x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Orzax

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 90 ürün bulunmaktadır.

Orzax Ocean ya da resmi adıyla Orzax Ocean İlaç 2004 yılında kurulan, tüketicilere sağlıklı ve doğal içerikli takviye edici gıdaları sunmayı hedefleyen bir şirkettir. Yatırımcıların desteği ile birlikte eczacı ve hekimler ile yapılan ortak çalışmalar sonucu kurulan ve 2005 yılında üretime başlayan marka bugün pek çok farklı ülkeye de ihracat yapmaktadır. Kurulduğu ilk yıldan beri distribütörlük yapmak yerine kendi markasına ait birçok ürünü, kendi bünyesinde yaratıp ihraç ederek ülkeye değer katmayı başarmaktadır. Orzax Ocean; yılların tecrübesi ve eczacı, hekim ve yatırımcıların sahip oldukları bilgi birikimi ile en kaliteli ürünlerin ortaya çıkmasını ve insan sağlığını destekleyici gıdaların üretilmesini hedeflemektedir. İlk üretimin yapıldığı günden bugüne kadar ürün çeşitliliğini geliştirerek insan sağlığına katkı sağlamayı hedefleyen Orzax Ocean, 150’ye yakın farklı takviye gıdayı doğal ve bitkisel özleri kullanarak üretmektedir. Markanın hedefi ve sloganı ‘‘sağlığa hediye’’ olarak belirlenmiştir ve en son teknolojik gelişmeler kullanılarak güvenle tüketmeleri için müşterilerine özenle sunulmaktadır. 

Orzax Ocean, yenilikçi bakış açısını kendi markasına özgün ürünleri üretmek için kullanmaktadır. Markanın benimsediği kurumsal değerler adalet, tutku, insan odaklılık, yenilikçilik, dürüstlük ve doğruluk, sürdürülebilirlik, itibar, entelektüel merak, güven, cesaret ve gönülden çalışmak olarak belirlenmiştir. Orzax Ocean ürünleri markanın benimsediği değerler ve prensipler ile helal olarak üretilmektedir. ISO 22000, ISO 9001, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile İyi Üretim Uygulamaları kuralları uygulanarak üretilen ürünlerin tamamı Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Avrupa standartlarına uygun olan tüm ürünler ise aynı zamanda Amerika standartlarının tamamına da uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca Gıda Güvenliği Politikaları markanın aldığı sertifikalar, belgeler ve yurtdışı sektör liderlerinin onayladığı ödüller ile tescillenmektedir. Tüketiciye yüksek kalite standartlarında ürün alternatifleri sunmak markanın en çok önem verdiği değerlerden biridir. İnsan sağlığını tehlikeye sokmayacak ürünleri geliştirmek için yasal yükümlülükleri en büyük önceliklerden biri haline getirmektedir. Eczacı, hekim ve üretim aşamasındaki bütün personel ile diğer tüm çalışanların nitelikli olması da en dikkat edilen hususlardan biridir. Nitelikli tüm personelin en verimli şekilde çalışabilmesi için tesislerin tamamında oldukça modern ve teknolojik bir ortam yaratılmaktadır.

Orzax Ocean Çeşitleri

Orzax Ocean birçok farklı kategoride birçok farklı ürünü büyük bir hassasiyetle üretmektedir. Gıda takviyeleri müşterinin tüketim tercihine hitap edecek farklı formlarda satışa sunulmaktadır. Omega 3, vitamin ve mineraller, bitkisel ekstreler, özel takviye gıdalar, probiyotikler, kolajenler, çiğnenebilir jel formda üretilen diğer takviye edici gıdalar ve güneş koruyucuları Orzax Ocean markasının üretim yaptığı kategoriler olarak adlandırılmaktadır. Genellikle takviye edici gıdalar vitamin ve mineraller haricinde proteinler, amino asitler ve bazı enzimler kullanılarak da üretilmektedir. Bitkiler ile birlikte bitkisel lif ve yağ asitleri de ürünlerin içeriğinde kullanılarak çeşitli formlarda hazırlanmaktadır. Bu kategorilerin altında 150’den fazla ürün çeşitliliğini bulmak mümkündür. 

