Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: 6MUPFTTY Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Gillette

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 18 ürün bulunmaktadır.

Gillette, Türkiye’nin en çok tercih edilen traş bıçak markalarından biri. Farklı kitlelere özel üretilen tıraş bıçakları ile birçok kitleye ulaşmış olan Gillette, bünyesinde birçok traş seti serisi bulundurmakta. Hem erkekler hem de kadınlar için özel üretilmiş traş bıçakları ile herkese hitap edebilmektedir. Uzun süreli kullanımlar için uygun olan jiletlerin yanında kullan at şeklinde tek kullanımlık pratik traş bıçakları da bulunmaktadır. 2 bıçaklı jiletlerden 5 bıçaklı jiletlere kadar birçok seçeneği bünyesinde barındıran Gillette, en popüler ve erişimi kolay jilet markalarından biri olmaya devam ediyor.

Gillette Bıçak Çeşitleri

Gillette tıraş bıçaklarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Farklı bıçak sayılarından farklı bölgelerde kullanıma uygun traş dizaynlarına kadar farklı tasarıma sahip ürün arasından ihtiyacınıza göre tercih yapabilirsiniz. Kadınlar için özel üretilen Gillette riviera bunlardan biridir. Yumuşak ve hareket edebilir bıçak başlığı ile ulaşılması zor alanlara erişimi kolaylaştırmak üzere dizayn edilmiştir. Tüyleri kökünden alarak daha pürüzsüz bir görünüme ulaşılmasını sağlar. Bununla birlikte, daha sert tüyler için üretilen Mach3 Turbo veya Blue 3 serileri de mevcuttur. Farklı amaçlara yönelik özel olarak üretilen bu seriler dışında, çoklu ya da tekli paketlerde Gillette tıraş bıçağı seçeneklerine de erişebilirsiniz. İster tekli, ister ikili veya beşli tıraş bıçağı paketlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun dışında, tatilde veya tıraş makinenizin yanınızda olmadığı durumlarda kullanmak üzere kullan at jiletlerden alabilirsiniz. Uzun süreli kullanmak için ise Gillette tıraş makinelerine göz atabilirsiniz. 

Gillette Kadın Tıraş Bıçakları

Gillette kadın jiletleri arasında en çok tercih edilenler arasında Gillette Venus Riviera bulunmaktadır. Özel başlığı, hareketi kolaylaştırır ve traş işlemini daha kolay hale getirir. Ulaşılması zor alanlara erişimi kolaylaştırır. Traş işlemi sırasında bıçak güvenliğini arttırmak için yumuşak başlığa sahiptir. Tüm vücutta kullanıma uygundur. Gillette Venus serisi içinde Gillette Venus Comfort Glide Breeze tıraş makinesi de en çok tercih edilen kadın tıraş makineleri arasında yer almaktadır. Yalnızca kısa dönemlik tıraş bıçakları için ise ikili paketlerde bulabileceğiniz Gillette Venus Smooth tıraş bıçağına göz atabilirsiniz. Tek kullanımlık tıraş bıçakları da Gillette Venus serisinde bulunmaktadır. Gillette kullan at Venus tıraş bıçakları ile tek kullanımlık tıraş bıçaklarına erişebilirsiniz. Tahriş etmeyen yumuşak süngeri ve oynayan başlıkları ile Gillette Venus serisi, ister tek kullanımlık olsun ister uzun dönemlik, kadınlar tarafından en çok tercih edilen jilet serilerinden birini oluşturmaktadır. 

Gillette Tıraş Makineleri

Gillette turbo serisi, markanın en popüler serileri arasında yer almaktadır. Özellikle sakal gibi tıraş sonrası irritasyona sebep olabilecek alanlar için özel olarak geliştirilen turbo serisi içinde Gillette Mach3 Turbo, en çok tercih edilen tıraş bıçaklarından biridir. Blue serisinden Gillette Blue 3 ise en çok tercih edilen diğer bir jilettir. Gillette yalnızca tıraş bıçakları değil, aynı zamanda tıraş makineleri de üretmektedir. Uzun dönemli kullanım için en uygun seçenekler arasında yer alan Gillette tıraş makinesi, aynı zamanda daha ekonomiktir. Çevreci ve aynı zamanda pratik kullanımı sebebi ile Gillette tıraş makineleri, en popüler tıraş bıçağı seçenekleri arasında yer almaktadır. Tıraş makinenizin erişilebilir olmadığı durumlarda, acil olarak kullanmak üzere tek kullanımlık Gillette bıçaklarından edinebilirsiniz. Tıraşınızı tamamlamak için Gillette’in köpük ve tıraş losyonlarına göz atabilir, yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Tek bir hamle ile tüm istenmeyen tüylerin alınmasını sağlayan Gillette bıçakları, Türkiye’nin en çok tercih edilen tıraş bıçağı markalarının önünde yer almaya devam etmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.