Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: 6MUPFTTY Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Nascita

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 303 ürün bulunmaktadır.

Nascita kozmetik ürünlerini yüksek kaliteyle kullanıcılarla buluşturmayı hedefleyen bir markadır. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üreten Nascita makyaj fırçalarından, saç fırçalarına, tırnak makaslarından duş lifine kadar pek çok ürünü kullanıcılarla buluşturmaktadır. Bu ürünler arasında yer alan Nascita Pro tarak konforlu kullanımı ve etkili performansıyla dikkat çekmektedir. Nascita 3 boyutlu saç fırçası ise yuvarlak ve dikdörtgen tasarımlarıyla kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Yuvarlak Pro 3 boyutlu fırçalar tasarımı ve rengiyle kullanıcıların kolayca dikkatini çekmekte ve kendinden söz ettirmektedir. Saçlarınızı dolaştırmadan kolayca açmanızı sağlayan bu model tarak ile en dolaşmış saçlarınızı dahi kolayca mükemmel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Nascita saç bakımınızı düşündüğü gibi kozmetik ihtiyaçlarınızı da düşünmektedir. Makyaj tutkunları için özel olarak farklı boyutlarda tasarlanmış fırçalar ile pudra, far veya allık gibi pek çok makyaj ürününü yüzünüze kolayca uygulayabilirsiniz. Kozmetik ürünlerinin yanı sıra cilt bakımında yer alan Nascita ustura özellikle kaşlarınızı daha düzenli bir forma kavuşturmak istediğinizde karşınıza çıkmaktadır. Kolay kullanımı ve etkili performansıyla kaşlarınızı istediğiniz forma kavuşturabilirsiniz. 

Makyajınızı Güzelleştirecek Nascita Makyaj Ürünleri 

Makyaj ürünleri kozmetik dünyasının önemli parçalarındandır. Nascita makyaj malzemeleri arasında önemli bir yere sahip fırçaları titizlikle üretmekte ve kullanıcıların karşısına çıkarmaktadır. Makyaj fırçaları makyaj esnasında kullanım amacına göre farklı tasarımlara sahiptir. Örneğin kapatma işlemlerinde Nascita kapatıcı fırçası 136 ürününü tercih edebilirsiniz. Cildinizdeki kusurları özel olarak kapatabilme fırsatını sunan bu kapatıcı fırça kullanım amacına uygun olarak tasarlanmıştır. Tasarım sırasında kullanıcıların farklı istekleri de göz önünde bulundurulmuştur. Küçük, orta ve büyük boy olarak tasarlanan Nascita 136 fırça kapatıcı fırçalarıyla istediğiniz kapatıcıyı yüzünüze rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Nascita allık fırçası ise makyajın olmazsa olmazları arasında yer alan allık işlemi için kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Yuvarlak ve biraz daha geniş bir tasarıma sahip allık fırçası allığınızı daha geniş alanlara yaymanız için tasarlanmıştır. Nascita aydınlatıcı fırça ise aydınlatıcınızı doğru şekilde uygulayabilmeniz için yelpaze şeklinde üretilmiştir. Yelpaze formu sayesinde aydınlatıcınızı doğru şekilde uygulayabilme fırsatı yakalarsınız. Nascita pudra fırçasını ise yüzünüzün mat bir görünüme kavuşması için kullanabilirsiniz.

Boyut ve genişlik olarak daha küçük tasarlanmış far fırçaları ise paket halinde karşınıza çıkmaktadır. Farklı boyutlarda bir paket içerisinde yer alan Nascita fırça seti ile istediğiniz farı homojen bir şekilde göz kapağınıza dağıtabilirsiniz. Nascita makyaj fırçaları makyaj ürünlerini kolayca sürebilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Yüzünüze yumuşak darbelerle ürünleri uygulamanıza yardımcı olur. Fırçalarda kullanılan kıllar oldukça yumuşaktır. Böylece cildiniz tahriş olmaz. Fırçaların yapısı ve kalitesi makyajınızı doğru şekilde uygulayabilmeniz için de önemlidir. Cilt sağlığınızı koruyan Nascita makyaj fırçaları aynı zamanda hava alan aralıklı kıl yapısı sayesinde makyajınızı homojen bir şekilde yüzünüze uygulamanıza yardımcı olur. Makyaj ürünlerinin cilt yüzeyinin belirli bir bölmesinde toplanması görünümü olumsuz etkileyebilmektedir. Dolayısıyla Nascita makyaj fırçaları makyaj ürünlerinin topaklanmasını engelleyerek cilt yüzeyinize eşit bir şekilde dağılmasını sağlar. Fırça uygulamalarında karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de fırça kıllarının cilt yüzeyinde kalmasıdır. Nascita makyaj fırçaları ile bu sorun da ortadan kalmaktadır. Nascita makyaj fırçalarının makyaj ürününü absorbe etmeyen bir yapısı vardır. Böylece fondöten sürmek istediğinizde her seferinde daha fazla malzeme kullanmanıza gerek kalmaz. Makyaj ürününü yüzeyde sabit tutan Nascita makyaj fırçaları ile saniyeler içerisinde uğraşmadan fondöteninizi, farınızı ve allığınızı yüzünüze uygulayabilirsiniz. Nascita kozmetik ürünler kadar kişisel bakım ürünlerinde de adından sıkça söz ettirmektedir. Tırnak cilası, tırnak makası, tırnak törpüsünün yanı sıra Nascita yüz temizleme pedi de oldukça işlevli bir yapıya sahiptir. 

