Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: OT78DQG8 Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Sma Optipro 1 1000 gr 0-6 Ay Devam Sütü

Ürün Kodu : 7613287320797
(10)
Yorum Yap
671,90 TL
499,50 TL
%26 İndirim
Havale Fiyatı : 489,51 TL %2  İndirim
Daha Fazla Bebek Maması
Ürüne Özel Kampanyalar
Bebek Maması Alışverişlerinizde&nbsp;<b><font color="#ff0000"><a target="_blank" href="https://www.evdeeczane.com/bebek-sampuanlari-dus-jelleri">Bebek Şampuan & Duş Jeli</a></font></b>&nbsp;%10 İndirimli!
Bebek Maması Alışverişlerinizde Bebek Şampuan & Duş Jeli %10 İndirimli!
Kampanya farklı bir promosyon veya indirim kuponu ile birleştirilemez!
Bebek Maması Alışverişlerinizde&nbsp;<b><font color="#ff0000"><a target="_blank" href="https://www.evdeeczane.com/biberonlar-emzikler">Biberon & Emzik</a></font></b>&nbsp;%7 İndirimli!
Bebek Maması Alışverişlerinizde Biberon & Emzik %7 İndirimli!
Kampanya farklı bir promosyon veya indirim kuponu ile birleştirilemez!
Bebek Maması Alışverişlerinizde&nbsp;<b><font color="#ff0000"><a target="_blank" href="https://www.evdeeczane.com/bebek-pisik-kremleri">Bebek Pişik Kremi</a></font></b>&nbsp;%5 İndirimli!
Bebek Maması Alışverişlerinizde Bebek Pişik Kremi %5 İndirimli!
Kampanya farklı bir promosyon veya indirim kuponu ile birleştirilemez!
Kargo
Bedava
SMA Optipro 1 1000 Gr 0-6 Ay Devam Sütü
 
Bebeklerin gelişim ve büyüme süreci olarak da bilinen 0-6 ay gelişim dönemlerinde bebeğin ihtiyaç duyduğu besin, protein, vitamin ve minerallerin alınması büyük bir önem arz etmektedir. SMA Optipro 1 1000 Gr 0-6 ay devam sütü, zengin içeriği ve bileşenleri ile gelişim çağında olan bebekler için özenle hazırlanmış ve güvenle tüketeceği bir gıda takviyesi görevi üstlenerek büyüme sürecinde bebeklere, ebeveynlere eşlik etmektedir.
 
 
Ürün İçeriği:
 
Uzun zincirli pufa, Nükleotid, Laktoz.
 
 
Kullanım Şekli:
 
SMA Optipro 1 1000 gr 0-6 ay bebek sütü; anne sütünün yetersiz geldiği veya bebeğin tüketimine uygun olmadığı tüm durumlarda güvenle kullanılmaktadır. Devam sütünün bebeğin kullanım gösterdiği biberon ile hazırlanması önerilmektedir. İçerisinde yer alan ölçek yardımıyla 1 ölçek devam sütü tozu ile bir öğünde gereksinim duyulan besin ihtiyacı karşılanabilmekte olup, kullanım esnasında devam sütünün sıcaklığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bebek devam sütü içerisinde kullanılacak olan su sıcaklığının yaklaşık 40 derece seviyesinde olması ebeveynlere önerilmektedir. Devam sütü ile su bileşenlerinin birleşmesinin ardından biberonu iyice çalkalayarak homojen bir karışım elde edebilirsiniz.
 
 
Bebek Gelişiminin En Büyük Destekçisi SMA Optipro 1 1000 gr 0-6 ay Bebek Sütü
 
Bebekler, bağışıklık sistemleri ve savunma mekanizmaları oldukça düşük canlılar olmaları sebebiyle doğumlarının ardından 6 aylık süre zarfı boyunca beslenmeleri, korunmaları ve bakımları büyük bir titizlik gerektirmektedir. Anne karnında başlayan büyüme ve gelişim sürecinin 0 – 6 ay arası devam etmesi, bebeğin dışardan aldığı anne sütü, protein, vitamin ve mineral takviyeleriyle gerçekleşmektedir. Anne sütünün bebek tüketimine uygun olmadığı, yetersiz geldiği durumlarda ise ebeveynler bebek gelişimi için güvenle SMA Optipro 1 bebek sütü 800 gr seçeneğin, tercih etmektedir. SMA Optipro 1 içeriği ile ebeveynlere güvenli bir kullanım süreci sunmaktadır. SMA Optipro 1 1000 gr 0-6 ay devam sütü içerisinde bulunan zengin protein yapısı bebeğe büyüme ve gelişim dönemlerinde anne sütü eksikliğini hissettirmemekle beraber sağlıklı bir beslenme süreci geçirilmesini hedeflemektedir.
 
Temiz Ürün İçeriği ile SMA Optipro 1 0-6 Ay Devam Sütü
 
Bebeklerin beslenme takviyelerinde ve gelişim süreçlerinde ebeveynlerin titizlikle dikkat ettiği unsurların başında elbette kullanılan takviyelerin temiz bir içeriğe sahip olması gelmektedir. SMA Optipro 1 mama ve SMA Optipro 1 800 gr 0-6 ay bebek sütü seçenekleri zengin ürün içeriği, bebek gelişimi için gerekli olan tüm bileşenleri içeriğinde bulundurması ve bebek gelişimini olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir ürün içermiyor olması gibi nedenlerle ebeveynler tarafından rahatlıkla tercih edilmekte, büyüme ve gelişim süreçlerinde bebeklere eşlik etmektedir. Düzenli ve sürekli olarak SMA Optipro 1 1000 gr bebek devam sütü kullanımı bebeklerin büyüme ve gelişim süreçleri olarak adlandırılan 0-6 aylık süre zarfı boyunca yaşanması muhtemelen olan; uyku sorunu, gaz problemleri, beslenme problemleri gibi sorunların da minimum seviyede tutulmasını hedeflemektedir. Bebeklerin yaşadığı gözlemlenen tüm sorunların altında yatan temel unsurun beslenme ve yeterli besin içeriklerini alamama problemi olduğu bilinmekle beraber SMA Optipro 1 numara zengin içerikli bebek devam sütleri ile sağlıklı ve sorunsuz bir büyüme süreci bebekleri, ebeveynleri beklemektedir.
 
Sağlıklı Bebekler İçin SMA Optipro Bebek Devam Sütü
 
Bebek devam sütü kullanımı mevcut durum şartları doğrultusunda 0-6 ay gelişim sürecinde başlayarak bebeğin ve ebeveynin talebine göre 3 yaşına kadar devamlılık gösterebilmektedir. Anne sütünün yetersiz geldiği durumlarda bilinen ilk çözüm olması nedeniyle SMA Optipro 1 bebek sütü 800 gr bebeklere kolay sindirim, yeterli besin içeriği ve zengin protein takviyesi sunmaktadır. SMA Optipro 1 800 gr fiyat bilgisi birçok ekonomik durum, sınıf ve bütçeye uygun kullanıcılara hitap etmekte olup bebeklerin gelişim süreçlerinde güvenle tercih edilmektedir.

 

 

Ürün Açıklaması
Ürün Formu
Toz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.