Ocean Balık Yağı Şurup Portakal, Ocean Multi Şurup, Day2Day The Collagen Beauty ve Imunol Şurup çeşitleri de Singapore Taste Awards tarafından ödüllendirilmiştir. 2019 yılında Paris’te gerçekleşen tatma testi uluslararası komite gazetecilerden üyeleri tarafından Singapore Taste Awards’a layık görülmüştür. Ocean Balık Yağı Şurup Portakal, Ocean Balık Yağı Şurup Limon, Ocean Balık Yağı Şurup Karışık Meyve, Ocean Multi Şurup Portakal, Imunol Ballı Çilek Aromalı ve Ocean Propolis çeşitleri ise America Food Awards tarafından ödüllendirilmiştir. 2020 yılında yine Paris’te gerçekleşen tatma testine katılan uluslararası jüri tarafından Orzax Ocean markası ödüle layık görülmüştür. Sahip olduğu kaliteyi ödüller ile taçlandıran Orzax Ocean IFOS onayı olarak adlandırılan The International Fish Oil Standards yani Uluslararası Balık Yağı Standartları programından beş yıldız alarak başarısını pekiştirmiştir. 

Orzax Ocean Balık Yağı IFOS onaylı balık yağı ürünleri arasında markanın en bilinen, tercih edilen ve satın alınan ürünlerinden biridir. IFOS onayı olmayan balık yağlarının güvenilirliği tartışma yaratabildiği için onaylı balık yağlarını tercih etmekte fayda vardır. Orzax Ocean Balık Yağı güvenle tüketebileceğiniz doğal içeriklerden ve içerisinde ağır metallerin olmadığı küçük cins balıkların gövde yağlarından oluşmaktadır. Orzax Ocean Omega 3 vücudumuz tarafından sentezlenemeyen ve dışarıdan alınması gerekli olan Omega 3 yağ asitlerinin tamamını takviye olarak almanızı sağlamaktadır. Markanın elde ettiği bir diğer uluslararası başarı olan ITQI lezzet ve kalite ödülü İmunol Şurup ve Ocean Multi Şurup ürünlerine layık görülmüştür. Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü’nün 2019’da düzenlediği ödüllerde 2 yıldız ile taçlandırılan şuruplar markanın hala en çok tercih edilen ürünlerindendir. 

Takviye edici gıdalar arasında Orzax Ocean C Vitamini bağışıklık sisteminizi daha güçlü hale getirmek için kullanabileceğiniz ürünlerdendir. C vitaminli efervesan tabletlerin tadı ve kokusu kolay tüketim avantajına sahip olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Orzax Ocean Vitamin, Orzax Ocean Multivitamin ve Orzax Ocean Efervit serilerinde genellikle B, C ve D grubu vitaminler ile çinko minerali yoğun olarak bulunsa da tüm vitamin ve mineralleri içeren ürün gruplarına da ulaşmak mümkündür. Orzax Ocean Efervit serisinin en beğenilen özelliklerinden biri tortu bırakmayan ve çabuk çözünen formu ile lezzetli aromasıdır. Takviye edici gıdaları satın almadan önce mutlaka detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Bu gıdaların ilaç yerine geçmediğini, tedavi amaçlı kullanılmadığını ve hastalıkları önleme gibi bir özelliği olmadığını unutmamalısınız. Sağlık Bakanlığı onayı, kalite belgeleri ve kullanım talimatları hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Sağlıklı, dengeli ve yeterli bir beslenme rutinine takviye edilen ürünlerin yalnızca eksikleri tamamlayacağını hatırlamalısınız.

Orzax Ocean Takviye Edici Gıdalar

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın tanımlamasına göre takviye edici gıdalar, ‘‘normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla, vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünler”dir. Orzax Ocean takviye edici gıdaların ürettiği ürünler de tam olarak bakanlığın tanımına uymakta ve insan sağlığını tehlikeye atmadan sağlığa hediye olabilecek destekleyici gıdalar olarak geliştirilmektedir. Marka, insan sağlığını destekleyen ürünleri geliştirirken yüksek bir bilinç ve sorumluluk ile hareket etmektedir. Kullandıkları patentli ham maddeler, üretim modeli ve en son teknolojik tesisler insan sağlığına zarar verecek herhangi bir olumsuzluğu ortadan kaldırmaktadır. 

