x
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

 

CeraVe

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 23 ürün bulunmaktadır.

Bakımlı olmak daima kişilerin kendini daha iyi hissetmesini sağlamaktadır. Bu bakımın sonucunda da kişileri daha güzel bir görüntü beklemektedir. Parlayan ve sağlıklı bir cilde sahip olmak herkesin en büyük isteklerinden bir tanesidir. Bunun için de kullanılması gereken belirli bir zaman ve ürünler bulunmaktadır. Cilt bakımı yalnızca güzellik merkezlerinde değil evlerde de yapılabilmektedir. Belirli aralıklar ile cildin kirden arındırılması ve ihtiyaç duyduğu bileşenlerin alınması gerekmesi sonucunda cilt istediğiniz görüntüye kavuşur. Hızlı bir şekilde kendini yenileyebilme gücüne sahip olan cilt, zaman geçtikçe bu gücünü kaybeder. Bu durum sonucunda da cildin görüntüsü daha mat ve cansız bir hale gelir ve kısa bir süre içerisinde yaşlılık belirtilerinin ortaya çıktığını görürsünüz. Cilt, kendini koruyabilme gücünü kaybettikçe de dışarıdan alınması gereken destek ihtiyacı daha da artmaktadır. 2005 senesinde Amerika’da kurulan Cerave markası, dermatolog ve pek çok bilim insanının çalışmaları ile sektörde yerini almayı başarmıştır. 

Cildin sahip olduğu bariyerin korunmasını amaç edinen marka günümüz teknolojisine uygun ürünler üreterek beğenileri kazanmayı başarmıştır. Cilt bariyerini daha güçlü hale getiren ve koruyan ürünleri ile ciltte meydana gelebilecek herhangi bir hasara karşı tam koruma sağlanmasına katkıda bulunur. Daha parlak ve ışıltılı bir cilt görüntüsüne sahip olmak isteyenler için pek çok ürün seçeneği sunan marka, pek çok asit ve seramid içeren formüller ile cilt bariyerinin yapısını oluşturmaya destek olur. Bu cilt bariyeri cildin sahip olduğu nemin korunmasına ve cildin çevreden gelebilecek herhangi bir bakteriye karşı korunmasını sağlaması açısından önemlidir. Düzenli bir şekilde bakımın yapılmaması sonucunda sahip olduğu nemi kaybeden cilt kuruluk sorunu ile karşı karşıya gelir. Bunun başlıca nedeni de cildin seramid miktarının azalmasıdır. Bu miktarın azalması da cildinizin daha çabuk yaşlanmasına neden olmaktadır. 

Cerave markasının sunmuş olduğu seramid içeren ürün çeşitleri ile seramidlerin cildinizde kalmasını sağlayabilir ve gün boyu ihtiyaç duyduğu nemi korumasına yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda Cerave ürünleri hiçbir şekilde parfüm içermemesi ile de ön plana çıkmaktadır. MVE teknolojisi ve seramid içeren formülleri ile pek çok cilt bakım ürününü kullanıcılarının beğenisine sunan marka, her bir ürününde cildin daha da sağlıklı olmasına katkı sağlıyor. Sizler de markanın sunmuş olduğu geniş ürün seçenekleri arasından ihtiyacınız olan ürüne kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

Cerave Temizleyici Ürün Çeşitleri 

Hayal edilen cilt görünümüne sahip olmak için cildin temizlenmesi en önemlisidir. Bu bakımdan cildi kirlerden derinlemesine bir şekilde arındırmak ve temizlemek için cilt temizleyici ürün çeşitlerini tercih etmek gerekmektedir. Markanın sunmuş olduğu geniş temizleyici ürün çeşitleri ile bu işi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Cerave temizleyici ürünleri alerji yapmayan ve cildi tahriş etmeyen ürünleri ile gün boyunca cildinizde ferahlık ve tazelik hissini yaşayabilirsiniz. Cilt bakım rutinini en önemli aşaması olan cilt temizliğidir. Gün boyunca toz, hava kirliliği, makyaj ve terleme gibi durumlara maruz kalan ciltte kir ve yağ birikimi meydana gelir. Bu kirlenme de sonuç olarak cildin gözeneklerini tıkar ve cildin nefes alabilmesinin önüne geçer. 