Genellikle yüz temizleme jelleriyle birlikte kullanılan yüz temizleme pedleri günlük cilt bakım rutininin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Doğal kabak lifinden üretilmiş yüz temizleme pedleri ise cildiniz üzerinde yer alan ölü yüzeyi ortadan kaldırarak cildinizin derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır. Orta sertlikte olan Nascita yüz temizleme pedleri boyut olarak farklı tasarımlara sahiptir. Böylece dilerseniz bacaklarınız için de kullanabileceğiniz daha geniş cilt temizleme pedlerini tercih edebilirsiniz. Yüz temizlemek için kullanacağınız pedlerin ise daha konforlu bir kullanım için küçük ve orta boylarda olması avantaj sağlayacaktır. Siyah nokta,yağ bezesi ve sivilce gibi cilt problemlerinin çoğu cildin yeteri kadar kir ve tozdan arındırılamamasından kaynaklanmaktadır. Kir ve tozdan arındırılamayan cilt nefes alamadığı için bu yabancı maddeler siyah nokta ve sivilce gibi istenmeyen can sıkıcı durumlara dönüşebilmektedir. Yüz jeli ile kullanılan bu yüz temizleme pedleri ise cilt yüzeyinde yağ tabakasının birikmesini önlediği için doğal olarak sivilce ve siyah nokta gibi sorunları da olabildiğince engellemektedir. 

Birbirinden Farklı Nascita Tırnak ve Cilt Bakım Ürünleri 

Bakım ürünleri arasında yerini alan Nascita kaş usturası kaşlarınıza daha kolay şekil vermenizi sağlar. Nascita kaş usturası yorumlar incelendiğinde de ürünlerin kullanışlılığı ve etkisi gözler önüne çıkmaktadır. Tekli veya çiftli olarak satılan Nascita kaş usturası oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Herhangi başka bir uğraşa gerek kalmadan kaşlarınıza istediğiniz formu bu kaş usturaları ile kolayca verebilirsiniz. Bu noktada kaş usturasını doğru açıyla tutmak önem kazanıyor. Kaş tüylerinizin olabildiğince görünmez bir hale getirilmesi için doğru açıyla tutmak gerekmektedir. Doğru açı ve yöntem kaşlarınızın istenmeyen bir forma kavuşmasını da engeller. Nascita kaş usturası kullananlar fark etmektedir ki kaş usturasıyla birlikte yüz ifadesi yeni bir şekil kazanmakta ve daha farklı bir görünüm yakalanmaktadır. Dolayısıyla yüz tipinize uygun kaş şeklini önceden belirlemeniz ve ardından kaş usturası yardımıyla istediğiniz şekli vermeniz sağlıklı olacaktır. 

Bu işlemi doğru ve istenilen şekilde gerçekleştirebilmek için olabildiğince temkinli ve dikkatli çalışılması fayda sağlayacaktır. Kaş usturasını nasıl kullanacağınızı önceden belirlemeniz sonuçtan memnun kalmanız için oldukça önemlidir. Nascita kaş usturanın gövdesi plastikten üretilmiştir. Dolayısıyla oldukça hafif ve kolay bir kullanıma sahiptir. Keskin küçük bıçağı sayesinde en kalın ve çetin tüyleri ile istediğiniz şekilde almanıza yardımcı olur Bu sayede kaşlarınızı istediğiniz forma kavuşturabilirsiniz. Kaş usturasının yanı sıra bakım ürünleri arasında yer alan Nascita yüz temizleme fırçası ise makyaj ve kaş işlemlerinden sonra cildinizi derinlemesine temizlemek ve rahatlatmak için oldukça önemlidir. Cildinize iyi bakmak lekelenmeleri ve kırışıklıkları önleyeceği için yüz temizliği hem cilt sağlığınız hem de dış görünüşünüz için önem kazanmaktadır. 