Sektörün öncüsü olmayı hedefleyen Orzax Ocean kalitesinden emin olmadıkları herhangi bir ürünün müşterilerine ulaşmaması için büyük bir çaba göstermektedir. Orzax Ocean ürettiği takviye edici gıdaların insanlığa faydalı olmasını ve tüketicilerin ilk tercih ettiği firma olmayı hedeflemektedir. Elde ettikleri başarıları güvenilir ve etik değerlere uygun olarak katlamayı ve böylece destekleyici gıdaları insanlığın hizmetine sunmayı devam ettirmeyi amaçlamaktadır. Takviye edici gıda sektörünün büyüklüğü ürün çeşitliliğini beraberinde getirmektedir. Satın aldığınız ürünlerin seçiminde ve kullanımında bilinçli olmak gereklidir. O nedenle güvendiğiniz, kalite belgeleri olan ve Sağlık Bakanlığı onayları ürünleri tercih etmek oldukça önemlidir. Takviye edici gıdaların kullanılması gereken miktarı oldukça önemlidir. Belirtilen dozlarda ve doğru şekilde almak olumsuz sonuçların oluşmasını ortadan kaldırmaktadır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise takviye edici gıdaların düzenli olarak kullanılması gerektiğidir. Takviye edici gıdaların düzenli kullanıldığı takdirde onlardan elde edilecek faydanın artmasında etkili olduğu bilimsel olarak kanıtlanmaktadır. 

Orzax Ocean D vitamini düzenli kullanımda eksikliğinde yaşanabilecek sağlık problemlerini en aza indirmeyi hedeflemektedir. Orzax Ocean D3K2 Vitamin Damla ise lezzet ödüllü saf zeytinyağı ve D3 grubu vitaminler ile yağ asitleri içermektedir. Orzax Ocean D3K2 koruyucu katkı maddesi, şeker, aroma verici ve renklendirici gibi sağlığa zararlı maddeleri içermemektedir. B grubu vitaminlerin eksikliğinde ortaya çıkabilecek sağlık problemleri de Orzax Ocean B12 içeren takviye edici gıdaların düzenli kullanımında en aza indirmeyi hedefleyen ürünlerdendir. Ayrıca Orzax Ocean Imunol markanın en çok tercih edilen takviye edici gıda çeşitlerindendir. İçeriğindeki C vitamini, çinko ve D3 vitamini ile 11 yaş üstü bütün yetişkinlere destekleyici bir gıda kullanımı imkanı sunmaktadır. Orzax Ocean Imunol kapsül kullananlar tek bir üründe sunulan vitamin ve mineral karışımının etkilerinin olumlu yönde olduğuna inandıklarını söylemektedirler. Orzax Collagen ve Orzax Ocean Prebiyotik son zamanlarda müşterilerin en çok talep gösterdiği destekleyici gıdalardandır. Kolajen peptitlerin ve probiyotik mikroorganizmaların insan sağlığına olan faydaları son zamanlarda iyice anlaşılmış ve beslenme rutinine özellikle eklemek için tercih edilen ürünlerden olmuştur. Orzax Ocean Magnezyum içeriğindeki magnezyum malat, magnezyum glisinat ve magnezyum nitrat ile vücudunuzun ihtiyacı olan bütün desteği tek bir üründen almanız için üretilmektedir. Orzax Ocean takviye edici gıdaların hiçbiri gluten içermeyen takviye edici gıdalardır.

