x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Redoxon

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Redoxon, modern yaşamın yorucu etkilerini azaltmak ve daha enerjik olmayı hedefler. Beslenmeye ek olarak üretilen takviye gıdalar ile vücudun doğal savunma mekanizmalarına destek olur. İçerdiği çinko, C ve D vitamini ile bağışıklığın güçlü olmasına katkıda bulunur.

Redoxon, suda eriyebilen tablet 1 bardak (200 ml) su ile birlikte tüketilir. Günlük kullanıma uygundur. Tatlandırıcı içermesi diyabet hastalarının kullanmasına engel değildir.

3'lü Etki Bağışıklığınızın Normal Fonksiyonlarını Destekler

Redoxon 1934 yılından beri C vitamini takviyeleri üreterek 80 yılı aşkın bir süredir uzmanlaşma yolunda ilerlemektedir. Redoxon C vitaminine ek olarak D vitamini ve çinko içeren ürünler de geliştirmiş ve gıda takviyeleri hazırlamıştır. Ürettiği gıda takviyeleri ile bağışıklığa destek olmaya yardımcı olan Redoxon ürünleri, daha zinde olmanızı ve gün içinde enerjik hissetmenizi sağlar. Temelde 4 farklı bağışıklık türü bulunmaktadır ve bunlardan 3'ü doğal diğeri ise ek bağışıklıktır. Doğal bağışıklık olarak adlandırılan bağışıklık türü doğuştan gelir. Kimi insanların bağışıklık sistemlerinin güçlü kimilerininkinin de çok zayıf olmasının nedeni budur. Bir de kazanılmış bağışıklık vardır. Buna "edinsel" de denir. Kazanılmış bağışıklık geçmişteki deneyimleri temel alarak insan vücudunu korur. Pasif bağışıklık ise geçici bağışıklık türüdür. Bir annenin çocuğunu emzirmesi ona ödünç bir pasif bağışıklık vermesine örnektir. Tüm bunların dışında bir de ek olarak bahsedilebilen kazanılmış bağışıklık vardır. 

Hasta bir insana serum vermek ya da aşı olarak bağışıklık kazanmak buna örnektir. Hangi tür olursa olsun bağışıklık sisteminin genel amacı vücudu korumaktır. Aynı zamanda vücuda gelebilecek hasarı ve tahribi olabildiğince aza indirgemek için güçlü bir bağışıklık sistemi gereklidir. Bağışıklık sistemini desteklemek için de yeterli ve düzenli uyku, dengeli beslenme, bol su tüketimi, düzenli egzersiz, sağlıklı bir kiloda olmak oldukça önem taşımaktadır. Ancak ne yazık ki modern yaşam insanı aktif olmaya ve aynı anda pek çok işi birlikte yapmaya zorladığından kişinin tüm bunları yapabilmek için yeterli vakti ve enerjisi olamamaktadır. Bu noktada Redoxon vitamin bağışıklık sisteminizin fonksiyonlarının desteklenmesinde ve günlük enerjinizin artmasında önemli bir rol oynamaktadır. Çünkü bağışıklık sisteminiz siz farkında olmasanız dahi 24 saat boyunca düzenli bir şekilde çalışır. Bağışıklık sisteminizin vücudunuzun savunma mekanizmalarını sağlıklı bir şekilde destekleyebilmesi için bağışıklığına gereken önemi ve özeni göstermelisiniz. Çinko, C ve D vitamini almak bağışıklık sisteminizin normal bir şekilde çalışmasına destek olur ve güçlenmesini sağlar.

