x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Darphin

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 68 ürün bulunmaktadır.

Cilt bakımına ve cildin sağlığına önem veren her insan günlük olarak ya da belirli zaman aralıkları ile cilt bakımı yapmaktadır. Bu cilt bakımının etkili olması için de tercih edilen bakım ürünlerinin kaliteli ve iyi olması gerekmektedir. Cilt bakım ürünleri üreten markalar arasında yer alan Darphin, 1958 senesinde Paris’te kurulmasından sonra oldukça geniş bir marka halini almıştır. Kurulmuş olduğu zamandan günümüze kadar doğal besinler ve aromatik esanslar ile dünya çapında bir marka haline gelen Darphin, son derece kaliteli ve benzersiz ürünleri ile sektörde yerini almaktadır. Profesyonel bir üretim yapısına sahip olması ile birlikte kullanıcılarına sunmuş olduğu ürün çeşitleri arasında oldukça geniş bir fark bulunmaktadır. 

Ülkemizde özellikle kadınlar tarafından fazlası ile tercih edilen bir marka olmasını yanı sıra oldukça geniş bir ürün seçeneğine sahiptir. Bu ürün çeşitleri arasında nemlendirici, güneş kremi, leke krem, serum, maske, yüz kremi ve daha farklı pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu ürün çeşitlerinin her biri hem kadınlar hem de erkekler için oldukça kullanışlıdır. Her türlü cilt tipine uyum sağlayabilen yapısının yanı sıra farklı cilt tiplerine uygun ürün çeşitleri de bulunur. Hassas, karma, yağlı, kuru ve normal olmak üzere farklı cilt tipleri açısından doğru ürünün seçimi son derece önemlidir. Doğru cilt ürününü seçmeniz için de markanın sunduğu ürün içeriklerini okumanız önerilmektedir. Doğal ve organik içerikli Darphin ürünleri sahip olduğu özellikleri ile her türlü kullanıcı için farklı bir katkıda bulunmaktadır. Doğadan elde edilmiş bu ürün çeşitler, özle ve yağlar sayesinde elde edilen ürün çeşitleri ile üretim gerçekleşmektedir. 

Doğal ve organik olması bakımından markanın ürün çeşitleri antialerjik bir yapıya da sahiptir. Bu sayede üründen dolayı cildiniz herhangi bir tepki göstermeyecektir. Bu özelliği ile de markanın ürünleri fazlası ile dikkat çekmektedir. Kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı olarak da ürün üretimi yapan marka, kaliteli ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Kullanıcıların cilt bakımı rutini için ihtiyaç duyduğu her türlü ürüne ev sahipliği yapan marka, üretmiş olduğu ürünleri ile dikkatleri çekmektedir. Her bir ürün çeşidinin sahip olduğu özellik ve içerik ile sizlere daha canlı ve sağlıklı bir cilt elde etme imkânı sunuyor. Uzman kişiler tarafından onaylanan ve üretilen Darphin ürünleri ile daha canlı ve bakımlı bir cilde sahip olmak artık daha kolay hale geliyor. Dış faktörler nedeni ile olumsuz olarak etkilenen cilt, Darphin markası ile daha canlı bir görüntüye kavuşuyor. 

Darphin Ürün Çeşitleri

Dünya çapında bir marka olan Darphin, doğal ürünler içeriklere sahip ürünleri kişilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Her zaman kullanıcılarının daha bakımlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmasına yardımcı olmayı amaç edinen marka bu görevi güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. Markanın cilt bakımı için sunmuş olduğu ürün çeşitleri arasında yer alan ilk ürün Darphin güneş kremi ürünüdür. Oldukça fazla yan etkisi olan zararlı güneş ışınları, ciltte kırışıklık ve leke gibi etkileri ile cildinize fazlası ile zarar vermektedir. Günlük hayatta her insanın kullanması gereken güneş kremi, Darphin markasının kalitesi ile bir araya geldiğinde ortaya daha iyi bir sonuç çıkmaktadır. Oldukça yumuşak ve hafif bir yapıya sahip olan bu güneş kremi çeşitleri, ultralight formülüne sahip olması ile cildinizde transparan bir görüntünün oluşmasına yardımcı olur. 