Cildin yeterli derecede nefes alamaması da cildin daha cansız bir görüntüye sahip olmasına neden olur. Domino etkisi yaratan bu durumlar birbirlerini her türlü etkilemektedir. Bu bakımdan cildin temizlenmesi yalnızca güzellik açısından değil daha sağlıklı bir cilt için gerekli olmaktadır. Cildiniz için bakım yapmadan önce ilk olarak cildi temizlemeniz gerekmektedir. Cildi su ile temizlemek çoğunlukla yeterli gelmez. Cildin derinlemesine bir şekilde temizlenmesi için sahip olduğunuz cilt tipine uygun bir cilt temizleyici seçmeniz gerekmektedir. Çünkü yanlış bir cilt temizleyici tercih ettiğiniz takdirde pek çok sağlık sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Cerave markasının özel olarak formüle edilen cilt temizleyici ürünleri kendi içerisinde de farklı formlarda ve yapılarda yer almaktadır. Bunlardan ilki Cerave köpüren temizleyici ürünleridir. Özellikle yağlı ve normal cilt yapısına sahip olan kişiler için uygun olan bu ürün çeşitleri içerisinde niasinamid, 3 temel seramid ve hyaluronik asit bulunmaktadır. Köpürebilir bir jel formunda olan bu ürün çeşidi az miktarıyla bile cildinizin bariyerine zarar vermeden temizleme sağlar. Aynı zamanda ürün içerisinde yer alan niasinamid sayesinde de cildinizin rahatlayabilmesine katkıda bulunur. 

Cerave köpüren temizleyici 236 ml boyutu ile sizlere ideal bir kullanım sağlar. Cerave köpüren temizleyici kullananlar tarafından bu ürün çeşitleri fazlası ile önerilmektedir. Cerave nemlendirici temizleyici ürün çeşitleri ise genellikle kuru ve normal cilde sahip olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Cildin derinlemesine bir şekilde temizlenmesini sağlayan bu ürün aynı zamanda cildin sahip olduğu doğal nem dengesini koruyarak cildin beslenmesine katkıda bulunur. Markanın sunmuş olduğu bu temizleyici ürünleri ile cildinizin gün içerisinde rahat bir şekilde nefes almasını sağlayabilir aynı zamanda gözeneklerin de sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz. Her bir ürünü ile kaliteyi sizlere sunan marka farklı cilt tiplerine uygun ürünleri ile de dikkatleri çekmektedir. 

Cerave Ürün Çeşitleri

Cerave markasının cilt bakım rutinleri için sunduğu bir ürün çeşidi ise toniktir. Gün boyunca cildin hava kirliliği, toz, dengesiz beslenme ve makyaj kalıntısı gibi çevresel nedenlerden dolayı yağ ve kir birikintisinin oluşmasına neden olur. Cerave tonik ürün çeşitleri ile cildinizde birikmiş olan yağı ve kiri derinlemesine bir şekilde temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu tonik ürünleri cildinizi maruz kaldığı UV ışınlarına karşı da korumakta yardımcı olur. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra cilde bakım yapan tonik ürün çeşitleri cilt temizliğinin yanı sıra pek çok faydaya sahiptir. Cildin daha aydınlık ve parlak görünmesine katkıda bulunan bu ürün ciltte sık sık oluşan siyah nokta ve akne sorunlarının da azalmasını sağlar. Markanın sunmuş olduğu tonik çeşitleri ile sizler de gözeneklerin sıkılaşmasına ve cildin ferahlamasına yardımcı olabilirsiniz. 

Cilt bakım rutinin bir diğer temel adımı da cildin nemlendirilmesidir. Daha sağlıklı ve canlı bir cilt için gerekli olan nem, gün içerisinde karşı karşıya kalınan pek çok nedenden dolayı kaybolabilir. Nem kaybının olduğu cilt, sahip olduğu ışıltıyı kaybeder ve daha cansız bir görüntünün oluşmasına neden olur. Aynı zamanda yaşlılık belirtileri de kendini daha net bir şekilde gösterir. Sizler de bu sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız düzenli olarak cildin ihtiyacı olan nemi karşılayabilirsiniz. Bunu için de Cerave nemlendirici ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz. Cerave nemlendirici ürün çeşitleri kontrollü salınım teknolojisine sahip olması ile cilt üzerinde uzun zaman boyunca kalabilmektedir. Aynı zamanda bu Cerave krem çeşitleri Cerave el kremi, Cerave yüz kremi ve Cerave ayak kremi çeşitleri ile bulunmaktadır. Cerave onarıcı el kremi çeşidi özellikle kış aylarında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Çok çabuk bir şekilde kuruyabilen ellere ihtiyacı olan bakımı ve nemi sunan bu ürün çeşitleri sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Yüz kremi çeşitleri ise yüzün ihtiyacı olan bakımı sağlamaktadır. Bu sayede yüzünüz daha parlak ve sağlıklı bir görüntüye kavuşacaktır. 