3'lü Etkinin Vücut İçin Önemi

C vitamini vücudu enfeksiyonlara karşı korur. Ayrıca lenfositler ve fagositler olarak adlandırılan beyaz kan hücrelerinin oluşumunda büyük rol oynar. Vücutta meydana gelen yaralanmaların hızlıca iyileşmesine de olanak tanır. Vücutta iltihaplanmaya ve pek çok soruna yol açabilecek kandaki histamin oranını dengeler. Kolesterolü düşürür ve katarakt riskini aza indirger. Ayrıca kolajen oluşumunu da destekler. C vitamini suda çözünebilen bir vitamin olduğu için yağ olarak depolanmaz. Vücudun ihtiyacından fazla oranda olan C vitamini idrar yoluyla kolay bir şekilde atılır. Portakal, limon, mandalina ve greyfurt gibi besinlerde bol olarak bulunan C vitamini düzenli olarak tüketmek oldukça önem taşır. Redoxon vitamin C bir bardak (200 ml) su içine 1 tablet eklenerek tüketilmeye uygundur. Suyun miktarı ürünün tadını etkilemektedir. Bu sebeple istediğiniz miktarda sıvı ile tüketebilirsiniz. D vitamini kas ve kemiklerin sağlığı konusunda oldukça önemli bir role sahiptir. Bu nedenle D vitamini tüketimi kas ve kemik ağrılarının tedavisinde oldukça etkilidir. Ayrıca kalsiyum ve fosforun bağırsaklardaki emilimine de yardımcı olur. 

Yetişkinlerde D vitamini eksikliği kasların güçsüzleşmesine, kemik erimesi ve kemik yapısında bozulmalara yol açabilir. Çocuklarda D vitaminin yeterli oranda alınamaması ise raşitizme neden olabilir. D vitamini ihtiyacını karşılamak için en değerli kaynaklardan biri güneş ışınlarıdır. Bu yüzden her gün düzenli olarak güneş ışığı almak oldukça önemlidir. Somon, sardalya ve uskumru gibi yağ oranı zengin olan balıklarda ve yumurta sarısında da D vitamini bulunmaktadır. Kaju ve fındık gibi kuruyemişlerde D vitamini takviyesi olarak tüketilebilir. Fakat vücudun D vitaminini karşılamak tüm bunları bolca alması gerektiği unutulmamalıdır. D vitamini açısından zengin balıkları, yumurtayı ve diğer besinleri bol bol tüketmek fazla kalori alımına neden olacak ve bu da kilo artışına yol açacaktır. Redoxon D vitamini düzenli olarak kullanıldığı takdirde vücudun gerek duyduğu D vitamini ihtiyacı karşılanacak ayrıca fazladan kalori tüketilmesi de engellenecek. Redoxon ürünlerinin içeriğinde yer alan diğer bir bileşen ise çinko. Çinko gebelik, çocukluk ve ergenlik döneminde gelişimi destekleyen en önemli minerallerin başında gelir. DNA sentezi ve protein üretimi konusunda son derece önem taşır. Özellikle bahsedilen bu dönemlerde çinko alımının yeterli olmaması veya eksik kalması boy kısalığına, tat ve koku alma duyularının işlevlerini tam olarak yerine getirememesine yol açabilir. Sağlıklı bir bağışıklık sistemi için de oldukça gerekli olan çinko elementi eksik olması dahilinde kişiyi hastalıklara yatkın bir hale getirebilir. Çünkü, çinko insan vücudundaki pek çok fonksiyonun düzgün bir şekilde çalışmasında etkin rol oynar. En az 100 enzimin aktivitesini denetler ve düzenler. 

