Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: 6MUPFTTY Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Philips Avent

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 56 ürün bulunmaktadır.

Anne ve bebeklerin her anına yardımcı olmaya özen gösteren Aven ailesi, marka bünyesi altında ürünlerini çeşitlendirmeye yönelik doğru adımlarla hızla yürümektedir. Her alanda kanıtlanmış ürün kalitesi ve bebek dostu temiz içerikleri ile ilk tercih edilecek ürünler arasında yer almaktadır. En zorlu dönemlerde annelerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik tasarımları ve kullanım elverişliliği ile beğenileri kazanmaktadır. Her anda ihtiyaç duyabileceğiniz konforu sizlere sunmaktadır. İlgili ürünlere sayfamızı inceleyerek ulaşabilir ve kolay yoldan sipariş verebilirsiniz. Her anınıza eşlik edecek Philips Avent ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. 

Philips Avent ürünlerinde, bebek bakımına dair ihtiyaç duyulabilecek; emzik, biberon, suluk, atıştırma bardağı, mama çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bunları kullanım talimatlarına uygun olarak kılavuzundaki bilgiler eşliğinde uzun ve sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Bir Numaralı Bebek Ürünleriyle Philips Avent 

Philips Avent biberon anne göğüsü hissini bebeklere en yakın bir şekilde hissettirebilmek için tasarlanmıştır. Philips Avent biberon başlığı bebeklerin emme yapısını doğal kavramaya yönlendirmektedir. Philips Avent biberon ucu ultra yumuşak dokulu maddelerden üretilmiştir. Bebekleri sorunsuz bir şekilde beslemenizde yardımcı olur. Biberon çeşitleri esnek spiral tasarımlara sahip olması bakımında sizin ve bebeğiniz tutuma konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Doğal ve esneyen yapısı bebeğin emme sırasında sıvının direkt olarak aktarılmasını sağlamaktadır. Bebeğiniz büyüdükçe onun ihtiyacına yönelik biberon ve biberon ucu değişiklik göstermektedir. Bebeğiniz büyüdükçe biberonu tutma dokunma ve kendi kendine beslenmesi için tutup kavrayarak yemesi ona özgüven kazandırır ve becerilerini geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Biberon emzikler bebeğin gelişimini doğru bir şekilde tamamlanmasında yardımcı olmaktadır. Ayrıca en önemli özelliklerinden biri süt akışının doğru bir şekilde aktarılmasını sağlamaktadır. 

Isırmaya dayanıklı yapısı sayesinde çokça tercih edilmektedir. Birçok farklı ürün çeşitliliği arasından sütün akış hızını hızlı yada yavaş olarak yönlendirebilen biberonları sipariş edebilirsiniz. Küçük bebekler için ultra yumuşak ve dayanıklı aynı zamanda esnek biberon emzikleri tasarlanırken; büyük bebekler için ısırmaya dayanıklı ve yumuşak biberon emzikleri bulunmaktadır. Değişik figürlü ve birçok renk arasından bebeğinizin sevdiği ve ilgisini çeken görsellikteki biberonlardan edinebilirsiniz. Philips Avent biberon seti ile yenidoğan ve büyük bebekler için ihtiyacınız olan ürünleri bir arada daha ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz. Set içerisinde biberon, biberon emziği, emzik fırçası ve emzik bulunabilir. Annelere ve çok kıymetli bebeklere verilebilecek güzel bir hediye alternatifi olabilir. 