Orta sertliğe sahip bu yüz temizleme fırçaları ile cildinizi derinlemesine temizleyebilir, kir ve toz gibi istenmeyen yabancı maddelerden arındırabilirsiniz. İyi temizlenmiş bir cilde uygulayacağınız makyaj da krem ve serumlar da daha olumlu sonuçlar doğuracaktır. Yüz temizleme fırçasıyla benzer işlevler barındıran Nascita maske fırçası ise yine cilt temizliğinde önemli bir yere sahiptir. Kesik ve eğimli bir yapıya sahip olan maske fırçası cilt temizliğinin önemli bir parçasını oluşturan maskeleri doğru ve kolay bir şekilde uygulayabilmeniz için tasarlanmıştır. Makyaj fırçalarıyla benzer bir görünüme sahip olan maske fırçaları kolay sürümü ve konforlu tutuşuyla dikkat çekmektedir. Maskeyi tamamen absorbe etmeyen kıl dağılımıyla maskeyi tamamen yüzünüze yaydırabilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Elinize tam oturan fırça başlığı sayesinde kolayca manevra yapabilirsiniz. Nascita fırçalar kolay temizlenebilir yapısıyla da dikkat çeker. Fırça aralığı sayesinde uyguladığınız cilt bakım ürününü ılık bir su yardımıyla saniyeler içerisinde fırçadan ayırabilirsiniz. Nascita kalitesiyle fırçanızda dökülmelerle de karşılaşmazsınız. Böylece zamanla fırçanızda açıklıklar meydana gelmez ve siz de daha uzun süre boyunca fırçanızı kullanabilirsiniz. 

Nascita Saç Fırçası Ürünleriyle Işıldayan Saçlar 

Nascita kozmetik ve cilt bakım ürünlerinin yanı sıra saç bakım ürünleriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Saçlarınızı istediğiniz görünüme kavuşturmanızda yardımcı olan Nascita tarak modelleri farklı tasarım ve işlevlerde üretilmiştir. Bunlar arasında yer alan Nascita 3 boyutlu profesyonel saç fırçası spiral görüntüsüyle kısa sürede pek çok kullanıcının dikkatini çekmiştir. Bu modelin sahip olduğu spiral görüntü tasarımda farklı bir hava yakalamasının yanı sıra saçınızda daha etkili bir görünüm yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Nascita 3 boyutlu saç fırçası yuvarlak ve dikdörtgen olmak üzere iki farklı formda kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Nascita oval saç fırçası yuvarlak modeldir. Kullanım rahatlığına göre istediğiniz saç fırçasını satın alabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken saç tellerinizin yapısıdır. 

Gür ve sık saç teli yapısına sahip kişilerin daha geniş yüzeyli ve sık fırçalı saç taraklarına yönelmesi mantıklı olacaktır. Profesyonel saç fırçalarının yanı sıra seyahat boyu kullanılabilecek aralıklı yapıya sahip ince uçlu taraklar da bulunmaktadır. Pembe, mor, sarı ve mavi renklere sahip bu taraklardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik katlanır yapısı sayesinde tarağınızı küçük çantanızda bile muhafaza edebilirsiniz. Saç açma veya tarama fırçası olarak adlandırılan taraklar ise etkili kullanımının yanı sıra dış tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Altın, gümüş, siyah ve turuncu gibi farklı renklerle karşınıza çıkacak olan bu modellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kolay kavranabilir dış tasarımı ise kolayca manevra yapabilmenizi sağlar. Elinizden kaymayan dış maddesiyle saçlarınızı dilediğiniz gibi tarayabilir, istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.

Nascita yetişkinleri düşündüğü kadar bebek ve çocukları da düşünmektedir. Bebek ve çocukların saç sıklığı ve yapısı göz önüne alarak tasarlanmış Nascita bebek tarakları diğer saç fırçalarına göre oldukça yumuşak tasarlanmıştır. Böylece bebeğinizin saç derisine zarar vermeden yumuşak hareketlerle saçlarınızı tarayabilirsiniz. Saç bakım ürünlerinin yanı sıra Nascita tırnak bakım ürünleriyle de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Farklı boy ve modeldeki tırnak makasları oldukça etkili ve işlevli bir yapıya sahiptir. Tırnak makasları 2’li olarak satıldığı gibi tekli de satılmaktadır. 2’li olan paket içerisinde tırnak makasları boyut olarak farklılık göstermektedir. Böylece farklı kullanımlara uygundur. Yetişkin tırnak makaslarının yanı sıra bebekler için üretilmiş Nascita bebek tırnak makası da bulunmaktadır. Daha küçük olarak tasarlanmış bu bebek tırnak makası ile yeni doğan bebekler de dahil olmak üzere bebeklerinizin tırnaklarını rahatlıkla kesebilirsiniz. Nascita tırnak parlatma tamponu ve törpüsü ise tırnaklarınızın bakım sürecinde oldukça işlevli bir role sahiptir. Üstelik tırnakların parlak ve bakımlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan bu ürün oldukça kullanışlıdır. Nascita tırnak ve saç bakımı kadar yüz ve vücut temizliğine de gereken önemi göstermektedir. Makyaj fırçalarının yanı sıra makyaj temizleme mendilleriyle de kullanıcıların karşısına geçen Nascita cildinizin makyaj sonrasındaki temizliğini önemsemektedir. 70’li ve 50’li paketlerde kullanıcıların beğenisine sunulan Nascita makyaj temizleme mendillerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Makyaj temizleme mendilleri cildinizin hassas yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Böylece cildinizi tahriş etmeden makyajınızı yüzünüzden çıkarabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.