Çinko göz sağlığı için de önemlidir. Cinsel organların gelişiminde ve üreme sağlığı üzerinde önemli role sahiptir. Prostat kanseri riskini azaltmaya da yardımcı olur. Çinkonun yetersizliği saç ve tırnakların güçsüzleşmesine yol açabilir. Konsantrasyon bozukluğu ve deride lezyonlar gözlenmesi de olasıdır. Özellikle yağlı tohumlarda ve kuru baklagillerde bol miktarda bulunan çinko yeterli ve düzenli olarak alınmalıdır. Redoxon çinko ile takviye desteği yapılması bağışıklığın güçlendirilmesi ve vücut fonksiyonlarının sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi açısından önem taşır. Redoxon 3'lü Etki ise yetişkinlerin bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan vitamin ve mineralleri bir arada barındırır. Redoxon 3'lü etki içeriği çinko, C ve D vitamininden oluşmaktadır. Normal beslenme düzenine ek olarak günlük rutinin bir parçası halinde kullanılan Redoxon 3'lü Etki 11 yaş ve üzerindeki yetişkinlerin kullanımına uygundur. Bağışıklık sistemini desteklemesi, yaşam kalitesini arttırması ve kişinin kendini zinde hissetmesi Redoxon 3'lü Etki faydaları olarak söylenebilir. Redoxon multivitamin takviyeleri içerdiği besin elementleri, vitamin ve mineraller ile aktif yaşamı daha sağlıklı bir şekilde sürdürmeye olanak tanımaktadır. Yoğun çalışma temposuna sahip insanlar, öğrenciler, sporcular ve aldığı besinlere ek olarak vücudunun vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamak isteyen insanlar için Redoxon ürünleri önerilmektedir. 

Redoxon faydaları ve insan vücuduna olan etkileri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ürünleri kullananların yorumlarına göz atabilirsiniz. Redoxon dünyanın pek çok yerinde insanlar tarafından güvenle tüketilmektedir. Bağışıklık sistemi fonksiyonlarının daha iyi çalışmasına destek olan Redoxon ürünleri insanların mutlu olması ve huzurlu yaşaması açısından da oldukça önem taşıyor. Çünkü hayattan keyif almamızda bağışıklık sisteminin rolü oldukça büyüktür. Güçlü bir bağışıklık sistemi olmayan bireylerin virüslerden, bakterilerden etkilenmesi ve hastalıklara yakalanma riski daha fazladır. Hasta olduklarında ise iyileşme süreleri bağışıklığı güçlü olan bir insanınkine oranla çok daha uzun sürebilmektedir. Hastalık riskini azaltmak ve hastalığın süresini minimuma indirgemek için güçlü bir bağışıklık şarttır. Yeterli ve dengeli bir beslenmenin yanında Redoxon gıda takviyeleri almak hayattan aldığınız keyfi maksimuma çıkarmaya olanak tanır. Günlük koşuşturma ve modern yaşamın getirdiği aktif alma hali kişinin daha çabuk yorulmasına neden olmaktadır. Yapılması gereken işlerin yoluna konması için kişi, enerjiye ihtiyaç duymaktadır. Yüksek bir enerjiye sahip olmak ise her zaman mümkün olmamaktadır. Redoxon ürünlerini düzenli olarak tüketmeniz bitkin olmanızı engelleyecek ve ihtiyaç duyduğunuz enerjinin artmasına imkan tanıyacaktır. 

Redoxon Takviyelerinin Faydaları

Redoxon ürünleri Redoxon 3'lü Etki 15 Efervesan Tablet, Redoxon 3'lü Etki 30 Efervesan Tablet ve Redoxon Kids olmak üzere toplamda 3 farklı çeşide sahiptir. Yetişkinler için üretilen Redoxon Efersevan temelinde çinko, C ve D vitamini barındırmaktadır. Suda kolayca eriyebilen bir yapıdadır. Bir bardak su içine bir tablet atılarak tüketilmesi önerilir. 1 Efervesan tablet içerisinde 1000 mg C vitamini, 400 IU (10 mcg) D vitamini ve 10 mg çinko bulunmaktadır. Redoxon kullanımı ürün üzerindeki talimatlara uygun şekilde tüketilmelidir. Bu şekilde tüketildiği taktirde güvenlidir ve günlük kullanıma uygundur. Redoxon C Vitamini Çinko Efervesan 20 tablet de aynı şekilde günlük kullanıma uygundur ve tabletler suda eriyebilen bir yapıya sahiptir. Redoxon Efervesan ürünleri tatlandırıcı içermektedir. Ancak diyabet hastaları da tatlandırıcı alabildikleri için Redoxon ürünleri bu hastalar için de uygundur. Redoxon Efervesan ürünleri 7 yaş ve üzerindeki yetişkinlerin kullanması için geliştirilmiş ürünlerdir. Redoxon Kids ise 4-10 yaş arası çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda 11 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına da uygundur. Çocukların bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarını desteklemeye yardımcı olan Redoxon Kids günlük kullanıma uygundur. 