Philips Avent suluk çeşitleri ise diş ve diş eti yapısının sağlıklı gelişimine destek olmaktadır. Dökülmelere karşı sızdırmaz tasarımı ile birçok annenin gönlünü fetheder. Bebeğinizin yeni şeyler öğrenme yolculuğunda daha rahat hissederek hareketlerinin kısıtlanmaması alanında yardımcı olmaktadır. Philips Avent pipetli suluk ile bardaklar yumuşak ve kolay bir şekilde bebekler tarafından rahatça tutulabilmektedir. Bebeklerin becerilerini geliştirmek bu dönemde başlamaktadır. Bir şeyleri başarmanın keyfine doyasıya varmaları için pipetli suluklar tasarlanmıştır. Bebeğiniz size ihtiyaç duymadan bağımsız olarak, üstün kavrayış tasarımı ile rahatça suluğu tutabilir. Philips Philips Avent damlatmaz bebek ve çocuk bardakları eğitici bir süreci kapsamaktadır. Philips Avent suluklarında birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Pipetli, uçlu ve alıştırma bardak suluklardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Yeni beceriler kazanmaya yardımcı olmaktadır. Philips Avent ailesinin tüm ürünleri damlatma yapmaz ve akıtmaz. Ayrıca pipet boyutu ürün tabanının sonuna gelecek şekilde yerleştirilmiştir. İçerideki sıvının kesilmeden ve dibinde bırakılmadan bebeklerin içimini sağlamaktadır. Ürünlerin tümü BPA içermeyen yapı ile üretilmiştir. 

Philips Avent mama kaşığı da bebeklerinize yemek yedirmeyi keyifli hale getiren ürünlerdendir. Çeşitli hayvan figürlerine ve canlı renklerle bezenmiş mama kaşıkları bebeklerin ilgisini çekerken bir yandan yeme deneyiminin kalitesini artırmaya yardımcı olmaktadır. 6+ aylık bebeklerin kullanımında tavsiye edilmektedir. Her ay gelişen bebeklerin ek gıdaya geçişleri döneminde mama kaşıklarına dyulan ihtiyaç Philips Avent ile giderilebilir. Yumuşak uçlu mama kaşıkları bebeğinizin diş ve diş etlerine uyum sağlar. Ucunun BPA içermeyen yapısı ve zararsız maddeleri barındırmaması bebeklerinize rahat kullanabilme imkanı sunar. Kaymaz silikonlu tutma yerleri kullanım kolaylığı sağlar. 

Sağlıklı Materyallerle Güvenli Ürünler

Philips Avent süt pompası BPA içermez yapısıyla öne çıkar. Daha hızlı süt akışı için geliştirilmiş teknolojiye sahiptir. Anne göğüsüne uyumlu ve konfor sağlayan tasarımla üretilmiştir. Philips Avent ürünleri daha kısa, pratik ve daha fazla süt sağımını gerçekleştirmenizde yardımcı olmaktadır. Stimülasyon ve sağma modlarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Doğru miktarda gögüs ucu ve emiş gücü uygulayarak maksimum süt akışının gelmesini sağlar. Tek boyutta yumuşak ve hareket ettirilebilir başlığa sahiptir. Sizlere zorlamadan süt sağmanın gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Herkese uygun tek boyuta sahip olması pratik ve kullanışlıdır. Silikonlu gögüs ucu esneyerek gögüs ucunuzunuzun yapısının şeklini alır. Sizin süt pompasına değil onun size uyum sağlaması beklenir. Süt sağarken dik bir şekilde oturmanıza imkan tanıyan ve sizin rahatlığınızı düşünerek tasarlanmıştır. Sessiz motoru ve gürültüsüz kullanımı ile annelerin ilk tercihleri arasındadır. Çok parçalı ürünler yerine daha minimal ve işlevsel bir biçimde tasarlanmıştır. 