Ocean Ürünlerinin Özellikleri

Sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenmek gerekir. Ocean balık yağı saf ve konsantre Omega 3 destekli üründür. Taze, saf, kaliteli ve güvenilir içeriği ile öncü markaların arasında yer almaktadır. Ocean Omega 3 Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Beslenme Konseyi’nin limit değerlerinden on kat saf olacak olacak şekilde üretilmiştir. Ürün içerisinde, A ve D vitaminleri bulundurmamaktadır. Kış aylarındaki kullanımın yanı sıra, yaz aylarında da rahatlıkla kullanılabilmesi ürünün konforlu özelliklerindendir. Ocean Omega 3 serisi, yetişkinler ve çocuklar için güvenle kullanılabilmektedir. Ürünlerin trigliserid yapıda olması yüksek emilim sağlayan doğal formunu da beraberinde getirmektedir. Tescilli ve lezzetli aroması ile çocuklarınızın da yüksek oranda beğenisini kazanmaya yardımcı olmaktadır. İçerisindeki kaliteli Omega 3, sizin ve ailenizin Omega 3 ihtiyacını eksiksiz karşılamada yardımcı olmaktadır. Ocean D3 vitamini ile vücudun kendi içerisinde barındırdığı yada güneş ve beslenme yolu ile takviye edebileceği vitamin çeşididir. D vitamini yağda çözünebilen vitaminler arasında bulunmaktadır. Güneş ışığının vücutta sentezlenmesi D vitaminini ortaya çıkarmaktadır. D vitamini vücut için son derece gereklidir. D vitamini eksikliği vücut halsizliğine ve belli başlı olumsuzlukların meydana gelmesine neden olmaktadır. Vücutta kalsiyum ve fosforun emilimine katkıda bulunmaktadır. Kas ve kemik dokularını iyileştirmede yardımcı olmaktadır. Bağışıklık sisteminin desteklenmesine katkıda bulunmaktadır. Özellikle diş yapısının desteklenmesini sağlar. Kalsiyum düzeyine katkıda bulunur. Ocean D3 ürününün günde 3 puf yada 1 damla şeklinde kullanılması tavsiye edilmektedir. Bir puf, ortalama 3 damlaya karşılık gelmektedir. 1 püskürtme 0,15 ml’ye denk gelmektedir. Yüksek miktarda D3 vitamini içermektedir. Üstün lezzet ödülleri ile onurlandırılmıştır. İsteğe göre sprey ve damlalık apartları ile sizler için opsiyon sunularak tasarlanmıştır. D vitamininin zeytinyağı ile birleşiminden oluşturulmuştur. Yağda çözünebilen D vitaminli yapısı ile takviye edici bir gıdadır. Kullanılan ilave zeytinyağı daha yüksek oranda emilim sağlanmasına yardımcı olmaktadır. 

Bu ürün, kas fonksiyonunun korunmasında yardımcıdır. Normal kandaki kalsiyum oranına, kemiklerin korunmasına ve kalsiyum ile fosforun normal emilimi ile kullanımına fayda sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan 25 Mcg D3 vitamini ile 60 yaş ve üzeri yetişkinler için kas güçsüzlüğü ve duruş bozukluğunun azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Olumlu etkilerinin gözlemlenmesi için, uzun vadeli kullanımı söz konusudur. Günde en az 20 Mcg D vitamini alınması tavsiye edilmektedir. Kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışmanız önerilmektedir. D vitaminleri serisinden olan Ocean D3 K2 günde bir damla kullanılması tavsiye edilmektedir. Tüketicilerin damla formu sayesinde konforlu kullanımını da beraberinde getirmektedir. Ocean D3 K2 Damla yüksek miktarda D vitamini ve K2 vitaminlerini içeriğinde barındırmaktadır. D vitamini yağda çözünebilir özelliği ile doğal yollarla yada besin tüketimi ile elde edilebilmektedir. D ve K vitamini normal kemiklerin korunmasında katkıda bulunmaktadır ve bununla beraber emilime destek sağlamaktadır. Faydalı etkili sağlanması için günlük 20 Mg tüketilmesi önerilmektedir. K vitaminin görevleri arasında; kemiklerin korunmasına destek olmak ve fazla kan pıhtılaşmasının önlenmesinde yardımcı olmaktadır. Helal sertifikalı ürün kapsamında yer almaktadır. Damla formülü ile kullanıcılara kolay ve pratik bir formül yapısını sunmaktadır. Formülünde zeytinyağı içermektedir. 