Ayak kremi çeşidi ise cildin ölü hücrelerden arındırılmasını sağlayarak cildin yenilenmesine katkıda bulunur. Çatlamış ya da kurumuş olan ayaklar için bu ürün tercih edilmektedir. Ciltte peeling etkisi yaratmaktadır. Aynı zamanda parfüm içermeyen yapısı ile hassas bir cilde sahip olan kişiler gönül rahatlığı ile kullanabilir. Cerave nemlendirici losyon ürün çeşidi de çok kuru ve kuru bir cilt tipine sahip olan kişiler tarafından tercih ediliyor. Losyon formunda olması bakımından kremlere göre daha hafif bir yapıya sahip olan bu ürün ile cildinizi etkili bir şekilde nemlendirebilirsiniz. Nemlendirici ürün çeşitlerinin her biri farklı formlarda ve yapılarda olması ile öne çıkmaktadır. Bu ürün çeşitleri arasından sizler için en uygun olan ürünü tercih ederek cildinizin nemlenmesine katkıda bulunabilmeniz mümkündür. 

Cerave Ürünleri ve Sağlıklı Ciltler

Her an kusursuz görünmek amacı için cildinizin ihtiyaçlarını karşılayabilen bir cilt bakımı yapmak gerekmektedir. Cilt bakımı sayesinde günün her anında daha canlı ve ışıltılı bir cilde sahip olabilmeniz mümkündür. Cerave markasının uzman kişiler tarafından hazırlanmış olan cilt bakım ürünlerinin her biri güçlü bir formüle sahip olması açısından cildin yenilenmesine ve onarılmasına katkıda bulunuyor. Gün boyunca yalnızca makyaj ile değil cildinizin asıl görüntüsü ile de kendini iyi hissetmek isteyen kişilerin tercih ettiği Cerave ürünleri cildin yenilenme süreci boyunca cildinizin yanında oluyor. Cerave içerik bakımından son derece güçlüdür. Zengin ve güçlü içeriği ile etkili sonuçlara ulaşmanızı sağlayan bu ürün çeşitleri aynı zamanda her cilt yapısı için farklı seçenekleri de sizlere sunuyor. Markanın sunmuş olduğu Cerave yağlı ciltler için nemlendirici ürün çeşidi yağlı bir cilt yapısına sahip olan kişilere büyük kolaylık sağlıyor. Her cilt yapısının karşı karşıya kaldığı sorun ve çözümü farklı olması bakımından kullanmaları gereken ürünler de farklı olmak zorundadır. Kullandığınız ürünlerden etkili bir sonuç görmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan ilki cilt tipinizi bilmektedir. 

Eğer cilt tipinizi bilmeden bir ürün seçimi yaparsanız cildinizde daha farklı sorunlar meydana gelebilir ya da ürünün hiçbir etkisini görmeyebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir başka nokta da ürünleri hangi amaç ile kullanmak istediğinizdir. Eğer cildinizin nemlenmesini istiyorsanız kendi cilt tipinize uygun nemlendirici ürün çeşitlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu ürünler kendi içerisinde de farklı formlarda bulunabiliyor. Bu farklı formlar arasında hangi ürünün daha etkili olabileceğini de yine isteğiniz ile karar vermeniz gerekmektedir. Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden olan Cerave krem fiyat seçenekleri tercih edeceğiniz ürünün boyutuna ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kullandığı nemlendirici krem ürününden etkili bir sonuç görmek isteyen kişilere Cerave nemlendirici krem kullananlar tarafından markanın ürün çeşitleri sıkça önerilmektedir. 

Cerave krem yorumları ve değerlendirmelerine göz atarak tercih etmek istediğiniz ürün çeşitleri hakkında daha detaylı bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm vücut için bir bakım ürünü arayan kişiler için de Cerave vücut losyonu ürün çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürün çeşitleri cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı sağlarken cildin parlamasına da yardımcı olmaktadır. Her bir ürün çeşidi ile kullanıcılarını beğenisini kazanmayı başaran marka, çeşitliliği ile de göz dolduruyor. Geniş bir ürün seçeneği olması bakımından kişilerin cilt bakımı rutini için gerekli olan her türlü ürün ihtiyacını karşılamayı başarıyor. Sizler de markanın sunmuş olduğu geniş ürün seçeneği arasından ihtiyaç duyduğunuz ürünü tercih ederek cildiniz için bir adım atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.