Philips Avent süt saklama kabı ile besin değerlerini kaybetmeyen sütleri muhafaza edebilirsiniz. Anne sütünü ilk günkü tazeliği ile güvenle saklayıp korumanız için üretilmiştir. Sütünüzü etkili bir şekilde sağdıktan sonra Philips Avent saklama kaplarına koyun ve dilediğiniz zaman kullanın. Bebeğinizin beslenmesinde sizler eşlik eder. İlk ve her kullanımdan önce daha hijyenik olması için sterilize edilmesi uygun görülmüştür. Philips Avent saklama kabını Philips Avent pompa yada emzikler ile birlikte uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Tek bir sistem ile birçok farklı seçenekleri deneyimlemenin olanaklarını yaşayabilirsiniz. Sıkıca kapanan saklama kapağı ile çantalarda sızdırma yapmadan güvenle taşınabilmektedir. Üzerinde tarih yazmanız için ayrılmış bölmeler bulunmaktadır. Tarihleri yazarak sütlerin karışmamasını ve tazeliğine göre sıralama yapmanıza imkan tanır. Kolay bir şekilde stoklanabilir olması bir diğer güzel özelliğidir. Yer kaplamaması ve üst üste istiflenebilir olması alan kısıtlamasını önleyerek geniş bir alan imkanı sunmaktadır. Düzenli bir buzdolabı için bu ürünlere fırsat tanıyabilirsiniz. Buzdolabı ve derin dondurucuda uzun süreli saklanabilmektedir. Maksimum saklama esnekliği sağlar. Kullanımı ve temizliği son derece kolaydır. Isıtıcıda, mikrodalga fırında, bulaşık makinesinde ve sterilizatörde güvenle kullanılabilmektedir. Aynı zamanda süt sağma poşetleri BPA içermeyen yapısı ile bilinir. Poşetler değerli anne sütünün güvenli bir şekilde saklanmasına olanak sağlar. Önceden steril edilmiş yapıya sahiptir. Ağız kısmındaki çift fermuarlı yapısı sızdırmaz ve güvenli taşınmayı sağlar. Mühürlenmiş poşet başlığı daha önceden kullanılmadığını ve içerisinin hijyenik olduğunu göstermektedir. Destekli dikişler ve katmanlı yapısıyla derin dondurucu ile uyumludur. Destekli yan dikişler ve çift katmanlı koruyucu yapısıyla derin dondurucu ve buzdolabında güvenle korunmasını sağlamaktadır. Değerli anne sütünün ziyan olmadan güvenli bir şekilde korunmasını destekler. Kolay doldurma ve boşaltma için geniş ağız kısmına sahiptir. Bu nedenle anne sütünü güvenli bir şekilde içerisine doldurabilirsiniz. Kenarlara dökülmeyi engelleyerek sütün poşet içerisine aktarılmasını sağlamaktadır. Normal poşetlerden farklı olarak dik duran kalın malzemelerden üretilmiştir. Buzdolabı ve derin dondurucularda üst üste saklanarak sizlere alan kazandırmaktadır. Poşetler yatay bir şekilde patlamadan saklanabilmektedir. 

Philips Avent Emzik Çeşitleri

Philips Avent yenidoğan emzik hafiftir ve yenidoğanlara yönelik nefes alan tasarımı ile bilinmektedir. Yenidoğan emzikler bebeklerin nefes alış-verişini kolaylaştırabilmek adına büyük delikli tasarımlar ile üretimi gerçekleştirilmektedir. Ortodontik ve BPA içermeyen hassas bir yapısı vardır. 0-6 aylık bebekler için yenidoğan emziklerinin kullanılması tavsiye edilmektedir. Sürekli olarak bebeğin emzik kullanması cildin nefes almasını önler. Philips Avent ürünleri bebeğin cildinin daha kuru kalmasına yardımcı olmaktadır. Yuvarlak köşeli tasarımı bebeğin daha rahat kalmasını sağlar. Bebeklerin neredeyse tamamı Philips Avent emzikleri kabul etmektedir. Emziğin dokusu ve silikonlu yüzeyi bebeğin rahatlayarak sakinleşmesine yardımcı olur. Bebeğin ağız gelişimi sırasında diş, damak ve diş etlerinin değişimi ile uyumludur. 