Redoxon Kids çocuklara özel olarak üretildiği için farklı aromalara sahip lezzetlerde tasarlanmıştır. Böylece çocukların kolaylıkla tüketebilmesine olanak tanımaktadır. Ürün çiğnenebilir özelliğe sahip gummy formundadır. Papaya, çilek ve portakal aromalarıyla çeşitlendirilmiştir. 1 Redoxon çiğneme tableti 30 mg C vitamini, 200 IU (5mcg) D vitamini ve 2.5 mg çinko içermektedir. 4-10 yaş arasındaki çocuklar günde en fazla 2 çiğneme tableti tüketebilir. 11 yaş ve üzerindeki çocuklar ise günde en fazla 3 tane Redoxon çiğneme tableti alabilir. Çiğnenebilir tabletler günlük alınması gereken doza özel olarak üretilmiştir. Bu yüzden tüketilmesi gereken miktarın üzerinde alınması önerilmez. Ebeveynlerin çocuklarına gönül rahatlığı ile verdiği Redoxon Kids ürünü hakkında detaylı bir bilgi almak isterseniz Redoxon Kids kullananların yorumlarını inceleyebilirsiniz. geçebilirsiniz. Redoxon ürünleri klinik olarak onaylanmıştır. Fakat hamile ve emzirme döneminde olan kadınların özellikle bu dönemlerde ihtiyaçları büyük oranda değişmektedir. Bu nedenle gebe ve emziren anneler için özel olarak tasarlanmış multivitamin ve mineral bileşenleri bulunmaktadır. 

Redoxon Efervesan Tablet C vitamini, D vitamini ve çinko takviye edici gıdalarının gebelik ve emzirme dönemlerindeki annelere yönelik bir klinik çalışması ise bulunmamaktadır. Bu yüzden hamilelik sürecinde olan veya emzirme dönemindeki kadınların Redoxon kullanmadan önce doktorlarına danışarak bilgi almaları önerilir. Redoxon 3'lü Etki ürünleri ise 11 yaşın altındaki çocukların kullanımı için uygun değildir. Çünkü Redoxon 3'lü Etki yetişkinlerin ihtiyaçları ve vücutlarının gereksinimleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Yetişkin bir insan vücudunun duyduğu gereksinimler ile gelişme çağında olan küçük bir çocuğun gereksinimleri birbirinden oldukça farklıdır. Doğru etkiyi alabilmek için doğru ürünün tercih edilmesi ve yeterli miktarda tüketilmesi büyük önem taşımaktadır. Redoxon ürünlerinin vegan ve vejeteryan beslenme ile tam olarak uyumlu olduğunu söylemek mümkün olmamaktadır. Çünkü ürünlerin bazılarının sentetik kısmında wool grease denilen yün yağı kaynaklı maddeler kullanılmaktadır. Fakat bu durum Redoxon ürünlerinin tümü için geçerli değildir. 

