Üyelere Özel İndirim x Bugüne Özel İlk Alışverişinizde... Sepette %10 Ekstra İndirim Kod: OT78DQG8 Bakım Ürünlerinde Geçerlidir!
Mesaj 1 Mesaj 2 Mesaj 3
Menü
Sepetim

Bebedor

Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 58 ürün bulunmaktadır.

Şüphesiz annelerin en değerli varlığı, bebekleridir. Tüm anneler, onlar için en iyi ve en güzelini ister. Bebedor, sektördeki bilgi ve birikimini nesillerdir öncü bir şekilde ürünlerine aktarmaktadır. Bebek sektöründe lider marka olarak bilinmektedir. Yıllar içerisinde yerinde saymadan geliştirdiği ürünleri, tüketiciler tarafından beğenilerek ilgiyle kullanılmaktadır. Uzman kadrosu ve her daim başarılı üreticileri ile gurur duyulası ekibe sahiptir. Sektördeki bu başarılı yükseliş, kalite standartlarının artışını da beraberinde getirmiştir. 

Bebedor ürün çeşitleri; biberon, emzik, tırnak makası, tırnak bakım seti, bebek temizleme pamuğu ve diş kaşıyıcı gibi ana ürünlerin yanı sıra meyve süzgeci, fırça tarak seti, dişlik ve beslenme seti gibi yardımcı ekipmanlardan da oluşur.

İhtiyaç duyulan alana göre bebeklerinize güvenilir içeriği ile her alanda kullanım sağlayabilirsiniz. Markanın ürün gamı sürekli olarak artmaktadır. Bu nedenle her ürünün kullanım şekli de birbirinden farklıdır. 

Hayat Kalitesini Yükseltecek Bebedor Ürünleri 

Bebek bakımı ve bebeğin kişisel gelişim alanında kullanılan ürünlerin çeşitliliği, anneleri en iyi ve en doğru olanı almaya teşvik etmektedir. Bebedor biberon da dahil olmak üzere tüm ürünler, uluslararası güvenlik standartları testlerinden başarılı bir şekilde geçmektedir. Biberonlar kir tutmayan geliştirilmiş özellikleri ve kolay temizlenmesi ile bilinir. Bulaşık makinesinde yıkanarak steril edilebilmektedir. Tamamen hijyenik hammaddelerden üretilen Bebedor emzik de tamamen sağlıklıdır. Emzik koruyucusu ise tritan malzemeden üretilmiştir. Kaynatılarak bebeklere hijyenik bir biçimde sunulabilir.

Bebedor tırnak makası minimal görüntüsü ile oldukça zarif bir görünümdedir. Bebeklerin tırnak etlerine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Alkol ile temizlenerek kolaylıkla steril edilebilir. Ayrıca bebeklerin tırnakları için Bebedor tırnak bakım seti de satın alabilirsiniz. Bu setin içeriğindeki törpü ve çıt çıt makas, kolaylık sağlar. Markanın bakım ürünleri bunlarla da bitmez. Bebeğinizin bir şeyleri başarırken sizin güven ve desteğinize ihtiyaç duyacağını bilen marka, Bebedor alıştırma bardağı ile bebeklerin kendi başına içmeyi öğrenmesini kolaylaştırır. Bardak, hassas diş etlerine zarar vermez ve bardağa geçiş dönemini kolaylaştırır. 

Mutlu Bebek ve Mutlu Annelere Yönelen Bebedor Ürünleri 

Kuşkusuz büyüme çağındaki zorlu dönemlerden biri diş çıkarma dönemidir. Bu dönemde bebekler, huysuz olabilir ve vücut sıcaklıkları yükselebilir. Bebedor diş kaşıyıcı, diş çıkarma döneminin verdiği huzursuzluğu aza indirmeye yardımcı olmaktadır. Hassas diş etlerini rahatlatmak için özel olarak üretilmiştir. Bu ürünler içerisinde Bebedor çıngıraklı sulu dişlik ön plana çıkar. Bu ürün, bebeklerin sevebileceği ve keyifli vakit geçireceği zaman dilimi düşünülerek tasarlanmıştır. Çok çeşitli hayvan figürlerine ve birçok renk ve model seçeneklerine sahiptir. Hem diş kaşıyıcı aynı zamanda oyuncak olarak bebeklerin ilgisini çekmeyi başarır. Sulu olması hafif soğutma işlemi ile damak etleri üzerinde ferahlatıcı etki bırakmaktadır.

Markanın ürün seçeneklerinde cam biberonlar da dikkatleri çeker. Bebedor cam biberon içerisine eklenen mama, besin değerini kaybetmez ve camın yapısı gereği koku yapmaz. Yüzeyi çizilmeden uzun süre kullanılabilir. Biberonların içerisine ekleyebileceğiniz mamaların hazırlığı da Bebedor meyve süzgeci ile kolaylaşır. Meyve süzgecinin silikonlu yapısı sayesinde sebze ve meyvelerin püre haline gelmesini sağlar. Besinlerin en değerli ve yararlı kısımlarının ayrıştırılması için özel olarak tasarlanmıştır. Bebeklerin beslenmesinde Bebedor beslenme seti de en çok tercih edilen ürünlerdendir. Bu setteki ürünler, figür yada çok çeşitli renklerle süslenmektedir. İçerisinde çeşitli boyutlarda tabak ve kaşığın set olarak bir araya getirilmesinden oluşur. Bebeklerin hassas damak yapısına uygun olarak tasarlanmıştır.

Bebeklerin saçlarının da ciltleri kadar hassas olduğunu bilen marka özell taraklarıyla konforlu kullanım sunar. Bebedor fırça tarak seti içerisinde yer fırça, doğal kıllardan üretilmiştir. Bebeğin saç dokusuna zarar vermeden nazikçe hareket etmenize yardımcı olur. Sapları da konforlu tutuş sağlar. Sağlam özellikleriyle uzun süre kullanılabilir.

Güvenilir İçerikleri ile Bebedor 

Bebedor yassı uçlu emzik, simetrik bir şekilde tasarlanarak üretilmiştir. Kiraz uçlu emzikten farklı olarak ucu kesik bir görünüm sunar. İlk kullanımdan önce emzik, 5 dakika kaynar su içerisinde bekletilerek hijyenik hale getirilebilir. Doğal, sağlıklı ve emniyetli bir yapısı vardır. Diş çıkarmaya başlayan bebeklerin dişlerini acıtmaz. 


Bebedor bebek temizleme pamuğu hassas pamuksu yüzeyi ile bebeklerin cildinin narince temizlenmesinde yardımcı olmaktadır. bebek cildi hassas ve narindir. İlgi ve şefkatle bakım ister. Bebek ciltlerine dost olan Bebedor pamuklarını ılık su yardımı ile ıslatarak kullanabilirsiniz. %100 doğal pamuktan üretilmiştir ve ekonomik paketler halindedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.