Ocean Plus Omega 3 temiz su balıklarının avlanması ile birlikte vakit kaybetmeden işlenerek üretilmektedir. IFOS Uluslararası Balık Standartları kapsamında denetlenmektedir. GOED Küresel EPA ve DHA Organizasyonu, WHO Dünya Sağlık Örgütü ve EU Avrupa Birliği yönetmeliklerine uyacak şekilde üretilmiş ve tescillenmiştir. İçerisindeki saf ve temiz içerik, toksik maddelerden ve ağırlaştırılmış metallerden arındırılarak üretilmiştir. Ocean Plus sizlere ürün garantisini temin eder ve her formda saflığı tescil eder. A ve D vitamini içermeyen yapısı sayesinde yaz ve kış aylarında vücudun ihtiyacı olan Omega 3 besininin alınmasını sağlamaktadır. Moleküler distilasyon ve deodorizasyondan geçirilen ürün, balık tadı ve kokusundan tamamen arındırılmıştır. Formun dışı balık jelatininden üretilmekte olup limon aroması ile benzersiz bir içim sunmaktadır. Ürün içeriğinde, EPA, DHA ve Omega 3 bulunmaktadır. Kalp ve damar sağlığının korunmasında yardımcıdır. Sağlıklı yağ asitlerinin artırılması için beslenmeye alışkanlıklarına takviye olarak kullanılmaktadır. Gıdaya destek olarak günde iki kapsül bir miktar su ile alınmalıdır. Tercihen yemeklerle birlikte alınması önerilmektedir. 30 ve 50 kapsül olarak cam şişelerde bulunmaktadır. 

Ocean Ürünlerini Neden Tercih Etmelisiniz?

Ocean C vitamini vücudun ihtiyaç duyduğu bir eksikliktir. 30 tablet halinde ambalajlanan ürün, 1 aylık C vitamini alımının gerçekleştirilmesinde destek olmaktadır. Yemeklerden sonra günde 1 tablet tok karnına tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Yüksek içerikli C vitamini kapsamında üretimi gerçekleşmektedir. Ürün içeriğinde; Hesperidin, Rutin ve Turunçgil Bioflavonoidleri ve C vitamini bulunmaktadır ve takviye edici bir gıdadır. İlaç yerine geçmez. Esansiyel yapısı gereği vücutta üretilmeyen C vitaminin vücuda aktarılmasını sağlar. Hızlı bir emilim sağlamaktadır. Tek tabletinde dahi yüksek dozda C vitamini içermesinden dolayı günlük C vitamininin karşılanmasında önemli rol oynamaktadır. 

  • Turunçgil Bioflavonoidler, turunçgillere turuncu ve sarı rengini veren bir maddedir. P vitamini olarak da bilinmektedir ve suda kolaylıkla çözünebilmektedir. 
  • Rutin, P1 vitamini olarak bilinmektedir. Suda çözünebilme özelliğine sahiptir. 
  • Hesperidin, yaygın olarak turunçgillerde bulunan bir bioflavonoidtir. En meşhur turuncu olarak bilinmektedir. 

Bunun yanı sıra C vitamini, kemiklerin, dişlerin ve cildin kolajen oluşturmasına destek verir. Metabolizmanın aktif bir şekilde çalışmasında yardımcıdır. Bağışıklık sisteminin düzenli bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. Günlük hayat içerisindeki yorgunluğun azalmasına ve bitkinliğin en aza indirgenmesine destek olmaktadır. Demir emilimini artırmaktadır. Her tablette 1 gram C vitamini bulunmaktadır. Ürün içeriği P vitamini ile desteklendirilmiş bir yapıya sahiptir. Cam şişe içerisinde 30 tablet bulunmaktadır. Ocean Multivitamin ürün içeriğinde C vitamini, D vitamini, B12 vitamini, B6 vitamini, A vitamini ve Folat bulunmaktadır. Bağışıklık sisteminin düzenli bir şekilde çalışmasına katkıda bulunmaktadır. Ürünün içeriğinde bulunan D vitamini sayesinde vücut yorgunluklarının ve halsizliğin önüne geçmektedir. Ürünün içeriğinde bulunan C vitamini ile kemiklerin güçlenmesi, diş yapısının sağlıklı formda olması ve kas sisteminin gelişmesinde yardımcı olmaktadır. B3, B5, B6, B12 ve iyot sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu bölgelerindeki kollajen oluşumunu desteklemektedir. Ürünün içeriğinde bulunan A vitamini enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Çinko sayesinde görme kabiliyetinin daha sağlıklı olması için desteklenmiştir. İçeriğindeki iyot ile cilt, saç, tırnak ve görme yetisinin kuvvetlenmesini sağlamaktadır. Cildin korunmasına katkıda bulunur. Ocean Multivitamin, çiğnenebilir jel formu ile 64 kapsül halinde üretilmiş bir takviye gıdadır. Elma, limon, portakal, çilek gibi meyvelerin aroması baz alınarak lezzetlendirilmiştir. 4-10 yaş grubu çocuklarda alınması gereken günlük doz miktarı 2 jel formdur. 11 yaş ve üzeri bireyler ile yetişkinlerin günlük kullanım miktarı 3 jel formdur. 