Bu ürün çeşitleri sayesinde güneşin zararlı olan UVB ve UVA ışınlarından korunabilirsiniz. Cildiniz güneşin zararlı ışınlarına maruz kaldığı takdirde oldukça zararlı sonuçların oluşmasına neden olabiliyor. Bu durumun oluşmaması ve tam koruma sağlaması amacı ile bu ürün çeşitleri tercih edilmelidir. Markanın güneş kremi ürünleri yüksek oranda bir koruyucu özellikte olmasına rağmen cildinizde hiçbir şekilde yapışma ya da yağlanma yapmamaktadır. Darphin güneş kremi ürünlerini diğer güneş kremi markalarından ayıran en önemli özelliği anti aging özelliğine sahip olmasıdır. İçerisinde E vitamini, hyaluronik asit ve karanja yağı olması sayesinde güneşin neden olduğu yaşlanma etkisini en az seviyeye indirir. Bunun dışında pek çok faydası bulunan bu güneş kremi çeşitleri tüm cilt tiplerine uygun olacak seçeneklere de sahiptir. Markanın sunmuş olduğu bir diğer ürün çeşidi ise Darphin göz kremi çeşididir. 

Pek çok farklı sebepten dolayı zaman geçtikçe kazayağı görüntüsü ve kırışıklık ciltte daha da ortaya çıkmaktadır. Bu sorunların önüne geçmek için de oldukça etkili bir krem çeşidi olan göz kremi ürünleri yer almaktadır. Göz çevresinde meydana gelen çeşitli olumsuz durumları düzenli bir kullanım sonrasında yok eden bu krem çeşitleri doğal özler içermesi ile göz çevresinin ihtiyaç duyduğu vitamini ve minerali sağlamaktadır. Göz çevresinin oldukça hassas olması nedeni ile yüz bölgesinde dış faktörlerden en çabuk etkilenen kısım da orasıdır. Darphin markasının sunduğu ürün çeşitleri ile göz çevreniz pürüzsüzleşir ve yumuşar. Aynı zamanda cildin gençleşmesine de katkıda bulunan bu ürün çeşitleri dış faktörlere karşı da tam koruma sağlamaktadır. Yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan göz çevresi kırışıklıklarının da kaybolmasına bu ürün çeşitleri son derece etkilidir. Darphin göz kremi yorum ve değerlendirmelerine bakarak bu ürün çeşitleri ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu ürün çeşitleri ile yapacağınız cilt bakımı ile cildinizin daha canlı ve genç görünmesini sağlayabilirsiniz. 

Darphin Ürün Çeşitleri ile Pürüzsüz Ciltler

Darphin tarafından kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış bir başka ürün çeşidi ise Darphin nemlendirici ürünleridir. Cilt bakımı rutinlerinin olmazsa olmazı olan ve günlük olarak cildin ihtiyaç duyduğu nemlendirici çeşitleri Darphin güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. Markanın geliştirmiş olduğu formüller ile her türlü cilt tipine uygun olarak bakımı ihtiyacını karşılamayı başaran bu ürün çeşitleri cildiniz için oldukça etkili çözümler sunmaktadır. Sizler için hazırlanmış olan nemlendirici çeşitleri ile cildinizin nem ihtiyacını karşılayabilir, neme doyurabilir ve gün boyunca daha canlı bir cilt görüntüsü elde edebilirsiniz. Düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde cilt sağlığınız açısından oldukça olumlu bir sonuç ortaya çıkacaktır. 

Darphin nemlendirici krem ürünleri bunun yanı sıra daha farklı faydalara da sahiptir. Bu faydalardan yararlanmanız için yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken ilk önemli nokta hangi cilt tipine sahip olduğunuzu bilmektir. Bunun sonucunda da hangi cilt sorununu yaşadığınızı bilmeniz gerekmektedir. Bu detaylar sonrasında hangi nemlendirici ürün çeşidini tercih etmeniz gerektiğine daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz. Eğer yağlı ve karma bir cilt tipine sahipseniz yağsız olan nemlendirici çeşitlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrıca kuru bir cilt tipine sahipseniz de daha yoğun bir nemlendirme etkisi olan ürün çeşidini kullanmanız gerekiyor. Cildinize bakım sağlayan bu krem çeşitleri günlük olarak cildin ihtiyacı olan nemi sağlamakta birebirdir. Darphin nemlendirici fiyat seçenekleri ise tercih edeceğiniz nemlendirici ürünün modeline, özelliklerine ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Bir başka ürün çeşidi de Darphin Intral ürünüdür. 

