyedir. Supradyn multivitamin olarak da bilinir ve tablet halinde üretildiği gibi hap, şurup ve kapsül şeklinde üretilip seçimi kullanıcıların tercihine bırakılmıştır. Supradyn çeşitleri arasından ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir alternatifi seçebilirsiniz. Bu çeşitler arasında belki de en çok tercih edilen Supradyn Koenzim Q10 ve Supradyn energy focus minerallerle güçlendirilmiş olan multivitaminleridir. Koenzim Q10’den bahsetmek gerekirse vücutta depolanan bir bileşen olduğunu bilmelisiniz. Yaşın ilerlemesiyle azalmaya başlayan ve takviye gıda ile alınması gereken bu bileşen, hücre içindeki enerji akışıyla ilgilenir. İleri yaşlarda ki insanların fiziksel ve ruhsal olarak yorgun hissetmelerinin nedenlerinden biri koenzimin azalmaya başlamasıdır. 

Bazı yiyeceklerden alınabildiği gibi Supradyn Koenzim Q10 60 tablet halinde de üretilmiş çeşidini edinip kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle ileri yaşlardaki insanların ihtiyacını karşılayan koenzim Q10 faydaları ile de kullanılması gereken bir takviyedir. Faydalarından biri belki de sık karşılaşılan problemlerden biri olan sperm azlığına doğrudan etki eden bir takviyedir. İleri yaşlarda çocuk sahibi olmak isteyenler sperm kalitesini artıran bu ürünü takviye olarak kullanabilirsiniz. Ciltte oluşan deformasyona da oldukça fayda sağlayan koenzim ileri yaşlarda oluşacak deformasyonu da en aza indirgemektedir. Diğer faydalarından biri de ağrıları özellikle migren ağrılarını azaltmasıdır. Yüksek performans gerektiren bir spor aktivitesi ile uğraşıyorsanız koenzim takviyesi size yorulmadan daha uzun süre egzersiz yapma imkanı sağlayacaktır. Diyabet hastalarının yüksek kan şekeri problemlerini de en aza indirgemektedir. İçerdiği antioksidan seviyesi ile bağışıklık sistemini güçlendirir ve bu da kansere karşı vücuda bir kalkan görevi görür. Güvenli kullanımıyla tercih edilen koenzim Q10 her şeyin fazlası zarardır felsefesine uyarak aşırı kullanımın yan etkilerine sebep olacağı bir üründür. Hamilelik döneminizde iseniz veya çocuklar için kullanmayı düşünüyorsanız doktora başvurarak kullanmakta fayda vardır. 

Yaşam Kalitesini Yükselten Ürünler

Yoğun bir çalışma hayatına sahip olup gün içinde erken tükenenler, özellikle öğrenciler ve odaklanma problemi yaşayanlarla beraber enerji kaybı da yaşayan kişilerin sık sık tercih ettiği bir ürün olan Supradyn energy focus tüm bu problemlerin çözümünü olarak üretilmiştir. Diğer bir Supradyn çeşitleri arasında her insanın mutlaka takviye olarak alması gereken hayvansal bir yağ olan Supradyn balık yağı bulunmaktadır. Balık yağı hakkında biraz bahsetmek gerekirse; sporcu hapı olarak da bilinen bu hapı sürekli sporla uğraşan ve vücut yapmaya çalışan kişiler talep etmektedir. Yapılan spor sonucu oluşacak kas tabakasına dolaylı yollardan fayda sağlayan balık hapı hayvansal yağdır ve insan vücudu tarafından üretilmediği için dışarıdan takviye olarak alınması önemlidir. Birçok yaş grubu tarafından kullanılan balık yağları bazı rahatsızlıklara da iyi gelir. Balık yağının içeriği Omega-3 yağ asitlerinden oluşur. Ne kadar çok balık tüketimiyle bir kısmı sağlansa da her mevsim balık yeme imkanı olmayanlar için balık yağları oldukça iyi bir alternatiftir. Normal şartlarda vücudun ihtiyacı olan Omega-3 vitaminin yeterli alınabilmesi için hafta da iki ya da üç kez farklı balık çeşitlerinin tüketilmesi gereklidir. 

Bu da günümüz şartlarında mümkün olmayan mümkün olsa da balık yemeyen insanlar için üretilmiş olan balık yağları dünya genelinde uzun yıllardır kullanılan bir vitamindir. Düzenli kullanımda Omega-3 vitamininin faydalarını göreceksiniz. Anne karnından başlayarak küçük çocuklar için özellikle kullanılması gereken Omega-3 yağları büyüme, gelişme, beyin gelişimi gibi birçok faktör üzerinden etkisi kanıtlanmış bir vitamin türüdür. Temel faydalarından biri beyin gelişimi ve göz sağlığına etkisidir. Kalp sağlığına iyi gelmesiyle beraber kolesterol ve trigliseridi düşürmeye yardımcı olmasıyla kullanılması gereken özel yağlardan biridir balık yağları. Cilt kanseri riskini düşürmesinin yanında bağışıklığı güçlendirerek iyileşmeyi hızlandırır. Sabahları düzenli alınan balık yağları gün içinde tok kalmanızı sağlayarak iştahınızı dengeler. Vücuttaki yağların yakılmasını kolaylaştırması ile özellikle spor yapan genç insanlar tarafından tercih edilmektedir. Diyabet hastalarının da güvenle kullanacağı balık yağları, kan şekeri ve insülin seviyesini dengeler. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.