Philips Avent damaklı emzik çeşitlerinin yanı sıra damaksız modeller de üretmektedir. Anneler dünyaya gelen bebeklerinin son derece konforlu bir şekilde büyümesini ister. Her ihtiyacını karşılamak isterler. Tam bu zamanda Philips Avent emzik isteklerinizi karşılamaya yardımcı olmaktadır. Bebeği her aşamada doğal yollarla rahatlamaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Tüm emzik çeşitleri ortodontik özelliklidir. Her bebek için konfor algısı değişkenlik göstermektedir. Philips Avent bebek ürünleri dünyasında birbirinden farklı yüzlerce model emzik bulunmaktadır. Yenidoğan ve yaş almış bebeklere kadar sonsuz tasarımlara sahip bebeklere kadar çok çeşitlilik göstermektedir. Tüm bu ürünlere ve detaylı bilgilere sayfamızı inceleyerek ulaşabilir kolay yoldan zahmetsiz bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Philips Avent gece emziği de markanın dikkat çeken ürünlerindendir. Uykuya dalış daha rahat bir şekilde gerçekleşmeye yardımcı olmaktadır. Tüm avent emzikler silikondan üretilmiştir. Tat ve koku içermeyen yapıya sahiptir. Her bebeğin emzik tutuşu farklı olmaktadır fakat Philips Avent emzikleri yaklaşık her bebek tarafından kabul görmektedir. Gece emzik türleri bebeğin diş ve diş etlerine zarar vermeyecek yapıdadır. Kolay temizlenir yapıdadır ve kaynatılabilir. Emzik kısmı dayanıklı ve sağlamdır. Zamanla şeklinde ve yapısında değişim olmaz. Emzik kulpunun fosforlu yapıda olması geceleri parlamayı sağlar. Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve kaynatılabilir. Emziği hijyenik tutması açısından kolay kapanır kapaklara sahiptir.

İhtiyaca Uygun Birbirinden Farklı Ürünler

Philips Avent biberon fiyatları bu denli kaliteli olması ve erişilebilirliği ile bilinmektedir. Tanınmış bir marka olması ve üretiminde kullanılan ürün malzemeleri fiyat miktarını belirlemede rol oynamaktadır. Ebeveynler bebekleri için içeriklerin en temiz ve hijyenik olanını tercih etmek isterler her bütçeye uygun fiyat garantisi ile yüzlerce model arasından kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Büyük ve elektrikli ürünlerin fiyatlarının daha yüksek olması normaldir. Üretiminde kullanılan teknolojilerin artması fiyat ile paralel bir şekilde artmaktadır. En az sizler kadar bebeklerinizin sağlığını düşünerek üretimi gerçekleştiren Philips Avent neredeyse her kesimden tüketicilerin ürünleri satın almada kolaylık sağlamaktadır. Philips Avent gaz yapmayan biberon kolik, reflü ve bebeklerin gazını azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bebeğinizi besleme sırasında tamamen sütle dolu kalarak daha az hava yutmasına yardımcı olmaktadır. 

Hassas ve narin bebeklerin gazını önlemek için geliştirilmiş teknoloji ile üretimi sağlanmıştır. Bebeğin sütü emerken hava miktarını en aza indirger. Bebeğin midesinde oluşacak beslenme sorunlarının önüne geçmeye yardımcı olmaktadır. Dik konumda kullanılır. Sütün içeride havanın dışarıda kalmasına yardımcı olur. Biberon emziği yatay olarak tutulurken bile süte dolu kalan bir yapısı vardır. Böylece bebeğiniz zahmetsiz bir şekilde süt içimini gerçekleştirir. Reflü ve gazın azaltılması aynı zamanda sindirimin daha kolay bir şekilde gerçekleşmesinde yardımcıdır. Benzersiz valf sistemi ile oluşturulan yapısı emziğe hava girmesini önler. Tek parçalık tasarımı kolay taşınabilmeyi ve hızlı temizlenmeyi beraberinde getirmektedir. Bulaşık makinesi ve mikrodalga fırında kullanılabilir. Takması ve temizlemesi kolaydır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.