Markanın Intral serisi, özellikle hassas bir cilt yapısına sahip olan kişiler için hazırlanmıştır. Yatıştırıcı bir özelliğe sahip olan bu seri, cildin nemlendirirken aynı zamanda ciltteki kızarıklığı ve hassasiyeti gidermeye yardımcı olur. Bu seri içinde temizleyici, güneş koruyucu ve serum gibi farklı ürün çeşitleri yer almaktadır. Bu ürün çeşitleri sayesinde oldukça hassas bir cilde sahip olan kişiler gönül rahatlığı ile cilt bakımını gerçekleştirecektir. Darphin hydraskin light ürün çeşidi ise normalden karmaya dönük olabilen cilt yapısına sahip olan kişiler için fazlası ile uygundur. Hafif bir yapıda jel kıvamında olan ürün cildinizi yağlandırmadan nemlendirme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda cilde canlı ve taze bir görüntü katmaya da destek olur. Ürün çeşitlerinin her biri özel olarak cilde sağladığı faydalar ile öne çıkmaktadır. Bu sayede kullanıcılar ciltlerinin her açıdan beslenmesine katkıda bulunmaktadır. Bu ürün çeşitleri arasından kendi cilt tipiniz için uygun olan ürünü seçerek hayal ettiğiniz cilt görüntüsüne kavuşabilirsiniz. 

Darphin Ürünleri ile Temiz ve Sağlıklı Ciltler

Bakımlı ve sağlıklı bir cilt için tek bir bakım ürünü kullanmak yeterli olmamaktadır. Daha etkili bir sonuç elde etmek isteyen kişiler için cilt bakımının temel ürünleri arasında yer alan tonik çeşitleri de kullanmak gerekmektedir. Cildin temizliği için özel olarak hazırlanmış olan Darphin tonik çeşitleri; gün boyu makyaj, kirli hava, sigara dumanı toz gibi nedenlerden dolayı etkilenen ve kir birikintisi oluşan cildin temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Cildin zarar görmesine neden olan bu dış sebeplerin her biri aynı zamanda gözeneklerin de tıkanmasına neden olmaktadır. Bu durum da ciltte pek çok farklı sorunun ortaya çıkmasına zemin hazırlamaktadır. Çift etki uyandıran Darphin tonik çeşitleri, cildin derinlemesine bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Diğer ürün çeşitlerinde olduğu gibi bu ürün çeşidinde de farklı cilt tiplerine uygun olacak pek çok seçenek bulunmaktadır. Darphin krem çeşitleri arasında yer alan bir başka ürün çeşidi ise Darphin leke kremi ürünüdür. Dış etkenlere bağlı bir şekilde cilt, zaman geçtikçe yıpranmaktadır. Ancak bu yıpranmayı önlemek için kullanacağınız bir bakım ürünü ile bunu önüne geçebilirsiniz. 

Markanın leke kremi ürünleri ciltte meydana gelen çeşitli lekelerin giderilmesine ve cilt tonunun eşit olmasına katkıda bulunmaktadır. Oldukça etkili bir formüle sahip olması ile bu etkiyi en kısa süre içerisinde görebilirsiniz. Krem çeşitleri arasında yer alan Darphin kırışıklık kremi çeşidi de dış etkenlerden ya da yaşa bağlı olarak ortaya çıkan ciltteki kırışıklıkların azalmasına yardımcı olmaktadır. Son derece etkili bir ürün olan bu krem çeşitleri sayesinde daha genç bir görüntü elde edebilirsiniz. Darphin gece kremi ve Darphin yüz kremi çeşitleri de aynı şekilde cilde tam anlamı ile bakım yaparken aynı zamanda cildin tazelenmesini de sağlamaktadır. Son derece etkili formüllere sahip olan bu ürün çeşitleri sonucunda daha ışıltılı bir cilt görüntüsüne sahip olabilirsiniz. 

Darphin serum çeşidi ise ciltte bulunan ince çizgilerin giderilmesini sağlarken aynı zamanda cilde esneklik de katar. Nemlendirme etkisi ile de öne çıkan bu ürün çeşitleri sayesinde cilt daha canlı bir görüntüye kavuşur. Ürün çeşitleri içerisinde c vitamininin bulunması ile de bu ürünler cildin vitamin ve mineral açısından beslenmesini sağlar. Darphin yüz temizleme jeli ürünleri de cilt bakım rutinlerinde gerçekleştirilen ilk işlemdir. Cildin temizlenmesini sağlayan bu ürün etkili formülü ile cilde ferahlık kazandırır. Darphin stimulskin plus ürünleri de kırışıklık karşıtı içeriklere sahip olması ile daha sıkı bir cilt görüntüsüne sahip olmanızı sağlamaktadır. Ayrıca daha aydınlık bir görüntü elde etmenize yardımcı olur. Darphin hydraskin rich ürün çeşidi ise cilde nem verme özelliğine sahip olması ve doğal içerikleri ile cildin sahip olduğu nem mekanizmasını uyandırır. Bu sayede gün boyu daha ışıltılı ve sağlıklı bir cilt görüntüsüne sahip olabilmeniz mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.