Bu yüzden vagan veya vejetaryen beslenen kişilerin kullanmadan önce ürün içeriğini dikkatli bir şekilde incelemeleri tavsiye edilmektedir. Ayrıca sağlıklı bir şekilde yaşamayı ve güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmayı önemseyen biriyseniz tek başına Redoxon kullanımı sağlığınız üzerinde çok büyük ve köklü değişimlere yol açmak için yeterli olmayacaktır. Redoxon ürünlerinden maksimum verimi almak istiyorsanız sabırlı olmanız ve ürünü aksatmadan, düzenli bir şekilde tüketmeniz oldukça önem taşımaktadır. Bunun yanında egzersiz yapmayı yaşamınızın bir parçası haline getirmeniz de etkili bir yöntem olacaktır. Basit ama düzenli şekilde yapılan egzersizlerin etkileri vücudunuz için oldukça önemlidir. Stresten uzak durmanız ve pozitif düşünmeyi benimsemeniz daha sağlıklı bir yaşam için oldukça yapıcı maddeler arasında sayılabilir. Yeterli ve dengeli beslenmek de bağışıklık sisteminizin güçlü olmasında büyük rol oynamaktadır. Çünkü tükettiğimiz her besinin vücudumuz üzerindeki etkisi birbirinden farklıdır. Farklı vitaminler ve mineraller içeren zengin ve sağlıklı besinler tüketmek vücut fonksiyonlarınızın çalışmasına destek olur. Aynı zamanda cildinizin nem dengesine yardımcı olur. Bol su tüketmek de vücudun geneli için önem taşıyan eylemlerin başında gelmektedir. Ayrıca alkol ve sigara tüketiminden olabildiğince uzak durmak vücudunuz için yapacağınız en faydalı şeylerdendir. Aldığımız besin ve maddelerin yanı sıra hijyene önem göstermek de bağışıklık sistemini desteklemek adına önem taşımaktadır. Çünkü virüslerin çoğu yüzeylere 24 saat boyunca tutunabilir. Bu hastalıkların size bulaşması için gayet uzun bir süredir. Bu yüzden yaşadığınız ve sık vakit geçirdiğiniz alanları düzenli şekilde temizlemek, sıklıkla duş almak, temiz iç çamaşırları ve kıyafetler kullanmak sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Kimi zaman da kendinizi bitkin ve halsiz hissedebilirsiniz. Böyle zamanlarda sıvı tüketimini arttırmak, bağışıklık sisteminizin rahat bir şekilde çalışmasına fırsat tanımak için dinlenmek ve ortamdaki nem miktarını yükseltmek etkili olabilmektedir.

Bağışıklık sisteminizin güçlü olması hayattan keyif almanızı sağlar ve yaşam kalitenizi arttıran etkenlerin başında gelir. Tüm bunları yapmaya imkan bulamıyorsanız bağışıklık sisteminizin güçlü olması ihtimali oldukça düşüktür. Redoxon gıda takviyelerini düzenli olarak tüketmek size özel tasarlanan yapısı sayesinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu gereksinimlerin karşılanmasına yardımcı olur. Redoxon ürünlerinden maksimum faydayı almak için belirtilen süre zarfında ve düzenli olarak kullanmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer bir hastalığınız veya düzenli olarak kullandığınız ilaçlar varsa Redoxon kullanmadan önce doktorunuza danışmanızda fayda olabilir. Redoxon ürünlerinin katkı maddesi içermemesi ve klinik testlerle onaylanmış olması insanlar için tehlikeli bir durum oluşturmamaktadır ve güvenle kullanılabilir. Ancak bazı ilaçlar gıda takviyeleri ile birlikte alınmaya uygun olmamaktadır. Aynı şekilde kimi hastalıklar gıda takviyesi alınmasına uygun olmamaktadır. Bu gibi durumlarda Redoxon kullanılmadan önce doktora başvurulması meydana gelebilecek riskleri önlemek ve oluşabilecek tehlikeleri ortadan kaldırmak açısından önemlidir. Hastalığınızın ve ilaçlarınızın Redoxon kullanımınızda herhangi bir sorun teşkil etmeyeceği saptandığı takdirde ürünlerin üzerinde belirtilen kullanım miktarına uygun olarak düzenli şekilde Redoxon tüketmeniz sizin için bir sorun oluşturmaz. Eğer ilacınız ya da hastalığınız gıda takviyesi almak için uygun değilse Redoxon kullanımını kesinlikle bırakmanız önerilir. Çünkü kullandığınız süre boyunca bir zarar vermemiş olması sonrasında vermeyeceği anlamına gelmemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.