Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: TW8P0D7Q Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Etat Pur

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 33 ürün bulunmaktadır.

İnsan vücudundaki en önemli ve değerli dokulardan biri olan cilt, vücudunuzu zararlı elementlerden korumak için her gün çok çalışır. Cildinize özen göstermek ve cilt tipinize uygun bir cilt bakımı rutini geliştirmek önemlidir. Çünkü bu rutinler cildin işini daha iyi ve uzun süre yapmasına yardımcı olmaktadır. Pek çok insan cildinin sağlıklı olduğunu düşünebilmektedir. Ancak cilt hücreleri gün içerisinde hemen hemen her dakikada dökülebilir. Bu bakımdan ciltteki ölü hücrelerden arınabilmek ve cildinizi parlak tutmak için bu rutinler oldukça önemli işlemlerden meydana gelmektedir. Cilt bakımı rutinini gerçekleştirmek için de birbirinden farklı cilt bakım ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Pek çok farklı marka tarafından üretilen cilt bakım ürünleri özellikle Etat Pur markasının kalitesi ile öne çıkıyor. Markanın sunmuş olduğu birbirinden değerli ve önemli cilt bakım ürünleri gün geçtikçe daha geniş bir kullanıcı kitlesine sahip oluyor. Görünüş ile ilgili olduğu kadar sağlığınız açısından büyük bir role sahip olan cilde ihtiyaç duyduğu bakım yapılmadığı takdirde pek çok farklı cilt sorunu ile karşı karşıya kalmanız büyük bir ihtimaldir. 

Daha zarif ve güzel bir yaşlanma geçirmek isteyen kişiler için iyi bir cilt bakımı gerekmektedir. Bebeklerin kırışıksız, nemli, pürüzsüz ve yumuşak bir cildi vardır. Zaman geçtikçe çevredeki pek çok etken nedeni ile cilt yıpranır, daha kuru ve sert bir hale gelir. Yaş ile birlikte ciltte kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelir. Ancak zamanında yapılan iyi bir cilt bakımı ile zamanın ve çevrenin etkilerini daha da yavaşlatabilmeniz mümkündür. Kozmetik markalar arasında önemli bir yer edinen Etat Pur, eşsiz ve kaliteli ürün çeşitleri ile sizlere birbirinden etkili seçenekler sunmaktadır. Her çeşit cilt sorununa dair etkili bir ürüne sahip olan bu ürünler ile cildinizi kısa süre içerisinde daha canlı ve sağlıklı bir hale getirebilmeniz mümkündür. Kaliteli ürün çeşitleri ayrıca her cilt tipine uygun olacak şekilde de hazırlanmaktadır. Uzman kişiler tarafından formüle edilen bu ürünler ile daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kullanıcıların cilt sağlığını göz önüne alarak geniş bir ürün seçeneği sunan bu marka ile her türlü cilt sorununuza bir çözüm bulabilirsiniz. Aynı zamanda ideal bir boyutta olması ile de gün boyunca bu ürün çeşitlerini yanınızda taşıyabilmeniz mümkündür. 

Etat Pur Ürün Çeşitleri ile Canlı Ciltler

Diğer cilt bakım markalarına göre çevreye, doğaya ve insan cildine doğallık kaynaklı olan bir saygı ile yaklaşım gösteren markanın ürün içerikleri kişilerin cildine ve sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Etat Pur, cildiniz için fazlalık olan maddelerden kaçınarak cilde saf ve doğal bir şekilde etki eder. Cilde iyi bakılması kişilerin psikolojik olarak da kendini iyi hissetmesini sağlar. Çoğu kişi günlük hayattaki koşuşturma nedeni ile cilt bakımı yapacak zaman bulamaz ya da ihmal eder. Daha güzel bir görüntünün oluşmasına katkıda bulunan cilt bakım rutinlerinin en önemli parçası olan cilt bakım ürünleri sayesinde cildinizin dış etkenlerden korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Etat Pur markasının kullanıcıları için sunmuş olduğu ilk ürün çeşidi Etat Pur serum çeşitleridir. Cildinizin onarılmasını sağlayan ve onu besleyen serum çeşitleri cildin en derinlerinden temizlenmesine de yardımcı olmaktadır. 