Orzax Ocean Kullanımı

Sağlıklı bir beslenme alışkanlığı ile birlikte besinlerden alınan bütün vitamin, mineral ve diğer bileşenlerin tamamı insan vücudu için olmazsa olmazlardandır. Farklı dönemlerde insanların yaşına, sağlık durumuna ve almak istedikleri gıdaya göre değişebilecek şekilde takviyeler almaları gerekebilir. Gıda takviyeleri bu noktada vitaminler ve mineraller ile olduğu kadar protein ve yağ asitleri ile de besleyici maddeler içermelidir. Gıda takviyelerinin kullanım amacı tüketilen besin maddelerinden alınması gereken vitamin ve minerallerin doğal yollarla karşılanmadığı takdirde dışarıdan alınmasına imkan sağlamaktır. Son yıllardaki beslenme alışkanlıklarındaki değişim, organik besinlerin çeşitli kimyasallara maruz kalması ve ortaya çıkan sağlık problemleri vücudun ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminlerin alınamamasına neden olmaktadır. Gıda takviyeleri sayesinde bu gibi durumların ortadan kaldırılabilmesi mümkün olmaktadır. Orzax Ocean gıda takviyelerinin kullanımı da günümüzde yaşanan değişimler, beslenme rutinleri ve sağlık sorunlarına göre değişiklik göstermektedir. Tüketiciler rutin beslenmeye takviye, daha enerjik hissetme ve bağışıklık sistemini güçlendirme amaçlarıyla tercih edilmektedir. Beslenme rutinlerinden alınan vitamin ve minerallerin yeterli olmadığını düşünerek vücudunun ihtiyaçlarını karşılamak adına takviye edici gıdalara başvurmaktadır. Orzax Ocean insan sağlığını desteklemek adına geliştirdiği ürünleri insan sağlığını koruma ilkesiyle üretmektedir. 

O nedenle kaliteli ve doğal ürünlerinin müşteriler tarafından güvenle satın alınmasını istemektedir. Orzax Ocean kullananlar beslenme alışkanlıklarından aldıklarının eksik kaldığını hissettiklerinde ilk önce düşündükleri marka olduğundan yorumlarda bahsetmektedir. Orzax Ocean, ürün kategorilerinde yer alan 150’den fazla ürünü birden çok formda müşterilerine sunmaktadır. Özellikle içeriğinde Omega 3, Beta Glukan, C vitamini, B ve D grubu vitaminler bulunan ürünler yorgunluk hissinin azalmasını ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlamaktadır. Çocuklar için özel olarak üretilen Orzax Ocean ürünleri arasında Imunol şurup, Ocean balık yağı şurup, Smart sambucus gummies, multivitamin çiğnenebilir jel form ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ilaç yerine kullanmamak ve doz aşımı yapmamaktır. Bilinçsiz ve miktar dışı kullanım çocuğunuzun sağlığını desteklemek yerine olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Çocuğunuzun dengeli ve düzenli beslenmesini Orzax Ocean ürünlerini doğru kullanarak güvenle destekleyebilirsiniz. Çocuklar için olduğu kadar yetişkinlerin de takviye gıdaları kullanırken dikkatli olması gerekmektedir. Gıda takviyelerini doktor kontrolünde yapmak oldukça önemli bir diğer noktadır. Ancak doktorunuz gerekli olan takviyelere karar verebilir ve ne kadar kullanmanız ile hangi takviyeye ihtiyacınız olduğu konusunda sizi bilgilendirebilir. Orzax Ocean ürünlerinin üzerinde yazan ne kadar süreyle kullanılması gerektiği hakkındaki bilgilendirmeyi mutlaka okumalısınız. Ne kadar miktarda kullanılması gerektiği de kullanmadan önce okumanız gereken bilgileri içermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.