Günlük hayat içerisinde yaşananların getirmiş olduğu etkenler ve stres nedeni ile ciltte meydana gelen ton farkı, kırışıklık ve donukluk sorunlarını en az seviyeye indirmenize yardımcı olan bu serum çeşitleri düzenli olarak cildinize bakım yapıyor. Cildinizdeki hassasiyet sorununu gideren, cildinizi nemlendiren ve yenileyen cilt serum çeşitleri yaşlanma karşıtı özellikleri ile de sizlerin daha canlı ve genç bir görüntüye kavuşmasına imkân sağlamaktadır. Ciltteki tek bir sorunun yanı sıra pek çok soruna çare olan Etat Pur serum, cilt bakım rutininizi daha zengin bir hale getiriyor. Bu ürün çeşidi kişilerin sahip olduğu cilt tipine göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz üründen büyük bir etki görmek istiyorsanız kendi cilt tipinize uygun olan ürün çeşidini seçmeniz gerekmektedir. Cildinize katkıda bulunan ve ona enerji katarak nem veren serum çeşitleri görünümünüzü iyileştirmektedir. Markanın sunduğu Etat Pur aloe vera ürün çeşitleri ise cilt için son derece faydalıdır. Aloe vera; içermiş olduğu vitamin, protein ve mineraller bakımından kolajen üretimini arttırmaktadır. Bu da cildin yenileşmesini sağlamak ve herhangi bir yaralanma, tahriş ya da yanık sorunu açısından iyileştirme görevi görmektedir. 

Sizlere sunulan bu ürün çeşitleri de nemsiz kalan cildinizi nemlendirmeye ve cildi yatıştırmaya yardımcıdır. Aynı zamanda hassas cildin tazelenmesine katkı sağlar. Son teknoloji ile saf aktif bileşenler cildin ihtiyaç duyduğu katmandan emilmesine destek olur. Nemsiz bir ciltte ortaya çıkan gerginlik hissi sonuç olan cildin de donuklaşmasına neden olur. Aloe vera bitkisi 200 kez konsantre edildiği zaman da cildin nem oranını dengelerken aynı zamanda cildin yatışmasını sağlar. Marka tarafından özel olarak hazırlanan bu ürün çeşitlerinin her biri kişilerin nem ve tazelik ihtiyacını karşılamaktadır. Aynı zamanda ürünlerin doğal bir şekilde hazırlanması da kullanıcıların dikkatini çekmektedir. 

Etat Pur Ürün Çeşitleri 

Cildiniz gün boyunca nasıl hissettiğinizin bir yansıması olabilmektedir. Kendinizi halsiz ve yorgun hissettiğiniz zaman, gözlerinizin altında koyu halkalar ve torbalar görünebilir. Cilt bakımı sizi daha dinç yapmazken öyle görünmenizi sağlayabilir. Bu durum da ruh halinizi daha güçlendirebilmektedir. Aynı şey kendinizi iyi hissetmediğinizde de geçerlidir. Cildinizin doğal ışıltısı önde olmayabilir. Ancak nemlendirici ya da serum ürünleri ile onu geri getirebilmeniz mümkündür. Markanın sunmuş olduğu ürün çeşitleri arasında yer alan Etat Pur micellar temizleme suyu çeşidi de sizlere bu konuda katkı sağlayacaktır. Bu ürün çeşidi göz, yüz ve dudak çevresinde kalmış olan makyajın ve kirin temizlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda cildin bariyerinin de güçlenmesine destek olarak büyük koruma sağlar. Ürün, içerisinde misel tanecikleri, izotermik su ve bitkisel gliserin içermektedir. Durulama ihtiyacı olmayan ve ciltte hiçbir şekilde yapışkan hissi bırakmayan bu ürün son derece etkilidir. Ayrıca ürün hiçbir şekilde alkol, sabun ve sülfat gibi maddeler içermemektedir. Daha ferah ve temiz bir cilt hissi yaşamak isteyen kişilerin tercih ettiği bu ürün çeşidi cildiniz ile uyumlu bir yapıya sahiptir. 

Etat Pur micellar temizleme suyu, cildin doğal ve biyolojik dengesinin sağlanması için ihtiyaç duyulan her türlü temel besini sizlere sunar. Özel olarak geliştirilen bu ürün cilt ile olan uyumu bakımından üst düzey saflıkta bir bileşen içermektedir. Markanın diğer ürün çeşidi ise Etat Pur melting moisturizing cream ürünüdür. Bu ürün çeşidi cildinizin uzun süreli ve yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlamaktadır. Cildinizin yatışmasına ve ayrıca olarak korunmasında destek olan bu ürün cildin gün boyu daha rahat olmasını sağlar. Bunu yaparken de cildin esneklik kazanmasına yardımcı olur. Ürün, doğal jojoba, ayçiçeği, akasya sakızı ve zeytinyağı içermektedir. Bir biyomimetik formül şeklinde geliştirilen bu ürün çeşidi silikon, paraben, fenoksietanol, PEG, EDTA ve mineral yağı içermemektedir. Aynı şekilde bu ürün çeşidi de cilt için gerekli olan temel besinleri sağlamaktadır. Etat Pur pure active propolis ürün çeşidi de yağlı ve karma bir cilt yapısına sahip olan kişilerin pürüzlü bir görüntüden kurtulmasını sağlamaktadır. Propolis özlerinden geliştirilmektedir. 

Cildi temizlemeye yardım ederken aynı zamanda cildi yatıştırmaya ve canlandırmaya da destek oluyor. Etat Pur propolis ile ayrıca daha eşit bir cilt tonuna sahip olabilmeniz mümkündür. Pürüz görüntüsünün azalmasını sağlayan propolis, arılar tarafından doğal olarak üretilmektedir. Cildinize katkıda bulunmasını yanı sıra onu korumaya ve daha canlı olmasına destek olan bu ürün çeşitleri ile kendinizi daha iyi ve tazelenmiş hissetmeniz mümkündür. 

Etat Pur Ürünlerinin Cilt Üzerindeki Etkisi

Markanın kullanıcıları için sunmuş olduğu geniş ürün seçenekleri arasında yer alan bir başka ürün çeşidi Etat Pur pure active enoxolone ürünüdür. Bu ürün çeşidi özellikle hassas bir cilt yapısına sahip olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Hassas ciltlerde meydana gelen batma, yanma, kızarıklık ve sıcaklık hissini daha da azaltmaya yardımcıdır. Bu sorunlardan dolayı ciltte oluşan gerginlik hissini de azaltarak ciltte yatıştırıcı bir etki uyandırır. Bu ürün çeşidi anti – enflamatuar etkisi ile tanınan meyan kökünden oluşturulmaktadır. Sağladığı faydaların yanı sıra cilt tonunuzun daha eşit olmasını sağlamaktadır. Etat Pur glabridine ürün çeşidi ise cildinde leke sorunu yaşayan kişilerin kullanmayı tercih ettiği bir ürün çeşididir. Bu ürün dış etkenler nedeniyle ciltte meydana gelen lekelenmelerin oluşmasına ya da görünümünü azaltmaya yardımcı olmaktadır. Oldukça etkili bir aydınlatıcılık özelliğine sahiptir. Meyan kökünden elde edilen bu ürün, koyu renkli olarak bulunan lekelerin görüntüsünü azaltır ve dağılmasını engeller. Bu sayede daha eşit bir cilt tonuna sahip olabilirsiniz.

Etat Pur purifying cleansing gel ürünü ise yağlı ve karma bir cilde sahip olan kişiler için etkileyici bir temizleme jelidir. Ferahlık hissi almanıza yardımcı olan bu jel su ile birleştiğinde köpürmektedir. Cildin kirlerden arınmasında ve temizlenmesinde etkili olan bu ürün aynı zamanda cilt dokusunun daha da sıklaşmasını sağlamaktadır. Sebum dengesi yüksek olan bu cilt tipindeki kişilerin sebum dengesini daha da normal hale getirmektedir. Etat Pur pure active salicylic acid ürünü de yağlı ve karma cilt tipindeki kişilerin siyah nokta ve sivilce sorunlarının önüne geçmektedir. Bu sayede cildin arınmasını da sağlamaktadır. Gözeneklerin de arınmasında etkili olan Etat Pur salicylic acid cildinizin daha yumuşak olmasını sağlar. Sizlere daha canlı ve taze bir görüntü katan bu ürünler ile yenilenmiş gibi hissedeceksiniz. Etat Pur salicylic acid kullananlar tarafından bu ürün fazlası ile önerilmektedir. 

Etat Pur pure active resveratrol ürünü ise oldukça güçlü bir antioksidan özelliğine sahip olması bakımından yaşlanmaya karşı bir üründür. Ciltte meydana gelen yaşlanma süreci içerisinde cildinize pek çok farklı radikallerden korurken cildin yenilenmesine ve onarılmasına da destek oluyor. Eğer kırışıklıklarınız bulunuyorsa bu görüntünün azalmasına katkıda bulunuyor. Bu ürün çeşidi Bordeaux üzüm asma çubuklarının özlerinden elde edilerek daha eşit bir cilt tonuna sahip olmanızı sağlar. Etat Pur nemlendirici çeşitleri de cildinizin gün içerisinde ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak daha canlı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Özellikle kış aylarında cildinizin kurumasını engelleyen bu ürün çeşidi cildin pürüzsüz olması için ihtiyaç duyulan içeriklerden oluşmaktadır. Etat Pur yorumlar ve değerlendirmeler göz önüne alındığında ürün çeşitleri hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olabilmeniz mümkündür. Markanın sunmuş olduğu farklı cilt bakım ürünleri arasından kendinize uygun olan ürünü seçerek cildinizin sağlığı için önemli bir adım atabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.